PDA

View Full Version : Харддиска на природата



YouNeedLobotomy
03-22-2009, 17:41
"-Чувстваш ли се свободен!?
-Чувствам се пиян!!"


Аз съм харддиска на природата. Вие съществувате само защото аз знам, че съществувате. Когато го забравя, вие спирате да съществувате. Ако си представя достатъчно силно, че да повярвам че вселената всъщност е гигантско лайно, то това ще се окаже факт, защото всички факти във реалността зависят от това какво знам аз. Затова и неможе да сте прави докато спорите с мен . Аз съм самото знание.
Това и обяснява факта, че вие сте толкова тъпи. Аз знам, че сте тъпи => сте тъпи. Навярно много от вас няма да повярват на това, което написах току- що, но това е защото аз знам, че те няма да повярват. Ако знаех, че ще повярват, те непременно щяха да вярват. Някой даже ще си мислят, че не говоря сериозно.
Представете си колко ваши подобни просто са изчезнали(даже не са умряли), след като съм изпадал в алкохолна нирвана? Не е ли прекрасно, че все пак има добра сила, която пази съзнанието ми от болните му плодове (вие!) ?
Посвещавам този пост на тази добра сила.
Благодаря, алкохол!

Cellmate
03-22-2009, 17:46
Май трябва да си запишеш антивирусна защото ми се струва, че не функционираш много правилно.
Или с други думи си пълен ретард.

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 17:47
Май трябва да си запишеш антивирусна защото ми се струва, че не функционираш много правилно.



Май да, предвид факта, че съм те измислил. Ума ми трябва да е болен.

Cellmate
03-22-2009, 17:49
Тогава вземи си измисли живот. И гледай да не те докопам, че съм хакер и ти отиде операционната система у Recycle Bin-a.

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 17:50
Тогава вземи си измисли живот. И гледай да не те докопам, че съм хакер и ти отиде операционната система у Recycle Bin-a.




Не би ми хрумвало да ме докопваш. Няма такава опасност.

Enough
03-22-2009, 17:50
Тогава вземи си измисли живот. И гледай да не те докопам, че съм хакер и ти отиде операционната система у Recycle Bin-a.

brato ... ubi te ... po-silen e :S toi e ma6inata ^^

Cellmate
03-22-2009, 17:53
Тогава си измисли някоя мадама и ходи да я чукаш вместо да се занимаваш с no-lifer-ски истории. Но даже в съзнанието си не можеш да си представиш, че си с момиче нали? Тъжно.

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 17:56
Тогава си измисли някоя мадама и ходи да я чукаш вместо да се занимаваш с no-lifer-ски истории. Но даже в съзнанието си не можеш да си представиш, че си с момиче нали? Тъжно.




Тъй като познавам абсолютно всяка емоция(аз ги измислям) няма как да не съм си представял и мадамата. Щом си чул за подобни действия значи аз съм ги измислил. Ти съществуваш защото аз съм те измислил. И казваш точно каквото измисля.
Отчасти е нечестно спрямо теб, че съм те създал такъв и ми е мъчно, че се случва така. Един вид съм ти палача, че съм те направил такъв. Уви няма какво да сторя, за да ти помогна. Вече съм те направил глупав и грозен.

Cellmate
03-22-2009, 17:58
Точно като легендата, че Господ е създал човека по свой образ и подобие нали? Или в твоя случай щом си ме създал грозен и тъп прави си изводите ти какъв си.

Enough
03-22-2009, 17:58
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-) 8-) sgunah se :D evala ! !!

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:00
Точно като легендата, че Господ е създал човека по свой образ и подобие нали? Или в твоя случай щом си ме създал грозен и тъп прави си изводите ти какъв си.




О съвсем не съм те създал по мой образ и подобие. Аз съм хубав и умен, но великия ми разсъдък се нуждае от разнообразие, за да избегне повсеместната скука затова е създал и такива като теб.
Извинявам ти се отново. Обещавам, че някога ще измисля място където да не си най-безинтересната форма на живот.

