PDA

View Full Version : Идеи за изпращане на 12 клас



vivteen
03-22-2009, 14:55
Понеже съм 8 клас и класа трябва да изпратим 12 клас,както те нас ни посрещнаха и трядва да измислим как.Едното може би ще е послание на цветна картичка и такива шапчки с онези връвчици.Та да питам тези,които са изпращали 12 клас какво са правили :)

Jesus
03-22-2009, 14:58
ми ленти с българският трибагреник, на които от обратната страна да си пишат пожеланията, макар че повечето си жертват ризите :D

Darkkiss
03-22-2009, 15:07
2-3ма наркомана
и да ги заколят

Sissy90
03-22-2009, 15:36
При нас традицията е 11ти клас да изпращат 12ти. Ние миналата година изпращахме. Направихме концерт. Имаше награди: мис и мистър випуск (обикаляха хора да събират гласовете в по-долните класове), информатик, математик, литератор, художник, спортист... и т. н. на випуска (за това питахме учителите), имаше и няколко по-интересни награди - за блондинка, за двойка на випуска , мистър Джулай морнинг (момчето на всяка екскурзия държал да изчака за снима изгрева и тогава да си легне). Няколко човека пяха (в училището има музикални паралелки, а дори и да няма, все има някой, който пее добре), имаше скечове за различни учители (ммм опасна работа, защото ние бяхме далеч от завършването и ако някой се почувства твърде засегнат...). Преди концерта им раздавахме продълговати балони, увити във формата на цветя (миналите години са подарявали цветя, но аз предложих да сме по- оригинални) и накрая на концерта викнаха всички абитуриенти на сцената, пуснаха песни от рода на "Приятели", "Пак ще се срещнем" и изсипахме върху тях стотина балона (брр, като си помисля, че през ръцете ми са минали поне 50 балона да надувам, връзвам и правя цветя - чак пръстите ми се бяха разранили... като ги напукаха на сцената, чак сърцето ме заболя :D )
Та това общо взето направихме ние, пожелавам ви успех!

vivteen
03-22-2009, 15:58
Много се извинявам,но съм объркала раздела.Е,нищо мерси много Sissy90 ще ползваме идеи :)

Loshotia
03-22-2009, 17:27
При нас традицията е зайците да се строят в едно като коридор и да минават 12клас покрай тях. 8носят по цвете и дават на батко или какичка :-) Деско, ше искам карамфилче да знайш

Decu
03-22-2009, 17:29
Оо, уредена си! :-)
Дори 3 може да получиш ако утре има мат'риал. :Д:Д /пък и да няма/. :)