PDA

View Full Version : Бретона ми...



bebitoy
03-22-2009, 17:06
Имам бретон от доста време,но от скоро забелязвам че не е както преди.Когато съм на даскало до 2-3 час е добре,но след това е ужасен става на клечки и е мн грозно.Ако може да ми кажете как да си го поддържам да не е в такъв вид. :-#

3oPuTy
03-22-2009, 17:17
-Носи си гребен и го сресвай,когато стане на клечки
-Слагай му лак преди да излезеш

galu6a
03-22-2009, 18:24
топираш и лак и немърда :)

ifkataAa
03-22-2009, 19:32
Пише се брИтон :) Носи си гребенче на даскало и си го реши и като излезеш от банята си го суши със сешоар, докато го решеш.Аз също съм с бритон и така става добре :)

My6mYLka
03-22-2009, 20:07
Пише се брИтон :) Носи си гребенче на даскало и си го реши и като излезеш от банята си го суши със сешоар, докато го решеш.Аз също съм с бритон и така става добре :)

пише се бретон . . . но както и да е ам ся е нормално от времето и моя става така или някой път се наелектрезирва абе наистина носи си гребенче няма да съжеляваш

anSsito
03-22-2009, 20:41
Носи си гребенче или го оформяй с лак.. :)

masal
03-22-2009, 20:46
Пише се брИтон :) Носи си гребенче на даскало и си го реши и като излезеш от банята си го суши със сешоар, докато го решеш.Аз също съм с бритон и така става добре :)

пише се бретон . . . но както и да е ам ся е нормално от времето и моя става така или някой път се наелектрезирва абе наистина носи си гребенче няма да съжеляваш Всъщност се пише и по двата начина.

victoriqq
03-22-2009, 20:48
awe ludi li ste .. kfo grebenche.. normalno e tfa ot vremeto.. kato se iskypesh go sushi sus seshoar.. sled izvestno vreme kato postoish go mini s presa.. stava mn dobre.. :)

Snuffles
03-23-2009, 09:19
И аз имам бритон и като се суша, го сресвам и става горе-долу добре. Но мисля, че най-добре е с преса да се изправи. :-o

cLaDyRcHe
03-23-2009, 11:00
След продължително изправяне с преса след време косата и ще се изтощи много ,възможно е дори да започне да пада и ще стане още по зле.Според мен най-добре с гребенче :)

mimichi
03-23-2009, 12:03
И кво на всеки 10-15 мин. ли ще се сресва с тва гребенче ?!

shell
03-23-2009, 12:13
вземи си едно гребенче и с него си го разресвай-лесно,бързо,удобно,ефектив о :wink:

moon_flower
03-23-2009, 14:36
ifkataAa написа:
Пише се брИтон Носи си гребенче на даскало и си го реши и като излезеш от банята си го суши със сешоар, докато го решеш.Аз също съм с бритон и така става добре


пише се бретон . . . но както и да е ам ся е нормално от времето и моя става така или някой път се наелектрезирва абе наистина носи си гребенче няма да съжеляваш

Пише се и по двата начина,а и ти също имаш грешка.Пише се съжАлявам.Провери в речник ако не вярваш.
А по темата-нормално е бритонът ти да се начупва или дори да се накърдря.Най-вероятно се получава от влага или ако те навали дъжд и сняг.Ако ти се занимава би могла сутрин да го изправяш и да го пръскаш с лак за коса.Така може да си сигурна,че няма да ти създава проблеми.

SiSsKkAa
03-23-2009, 14:54
Пише се брИтон :) Носи си гребенче на даскало и си го реши и като излезеш от банята си го суши със сешоар, докато го решеш.Аз също съм с бритон и така става добре :)

пише се бретон . . . но както и да е ам ся е нормално от времето и моя става така или някой път се наелектрезирва абе наистина носи си гребенче няма да съжеляваш Всъщност се пише и по двата начина.

Всъщност,за да не спорите пише се брЕтон

XENON
03-23-2009, 15:59
малко гребенче си вземи сас тебе ;)