Cellmate
03-22-2009, 18:02
Е съжалявам, но след като ние низшите същества не можем да те видим няма как да разберем, че си красив и умен и именно затова ще приемем за целите на нашето обсъждане, че си точно такъв какъвто се показваш-горзен и тъп.

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:04
Е съжалявам, но след като ние низшите същества не можем да те видим няма как да разберем, че си красив и умен и именно затова ще приемем за целите на нащето обсъждане, че си точно такъв какъвто се показваш-горзен и тъп.



О вие нисшите същества може да приемате каквото искате. Така съм ви измислил.

Cellmate
03-22-2009, 18:08
А дали си измислил липсата на всякакъв интерес към простотиите ти освен моя, а аз ям нубове като теб за закуска.

Спирам със спама, за да не ям банана, че ще ми трябва профила, за да спукам самочувствието и на други ретарди като теб. Айде Велики говори си сам.

Converse333
03-22-2009, 18:09
:razz: :razz: :razz:

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:11
А дали си измислил липсата на всякакъв интерес към простотиите ти освен моя, а аз ям нубове като теб за закуска.

Спирам със спама, за да не ям банана, че ще ми трябва профила, за да спукам самочувствието и на други ретарди като теб. Айде Велики говори си сам.




Трябва да отбележа, че действително ми спука самочувствието.
Мислех, че ще измисля, по интересен отговор с, които да прекратиш разговора. Образите които измислям стават все по-скучни.

Converse333
03-22-2009, 18:15
А ти безгрешнико знаеш ли,че допускаш пунктуационни грешки. :D

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:16
А ти безгрешнико знаеш ли,че допускаш пунктоационни грешки. :D





Аз ги измислям. Нямаше да има пунктуационни грешки ако не ги бях измислил аз. И вие сте живото(буквално) доказателство, че не съм безгрешен. Във форума е пълно с мои грешки.

Cellmate
03-22-2009, 18:17
Той така е решил. Ти не знаеш ли? Остави го да се дави във собствената си смрад. Като му обръщаме внимание само се кефи.

SounDScaPe
03-22-2009, 18:27
Божее.. Б*хти безмислената тема... :smt010 :smt010

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:28
Божее.. Б*хти безмислената тема... :smt010 :smt010






Ако се замислиш е съвършенно смислена. Трябва да влезе в учебниците по божествена навигация.

rusova
03-22-2009, 18:30
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: xahxah bravo bravoo samot aka dobre si sa filmiral mi sa stuva :D

SounDScaPe
03-22-2009, 18:30
Абе човек ти по кадърен начин да си вдигнеш мненията на можеш ли да измислиш?? :?

Converse333
03-22-2009, 18:31
:razz: :razz: :razz: Не не ще се спукам от смях...Сигурно той ме е програмирал така... :D

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:33
:razz: :razz: :razz: Не не ще се спукам от смях...Сигурно той ме е програмирал така... :D





Да!
Браво !
Започваш да схващаш!

Re5peC7
03-22-2009, 18:34
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Kostadin_682
03-22-2009, 18:35
hahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah ah ha hah ahahahahhahaa hahahah ah

По- голяма тъпота не бях чел ... а бе хора разбирам да сте напушени, пияни... ама вие вече се оливате... деца... какво да ги прави човек... растът и стават идиоти... а да бе забравих ти си ги програмирал така :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Converse333
03-22-2009, 18:38
ЙЕЕ ЗАПОЧВАМ ДА СХВАЩААМ :razz: :razz: :razz: Мерси,че си правиш труда да ми даваш този акъл :razz: :razz: :razz:

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:38
По- голяма тъпота не бях чел ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:








Знам. Измислил съм те така, че да не четеш много.

Re5peC7
03-22-2009, 18:40
ей лешник..добре че те има тебе, че да има с кой да се смея :razz: като гледам и целия форум...

