PDA

View Full Version : какво да правя



siiska
03-22-2009, 19:37
ами значии имам си приятел иии той много ме обича .... поне така казва. Aз не съм сигурна дали го обичам толкова колкото той мен ноо това е друг проблем... та той постоянно говори за секс и това че е спал с почти сички момичета с които е ходил. Една приятелка му беше писала нещо в скайп за мен и той и казал нещо от сорта "е тя няма да ми пусне" от тогава си мисля че той иска да ходи с мен само за да правя секс с него ... а аз не съм сигурна че искам .... въпреки че не съм поредната пикла на 12 години по голяма съм.... на 17
другото е че понякога направо ме е страх от него като се скараме и той ме заплашва с нещо от рода "внимавай де не ме изнервиш че не отговарям :shock: " и на мен ми става тъпо ....
мислите ли че е с мен само защото иска да прави секс с мен и да го зарежа ли :-o

plmn
03-22-2009, 19:39
зарежи го, иска да те изчука, не изпитва нищо към теб.

elsy
03-22-2009, 19:43
Еми, късай го, а и нали сама не си сигурна в чувствата си...

evelinka1122
03-22-2009, 19:43
:shock: ми съжалявам, но аз мисля, че тоя е голям боклук! значи е спал с всички, с които е ходил така ли? нека ти да си му изключение и го зарежи! :? мн се дразня на такива!!!!

gLoRiToO
03-22-2009, 19:45
на 17 си и му вярваш че те обича :? зарежи го докато още не си се привързала към него щото после ще си прави каквото иска с теб!

ThePowerOfLove
03-22-2009, 20:03
И той се опитва да те заплашва, така ли? Говори ти постоянно за секс, ми може би това очаква от теб? Не му се давай ;) защото явно това търси и най-вече ти нямаш същите чувства! Помисли добре дали искаш да бъдеш с този човек.

Sebastianek
03-22-2009, 20:36
1-во - правите секс, изневерява ти, зарязваш го
2-ро - зарязваш го

GregoryHouse
03-23-2009, 05:06
Задаваш въпрос които подтиква към отговорите момиче...подяволите каза за него само негативни неща...ако очакваш някой да ти кажа нещо добро...забрави. Не мога да кажа дали той те обича но според мен ти не го обичаш и си търсиш оправдание да не се изчукаш с него...а и подяволите това че го казва не значи че би го направил...и аз съм го казвал и никога не съм го изпълнявал. Направи му услуга, кажи следното "Аз не съм 12 годишна пикла, а 17 годишна пикла която не те обича и е с теб защото те харесват другите и не искам да се чукам с теб защото аз не те харесвам и както казах съм с теб защото нямамм собствено мненое а слушам чуждото."

moneycomeme
03-23-2009, 06:50
аеее не мога вече да ви разбера!Като момчетата се отнасят с вас добре- ,,...той ме обича ама не знам аз дали.....ооох ще го оставя...,, , като се държат грубо с вас... ,,не знам дали ме обича,но дали да си остана с него..,, .... нямам думи....сама си вади изводите! :-x

mirkisss
03-23-2009, 07:09
Скъсай го .. Тва "внимавай да не ме ядосаш,че не отговарям" не ми звучи като думи на влюбен човек :?

mim4ety_sara
03-23-2009, 07:52
зарежи го, иска да те изчука, не изпитва нищо към теб.
+1