PDA

View Full Version : Вирус на флашката...



sexita
03-22-2009, 19:12
Имам вирус на флаша и като пъхна в USB-то ми изписва temp2.exe stopped working

Правя си систем-рестор и не ми го пише като си пусна ПС-то, трия вируса от флашката,но той пак се прехвърля на харда и постоянно се върти, което ме изнервя вече!

HipHopBlond
03-23-2009, 18:43
Не бе, не бе, не тва не е вирус беее не го махай :lol: Тва ти е самия флаш autorun.exe-то!!! Ако продължаваш така да го махаш най-вероятно ше я преебеш!!! Просто като включваш флашката спирай анитивирусната!!!

Jesus
03-23-2009, 19:02
Нека позная нод32 или авг ?

MakeMeLaugh
03-23-2009, 19:42
Не бе, не бе, не тва не е вирус беее не го махай :lol: Тва ти е самия флаш autorun.exe-то!!! Ако продължаваш така да го махаш най-вероятно ше я преебеш!!! Просто като включваш флашката спирай анитивирусната!!!
Е точно пък в ауторън-а може да е вируса... ;)

n0x
03-24-2009, 11:55
ako si s avast predi da p1hne6 fla6kata spirai avasta
i pri men go namira kato virus..

HipHopBlond
03-24-2009, 15:06
Не бе, не бе, не тва не е вирус беее не го махай :lol: Тва ти е самия флаш autorun.exe-то!!! Ако продължаваш така да го махаш най-вероятно ше я преебеш!!! Просто като включваш флашката спирай анитивирусната!!!
Е точно пък в ауторън-а може да е вируса... ;)

Tва е системен файл на флаша!!! Не може да бъде вирус!!!

Ше си купя флашка и ше ми вкарат червейче вътре... да, да Нали ше ги осъдя след тва :)

Samoten89
03-25-2009, 06:30
Не бе, не бе, не тва не е вирус беее не го махай :lol: Тва ти е самия флаш autorun.exe-то!!! Ако продължаваш така да го махаш най-вероятно ше я преебеш!!! Просто като включваш флашката спирай анитивирусната!!!
Е точно пък в ауторън-а може да е вируса... ;)

Tва е системен файл на флаша!!! Не може да бъде вирус!!!

Ше си купя флашка и ше ми вкарат червейче вътре... да, да Нали ше ги осъдя след тва :)Да то така става :) =). Формат на флашката тя ще си остави системното и файлче. Няма логика и него да премахне. В ауторъните адски много бацили слагат обаче!

ivanstef
03-25-2009, 06:48
Тва е пълна простотия. Ако ти е такава флашката, и нещо ни си я харесваш вече, просто отиди и кажи за проблема. Те ще ти дадът нова и ще си на муфта. Успех!

MakeMeLaugh
03-26-2009, 21:15
Samoten89, ти го каза правилно ;)

Точно аутирън-ите са голяма стратегия, щото стартира гадината първа преди останалите програми и причие.

Вируса не винаги е отделен файл, той може просто да се вгнезди в същестуващ такъв ;)

Както могат да ти вкарат кейлогър, само като цъкнеш и стартираш да прослушаш мп3-ка или да разгледаш снимка

ivanstef
03-27-2009, 09:03
Относно последния коментар. Провбвай да изключиш проверката на това USB, което използваш. Това го може НОД-а. Така той няма да ровечка, но има риск да си пъхнеш нещо нежелано. Предполагам не я използваш на "опасни" компютри.

ioannidis
10-02-2010, 17:52
Аз пък имам проблем с мишката и клавиатурата, а той е, че почти на всеки час те прекъсват, т.е. блокирват напълно, и лампичките им изгасват, след което се налага да изкарам буксите и да ги вкарвам отново :( Някой може ли да ми каже от къде идва проблема? защото аз съм чувал, че има такива вируси, които могат да прекъсват хардуерни компоненти.