Kostadin_682
03-22-2009, 18:40
По- голяма тъпота не бях чел ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:








Знам. Измислил съм те така, че да не четеш много.
8-) 8-) :razz: :razz: :razz: :razz: 8-) 8-) :razz: :razz: :razz:
Печелиш наградата за тотално изкрезили хора във форума :razz: :lol:

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:41
ей лешник..добре че те има тебе, че да има с кой да се смея :razz: като гледам и целия форум...







Е ако ме нямаше и вас нямаше да ви има тъй, че смеха и всякакви други функции биха били безмислени.

Kostadin_682
03-22-2009, 18:43
ей лешник..добре че те има тебе, че да има с кой да се смея :razz: като гледам и целия форум...







Е ако ме нямаше и вас нямаше да ви има тъй, че смеха и всякакви други функции биха били безмислени.
Тоя е тежък случай, явно има бъг в системата или просто поредният Бад Сектор на хард диска си... така е тея Maxtor-и :razz: :razz: :razz:

Eddie
03-22-2009, 18:43
ти явно яко си смесил бирата водката и уискито и след това си се напил с вода едно хубаво и ся пишеш тука :D

SounDScaPe
03-22-2009, 18:43
Аааа не бате... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:43
Converse333

Искам да ти кажа колко обичам очите ти ,
искам да ти кажа колко обичам усмивката ти,
но най-много обичам
да усещам как тупти сърцето ми
от мига във който те съзрях .
"Обичам те" ще повтарям пак и пак !


Моля те не прави такива работи повече.
В поезията трябва да има поне подобие на ритъм или интересни фрази.
Излиза, че имам слабо въображение след като плодовете му пишат такава поезия. Не се занимавай с подобна интелектуална дейност моля те. Не съм те измислил за нея.

Converse333
03-22-2009, 18:45
:razz: :razz: :razz:
Мерси за съвета :razz: :razz: :razz:
А да ми кажеш с какво да се занимавам? :razz:
Ако ми кажеш и рожденната дата и хороскопа за утре ще си самото чудо :razz:

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:46
:razz: :razz: :razz:
Мерси за съвета :razz: :razz: :razz:
А да ми кажеш с какво да се занимавам? :razz:
Ако ми кажеш и рожденната дата и хороскопа за утре ще си самото чудо :razz:





С проституция.

Kostadin_682
03-22-2009, 18:47
Converse333

Искам да ти кажа колко обичам очите ти ,
искам да ти кажа колко обичам усмивката ти,
но най-много обичам
да усещам как тупти сърцето ми
от мига във който те съзрях .
"Обичам те" ще повтарям пак и пак !


Моля те не прави такива работи повече.
В поезията трябва да има поне подобие на ритъм или интересни фрази.
Излиза, че имам слабо въображение след като плодовете му пишат такава поезия. Не се занимавай с подобна интелектуална дейност моля те. Не съм те измислил за нея.
нещо в шибаната ти система куца и то доста... щом като не си го създал за подобна интелектуална дейност защо той вкарва някаква ? или сам не можеш да си отговориш :razz:

Converse333
03-22-2009, 18:47
:razz: :razz: :razz:
Айде сега кажи тебе кой те програмира да си такъв идиот :D

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:48
Converse333

Искам да ти кажа колко обичам очите ти ,
искам да ти кажа колко обичам усмивката ти,
но най-много обичам
да усещам как тупти сърцето ми
от мига във който те съзрях .
"Обичам те" ще повтарям пак и пак !


Моля те не прави такива работи повече.
В поезията трябва да има поне подобие на ритъм или интересни фрази.
Излиза, че имам слабо въображение след като плодовете му пишат такава поезия. Не се занимавай с подобна интелектуална дейност моля те. Не съм те измислил за нея.
нещо в шибаната ти система куца и то доста... щом като не си го създал за подобна интелектуална дейност защо той вкарва някаква ? или сам не можеш да си отговориш :razz:




Малко е нелепо да наричаш това стихотворение интелектуална дейност.
Но то действително е бъг. Образа, който съм измислил е видял, че някой пише стихотворения и е решил, че е хубаво. И е създал това.

