PDA

View Full Version : 40 неща,които мъжете правят в леглото,а жените не одобряват!



SWASTIKA
03-23-2009, 06:01
"1. Много бързо свършва
Жените са убедени, че това е излючително злонамерено спрямо тях. Защото мъжът просто не иска да задържи още половин час, тойе егоист и мисли само за себе си!

2. Твърде дълго не свършва
Тялото ми не го възбужда и освен това вече съм изморена.

3. Мълчи през цялото време
Мъжете обичат с очите, жените - с ушите си. И искат да чуват нежности или поне стенания, свидетелстващи за страст.

4. Много силно вика
От това се оплаква само една от запитваните жени. Бурното изразяване на чувства е прекрасно, но все пак не сте на стадиона.

5. Прави секс, без да си събува чорапите
Не е известно защо жените се разтройват толкова много при вида на гол мъж по чорапи. Това не може да бъде разбрано, но поне нека се запомни.

6. Много бързо се съблича
От всичко на света женте най не обичат да изпадат в глупави ситуации. И ако тя е още с дрехи, а по вас няма нищо, то двамата изглеждате, меко казано, нелепо.

7. Пита в най - неподходящия момент:
Свърши ли?
Без коментар.

8. Оставя лампата да свети
Ярката светлина превръща спалнята в операционна. При това жената не може да се съсредоточи докрай в процеса, а непрекъснато внимава дали изглежда достатъчно секси.

9. Не си взема душ преди секс
Хемингуей е казал, че мъжът трябва да мирише на мъж. Но жените не са съгласни. Те не очакват мъжът да мирише на цветя, но грубата житейска истина за съжаление не ги възбужда.

10. Бяга в банятя след като свърши
Жените приличат на котките. Искат да се галят, да се отъркват в любимия, за да му оставят своята миризма. И когато това не се случва, се чувства обидени.

11. Обръща се на другата страна и заспива
Най - тежката обида! Даже преди секса да сте акуширали на дузина крави-рекордьорки, да сте написали дисертация или да сте поставили рекорд на 100 м, не сте оправдани! Според жените след секс, трябва нежно да ги преласквате.

12. По време на кунилингус ме гледа в очите (Орална любов с женските полови органи)
Може би мъжът не си дава сметка, че в този момент изглежда като снайперист. Не си струва дори и само да си даде вид, че е твърде увлечен от случващото се.

13. Не е бръснат
Тъй като при жените брада расте в изключително редки случаи, никога няма да разберете какви мъчения може да им причини невинна двудневна четинка.

14. Шегува се по време на секс
Смехът е най-злият враг на секса. Да се веселите и да се кикотите в леглото, е абсолютно противопоказно.

15. Принципно не се занимава със секс сутрин
За наша най - голяма изненада повечето жени приемат секса с любимия сутрин като каймака на топлото мляко. За щастие повечето мъже охотно споделят изисканото удоволствие.

16. Има дълги нокти
Казват, че мъжа не е потентен, когато има поне един здрав пръст. Но, ако на този пръст расре дълъг, мръсен или изгризан нокът, това може да постави кръст на половия му живот.

17. През цялото време казва какво да правя
Мъжът не е сержант, жената не е взвод от новобранци. Затова уместните на плаца команди в леглото звучат глупаво.

18. Настойчиво накланя главата ми към слабините си
Минетът е акт на добра воля. Принудата, даже най - меката, кара партньорката да прави това, което не иска. Ако наистина на вас ви се иска, по - добре да я провокирате с личен пример.

19. Плюе през цялото време на кунилингуса
А какво да прави, когато тези косми непрекъснато влизат в устата му? Да не им обръща внимание? Да ги вади незабелязано със пръсти? На тези разумни въпроси дамите неизменно отговарят: Не зная. Нека да прави нещо. Нали е мъж!

20. Не ме целува в устата след минет
Никога няма да успеете да и обясните защо на практика не искате да опитате вкуса на собствената си сперма. Но за жените такова поведение е обидно. Мислят, че се гнусите от тях.

21. По време на минет не предупреждава кога свършва
На вкус спермата е нещо сродно между морска сол и яйчен белтък . Това вкусово съчетание не харесва на всички.

22. Не се грижи за безопасността на секса
Трябва да се примирим, че презервативът е наша грижа. Не стига, че се съгласяваме да го ползваме, ами от нас се очаква да го купим, да го носим в джоба и да го надяваме (по възможност незабелязано).

23. По време на минет се опитва да се движи сам
Най - напред тя се бои да не ви нарани със зъби. Второ не иска да се задави. Така че лежете си мирно, тя ще се справи сама.

