PDA

View Full Version : Мазоли или ... нещо друго по главичката ?



siskoo
03-22-2009, 23:02
Искам да ви питам възможно ли е да имам мазоли на "ръба" на главичката си от много мастурбиране :oops: ? Имам нещо подобно на пъпки, само че много ситни и са почти по дължината на целия "ръб" .. понякога ме болят при докосване и "ръба" посинява от време на време.Малко ме е срам да отида на лекар :oops: .Знаете ли какво е и как да го махна?
Благодаря предварително!

Default
03-22-2009, 23:21
ако говориш за началото на главичката то -->Тези малки пъпчици се наричат ППП(истинските думи ще видиш за пръв път през живота си и никога няма да употребиш така че няма да ги напиша). Всеки мъж ги има и не би трябвало да се притесняваш от нищо. Лошото е че не е нормално да те болят! Това с посиняването не го разбрах. Та щом те болят е редно да отидеш на уролог, тука няма кой да ти помогне. :-o

MrUndaztood
03-23-2009, 11:51
Само,че НЕ всеки мъж ги има!

batkodoki
03-24-2009, 21:56
Само,че НЕ всеки мъж ги има!

е ВСЕКИ Мъж ги има!

Mowm
03-26-2009, 17:08
Аз имам някакви малки пъпчици на главичката почти до ствола не на ръба и са само от едната страна на главичката и са мн малко... данеби да имам ППП ? гледах снимки но моите пъпчици нямат така бяло връхче обаче са подредени в линиика някаде 0.5 см...ако имам ППП дали ще се разпространят плс хелп :(((((((( на 16 съм много се притеснявам

SWASTIKA
03-26-2009, 21:47
Само,че НЕ всеки мъж ги има!

е ВСЕКИ Мъж ги има!
При едни се виждат, при други не.

MrUndaztood
03-26-2009, 22:09
Само,че НЕ всеки мъж ги има!

е ВСЕКИ Мъж ги има!

Само,че АЗ ги нямам,слава Богу

KadifWerewolf
03-27-2009, 00:50
Само,че НЕ всеки мъж ги има!

е ВСЕКИ Мъж ги има!

Само,че АЗ ги нямам,слава Богу

Просто са ти малки.. не вредят, че да благодариш на бог..

Mowm
03-27-2009, 10:01
Аз имам някакви малки пъпчици на главичката почти до ствола не на ръба и са само от едната страна на главичката и са мн малко... данеби да имам ППП ? гледах снимки но моите пъпчици нямат така бяло връхче обаче са подредени в линиика някаде 0.5 см...ако имам ППП дали ще се разпространят плс хелп ((((((( на 16 съм много се притеснявам