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:50
:razz: :razz: :razz:
Айде сега кажи тебе кой те програмира да си такъв идиот :D





Никой човешки език неможе да възпроизведе отговора, който трябва да ти дам. Но и да можеше ти не си от хората, които са особено схватливи. Започни да се занимаваш с проституция.

Converse333
03-22-2009, 18:52
Добре,ще те послушам. :razz:
Или не не,може би ти ще ме програмираш така и след 1-2 години ще се занимавам с проституция :razz:

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:54
Добре,ще те послушам. :razz:
Или не не,може би ти ще ме програмираш така и след 1-2 години ще се занимавам с проституция :razz:



О не. Побързай.
След една две години ще те забравя и ти ще спреш да съществуваш. Трябва да изпълниш своя дълг към обществото преди това.

Kostadin_682
03-22-2009, 18:54
Converse333

Искам да ти кажа колко обичам очите ти ,
искам да ти кажа колко обичам усмивката ти,
но най-много обичам
да усещам как тупти сърцето ми
от мига във който те съзрях .
"Обичам те" ще повтарям пак и пак !


Моля те не прави такива работи повече.
В поезията трябва да има поне подобие на ритъм или интересни фрази.
Излиза, че имам слабо въображение след като плодовете му пишат такава поезия. Не се занимавай с подобна интелектуална дейност моля те. Не съм те измислил за нея.
нещо в шибаната ти система куца и то доста... щом като не си го създал за подобна интелектуална дейност защо той вкарва някаква ? или сам не можеш да си отговориш :razz:




Малко е нелепо да наричаш това стихотворение интелектуална дейност.
Но то действително е бъг. Образа, който съм измислил е видял, че някой пише стихотворения и е решил, че е хубаво. И е създал това.

хах какво ще кажеш за моето


Бъг в системата ти има
не мога да измисля рима
Казваш че създал си нас
модовете ще делнат темата ти завчас
жалко за големия сеир
ама нека има мир
И формата няма да помогне
и не може да се логне
Идиот си брато голям
как не те е срам
Дай хикса горе в дясно
За да може да ти стане ясно

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:56
Converse333

Искам да ти кажа колко обичам очите ти ,
искам да ти кажа колко обичам усмивката ти,
но най-много обичам
да усещам как тупти сърцето ми
от мига във който те съзрях .
"Обичам те" ще повтарям пак и пак !


Моля те не прави такива работи повече.
В поезията трябва да има поне подобие на ритъм или интересни фрази.
Излиза, че имам слабо въображение след като плодовете му пишат такава поезия. Не се занимавай с подобна интелектуална дейност моля те. Не съм те измислил за нея.
нещо в шибаната ти система куца и то доста... щом като не си го създал за подобна интелектуална дейност защо той вкарва някаква ? или сам не можеш да си отговориш :razz:




Малко е нелепо да наричаш това стихотворение интелектуална дейност.
Но то действително е бъг. Образа, който съм измислил е видял, че някой пише стихотворения и е решил, че е хубаво. И е създал това.

хах какво ще кажеш за моето


Бъг в системата ти има
не мога да измисля рима
Казваш че създал си нас
модовете ще делнат темата си завчас
жалко за големия сеир
ама нека има мир
И формата няма да помогне
и не може да се логне
Идиот си брато голям
как не те е срам
Дай хикса горе в дясно
За да може да ти стане ясно






По качествено е от нейното. Отново няма ритъм, но има рима което създава някакво благозвучие.

Cellmate
03-22-2009, 18:57
Това става безсмислено. Тоя баламурник си е вързал гащите и каквото и да кажем ще си повтаря, че така го е измислил. Нека го оставим да ходи да си представя как прави секс, че да си вдигне "рейтинга".

elsy
03-22-2009, 18:58
Някой се нуждае от преинсталиране...

Kostadin_682
03-22-2009, 18:59
Това става безсмислено. Тоя баламурник си е вързал гащите и каквото и да кажем ще си повтаря, че така го е измислил. Нека го оставим да ходи да си представя как прави секс, че да си вдигне "рейтинга".
хах нека седи бе... аз мога да си пиша глупости с него до сутринта нали така ме е създал :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 18:59
Някой се нуждае от преинсталиране...