24. Хвали се с размерите на члена си
И пред кого? Или може би е прав татко Фройд, че жените биха искали да имат пенис?

25. Хапе болезнено зърната на гърдите
Някога за тази работа са вадели преждевременно зъбите на кърмачетата.

26. Върти зърната на гърдите като копчета
Е, все пак, не става дума за радиоприемник, който трудно се настройва на съответната честота в хълмиста местност. Зърната на женските гърди са само за целуване и лекичко похапване.

27. Постоянно дърпа, стиска и мачка гърдите
Гръдта на жената не е джойстик в компютърна игра. Не е и диня, която трябва да се стисне, за да се разбере дали е зряла. Нито пък мокро бельо за извиване. Тя изисква внимателно отношение.

28. Занимава се с акробатика в леглото
Хрумванията и разообразието в секса са похвални, само трябва да помните, че вашата партньорка не е завършила цирково училище и перспективата да се счупи ключица или да изкълчи крак въобще не я блазни.

29. Тръшка се отгоре с цялата си тежест
По правило мъжът е по - тежък от жената. Правейки секс в класическа поза, не залагайте на женската издражливост. Може би тежкото и дишане не е признак на страст.

30. Движи се твърде бързо/ бавно
Най - разпространената претенция. Вероятно става въпрос за несъвпадение на темпераментите. Или на биоритмите. Пробвайте да сложите ръцете и на задните си части - даже и най - срамежливата девственица инстинктивно ще ви управлява.

31. Много агресивно се целува
На нито една жена не и харесва, ако пъхате активно език в устата й и го въртите, сякаш миете бутилка.

32. Кара ме да се чувствам като при ректално туше
Имайте предвид, че аналната стимулация се харесва основно на мъжете. Защото те имат простата. Жените нямат.

33. Прекъсва половия акт за да отговаря на телефонен звън или да превключва програмата на телевизията
Има такъв виц: Върви влак. На релсите двама правят секс. Машинистът едвам успява да спре да 10 см от тях, изкача и яростно разтърсва мъжа. Който казва: "Извинявай, приятелю. Знаех, че един от двама ни трябваше да спре. Но аз не можех."
Идеален пример за подражание.

34. Много театралничи
Жените обичат искреността. Или си дават вид, че обичат. Направете всички усилия, за да почувства тя, че именно от нея се интересувате, а не от антуража и самата ситуация.

35. Лигави ми ушите и духа в тях
Ушите са ерогенна област, защото са много чувствителни. Но да ги гризете, дъвчете, мачкате или бурно да ги смучете не е желателно. Нежната целувка понякога прави чудеса, но да се нахвърляте да ухото като весело куче на любимата си топка, не бива.

36. Съвършенно не се вълнува дали изпитвам заедно с него оргазъм
Както вече отбелязахме, жените обръщат голямо внимание на думите. Можете да се потите като миньор, стараейки се да доставите удоволствие, без да ви минава през ум, че тя отнася тези усилия за сметка на вашия егоизъм и африкански темперамент. Простичките думи "Искам да ти е хубаво с мен" може да имат много по - голям ефект от демонстрацията на високо техническо майсторство.

37. Той е добро съвестен, не му липсва инициатива
Колкото и да е победител феминизмът, жената обича да бъде център на внимание. На нея не и е интересно да прави всичко сама, не винаги я привлича ролята на сексуален агресор.

38. Къса бельото ми
Жените се отнасят трепетно към своето бельо. И ако любовните романи и еротичните филми изобилстват от скъсани дантели и коприни, то в живота нещата стоят по - иначе. В края на краищата може да се докарате дотам тя да се явява пред вас само в евтини памучни гащи, шити от китайски затворници.

39. Оставя синки от смукане
Даже вашата партньорка да не се бои да афишира отношенията ви, нейно право е да се откаже да носи вашето клеймо по тялото си.

40. Не харесвам, че говори, докато го прави
Грубостта не им харесва. Смукането ги дразни. Най - добре може би е да мучите нещо нечленоразделно, но нежно."

PainMonopoly
03-23-2009, 06:10
Мразя да говоря :shock:

hottie
03-23-2009, 07:48
Седмото колко го мразяяяяяяяяя :-x :-x :-x

Pliok0019
03-23-2009, 07:58
11 СМЪРТ!

Искам време и разговори :D не гушкане, примерно.

Romance
03-23-2009, 08:03
Какво лошо има в чорапите?! :D

Swinkenhoffer
03-23-2009, 10:19
Точка 14 е смотана... да изръси някоя брутална мъжка простотия по време на секс и да се счупите от смЕх - безценно. 8-)
Мисля, че това сближава повече хората, отколкото всичко друго. Да може да си се хилите и подигравате взаимно без да има сърдити е безкрайно симпатично, мисля аз.