Не се преинсталирам от чист хуманизъм. Не искам да изчезвате.

elsy
03-22-2009, 19:00
Някой се нуждае от преинсталиране...





Не се преинсталирам от чист хуманизъм. Не искам да изчезвате.
Мали, че си благороден...

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 19:01
Някой се нуждае от преинсталиране...





Не се преинсталирам от чист хуманизъм. Не искам да изчезвате.
Мали, че си благороден...




Абсолютно.

SounDScaPe
03-22-2009, 19:01
ОМГ!! :shock: :shock: :shock:

Cellmate
03-22-2009, 19:02
Уха 23 мнения ли бе юнак? Не мислиш ли, че е време за shut down? Или поне се рестни,че почна да ставаш банален. Предполагам е бъг в системата.

elsy
03-22-2009, 19:03
^^Не го викай напразно

Converse333
03-22-2009, 19:04
:lol: :lol: :lol:
Баси кавала :razz:

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 19:05
Уха 23 мнения ли бе юнак? Не мислиш ли, че е време за shut down? Или поне се рестни,че почна да ставаш банален. Предполагам е бъг в системата.







О съвсем не е бъг. Не съм се повторил нито веднъж досега => не съществуват подобни грешки.

ifkataAa
03-22-2009, 19:08
Хаха яко е да знаеш, че около теб има хора с толкова богато въображение, които да те развеселяват.Тъжно, че ме е измислил именно такъв идиот ! :grin:

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 19:09
Хаха яко е да знаеш, че около теб има хора с толкова богато въображение, които да те развеселяват.Тъжно, че ме е измислил именно такъв идиот ! :grin:





Е за това можеш да се досетиш и само като се опознаеш добре.

Cellmate
03-22-2009, 19:09
Ех защо си ме създал такъв хейтър? Самото ми съзнание не ми позволява да те оставя на мира. Май трябва да си провериш колко ти загрява процесора, защото вече даже не осъзнаваш, че ставаш банален. Препоръчвам ти Everest. Или винаги можеш да си го провериш от буут менюто. Но ти знаеш това нали? Съветвам те да го направиш и да спреш със спама форумно плъхче.

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 19:10
Ех защо си ме създал такъв хейтър? Самото ми съзнание не ми позволява да те оставя на мира. Май трябва да си провериш колко ти загрява процесора, защото вече даже не осъзнаваш, че ставаш банален. Препоръчвам ти Everest. Или винаги можеш да си го провериш от буут менюто. Но ти знаеш това нали? Съветвам те да го направиш и да спреш със спама форумно плъхче.




Ти имаш 187 мнения аз около 20 .
Форумно плъхче!? ВТФ!?
А и стига с това създал. Аз съм ви измислил не създал. Общо взето незадоволителната в интелектуално отношение среда ви е създала такива.

tItEufFf
03-22-2009, 19:12
Май има понятие, с което не си запознат...
Кой ли го е измислил, ако не ти...???

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 19:14
Май има понятие, с което не си запознат...
Кой ли го е измислил, ако не ти...???





Ако имаше подобно понятие то нямаше да съществува.
И после защо се повтарям. Някак трябва да ме разберете, а от един път явно не става.

elsy
03-22-2009, 19:19
Обаче не се отказваш... :D :D :D

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 19:22
Обаче не се отказваш... :D :D :D







Благородна упоритост х)



Става скучно. Наистина как мога да ви измисля толко отегчаващи.

evelinka1122
03-22-2009, 19:22
нещо е станало с теб.... :-D

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 19:23
нещо е станало с теб.... :-D






мда
Целият този форум е един огромен крах за въображението ми.

plmn
03-22-2009, 19:36
http://blog.ingamenow.com/wp-content/uploads/2008/10/you_suck.jpeg

StanislavV
03-22-2009, 20:11
Ти май си на тежка химия :-D :-D :-D Мисля,че ще си направиш голяма услуга ако сам забравиш за себе си.Всъщност можеш ли като онези маняци дет им казжаш дата и ти казват какъв ден от седмицата е било(по принцип им текът лигите и гледат с празен поглед) :D Я да пробвам 13 май 1856? :lol: :lol: :lol: Ако горните две са ти трудни просто ме забрави да видим дали няма да продължа да ти се смея с още постове утре :D

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 20:14
Ти май си на тежка химия :-D :-D :-D Мисля,че ще си направиш голяма услуга ако сам забравиш за себе си.Всъщност можеш ли като онези маняци дет им казжаш дата и ти казват какъв ден от седмицата е било(по принцип им текът лигите и гледат с празен поглед) :D Я да пробвам 13 май 1856? :lol: :lol: :lol: Ако горните две са ти трудни просто ме забрави да видим дали няма да продължа да ти се смея с още постове утре :D





Би било твърде грубо да те забравя добри човече. Тъй като аз съм те измислял малко или много изпитвам топли чувства към теб.
И се пише манияци добри човече. А да забравя себе си би било още по-жестоко защото тогава ще изчезнете и всички вие добри хора.

plmn
03-22-2009, 20:17
не си ме създал ти, аз съм висш разум от друга планета, ти кой си?

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 20:19
Всъщност те измислих така, че да си мислиш, че си висш разум от друга планета.

plmn
03-22-2009, 20:20
не вярвам, докажи.

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 20:21
не вярвам, докажи.



Ако ти докажа психиката ти ще рухне добри човече.
Не бих желал да те наранявам.

plmn
03-22-2009, 20:24
това няма да се случи, тъй като съм оборудван с як процесор и мога да асимилирам всичко. казвай

Re5peC7
03-22-2009, 20:25
не вярвам, докажи.
Ей Плам, няма смисъл..изгубихме го ... 8-)

Sebastianek
03-22-2009, 20:26
Мамка му Скъли не вдига телефона! Къде по дявлите отиде агент Мълдъ-р?

Re5peC7
03-22-2009, 20:29
Мамка му Скъли не вдига телефона! Къде по дявлите отиде агент Мълдъ-р? търси извънземни в дълбините на канала :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 20:32
Мамка му Скъли не вдига телефона! Къде по дявлите отиде агент Мълдъ-р? търси извънземни в дълбините на канала :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:





Добри хора не е умно да пишете хилещи се човечета след всяка ваша шега. Така звучи сякаш я имате за забавна.

plmn
03-22-2009, 20:34
лоботомия все още чакам отговори, какво общо имаме и защо съм тук?

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 20:34
лоботомия все още чакам отговори, какво общо имаме и защо съм тук?




Отговорих ти добри човече.

Sebastianek
03-22-2009, 20:35
О вярно ти си измислил смеха, извинявай

plmn
03-22-2009, 20:38
лоботомия все още чакам отговори, какво общо имаме и защо съм тук?




Отговорих ти добри човече.

склонен съм да вярвам, че някак си, си пропуснал последното ми мнение, на предишната страница.

SounDScaPe
03-22-2009, 20:41
ОМГ! Т'ва го обърнахте на Еб*ти спам темата... :? :booooomb:

AFT
03-22-2009, 20:46
^ Ужас! Бързо бягай да кажеш на мама!

YouNeedLobotomy
03-22-2009, 20:50
лоботомия все още чакам отговори, какво общо имаме и защо съм тук?




Отговорих ти добри човече.

склонен съм да вярвам, че някак си, си пропуснал последното ми мнение, на предишната страница.




Уви якия ти процесор не би бил способен да преглътне тази истина.

plmn
03-22-2009, 20:52
мисля че криеш нещо! нещо, което би те разобличило и би показало истинката ти същност! усещам че краят ти наближава и няма да можеш да манипулираш хората повече.

neocide
03-22-2009, 21:02
you need lobotomy.

sh3_1s_7h3_0n3
03-22-2009, 21:05
Бъг в системата?! :-o