FockidyFockFock
03-23-2009, 10:27
Да, 14 е глупаво.

Не може да не се изхилиш, като "влезе въздух" и се чуят тия странни звуци, наподобяващи на нещо. Обикновено момичетата се притесняват, но е нормално да се засмееш... 8-)

Boot
03-23-2009, 12:40
:D
пърдене със шунда :D


Мдам, забавен секс - добър секс

UnaBletoLoVeU
03-23-2009, 12:58
5. Прави секс, без да си събува чорапите
Не е известно защо жените се разтройват толкова много при вида на гол мъж по чорапи. Това не може да бъде разбрано, но поне нека се запомни.

Това е най-невъзбудащата/страстоубиваща гледка. Гол мъж...по чорапи. бла.

ПП. Много е грозно и на момчето да му се подават белите чорапи под дънките като седне, така че по-добре носете само тъмни чорапи.

LovelyGirl
03-23-2009, 13:46
5. Прави секс, без да си събува чорапите
Не е известно защо жените се разтройват толкова много при вида на гол мъж по чорапи. Това не може да бъде разбрано, но поне нека се запомни.

Това е най-невъзбудащата/страстоубиваща гледка. Гол мъж...по чорапи. бла.



На мен пък ми е сладко като останем 2мата само по чорапки :-D

hottie
03-23-2009, 15:14
5. Прави секс, без да си събува чорапите
Не е известно защо жените се разтройват толкова много при вида на гол мъж по чорапи. Това не може да бъде разбрано, но поне нека се запомни.

Това е най-невъзбудащата/страстоубиваща гледка. Гол мъж...по чорапи. бла.



На мен пък ми е сладко като останем 2мата само по чорапки :-D

и мен не ме притесняват чорапите :)

hottie
03-23-2009, 15:25
мен даже ми изглежда някво нечистоплътно ако е без чорапи,освен ако не се е изкъпала точно преди да го правим... нито пък аз бих събул своите,не обичам да съм бос,дори в леглото...

също не виждам проблем след свирка да си я целуна... стига да не съм и свършил в устата де...

е какво..ако е глътнала? :oops:

XceSS
03-23-2009, 15:28
Абе ае искате да не приказваме, да викаме, ама не силно, да не носим чорапи.
Тая путка да не е от злато бе...
Я се осъзнайте малко.

guinessgirl
03-23-2009, 15:39
На кой му пука какво искат жените?

е хубава работа. 8-)

Joc
03-23-2009, 15:42
свастиката седи по цял ден... чуди се кфо да копне и да ни го покаже..

Jesus
03-23-2009, 19:07
Не знам защо ама 99% от жените с против да ядеш докато си в леглото :(

SWASTIKA
03-23-2009, 20:03
свастиката седи по цял ден... чуди се кфо да копне и да ни го покаже..
А, не така! Свастиката си избоде очите да пише!
Ай намери го онлайн. :lol:

hottie
03-23-2009, 20:05
Не знам защо ама 99% от жените с против да ядеш докато си в леглото :(


Е да... ти със 100% от жените ли си спал 8-)

StayFly
03-23-2009, 20:08
Все пак т'ва е Джийзъс!

Romance
03-23-2009, 20:08
Аз не съм против.

Jesus
03-23-2009, 20:11
само с теб не :(


Може би трябваше да напиша че на болшинството не име е приятно мъжа да се храни в леглото :?

hottie
03-23-2009, 20:13
само с теб не :(


Може би трябваше да напиша че на болшинството не име е приятно мъжа да се храни в леглото :?

:lol: :lol: :lol: хаха сладур. Да , сигурно и с болшинството си спал :-) :-)

Иначе на мен не ми пречи, стига да не троши :)

hottie
03-23-2009, 20:17
Леле много съм зле. Извинявам се. 8-)

TERRORMACHINE
03-23-2009, 20:21
тва за мен са некви глупости...

Jesus
03-23-2009, 20:22
А аз ям предимно месо, не си падам по тестените изделия така че трохи не правя ама пак са против :( те не оценяват какво е да си ценител на качествената храна :?

hottie
03-23-2009, 20:28
еее ако си бършеш мазните ръце във възглавницата ги разбирам

ще помоля хоти да спре да спами 8-)

Jesus
03-23-2009, 20:34
Е чаршафа и без това трябва да се изпере след това :? Много си е яко да си похапваш, хем ти идат и сили, ама вие не та не :(

Boot
03-23-2009, 20:44
Яко холандски фурни за теб
И онова бостънското нещо 8-)

hottie
03-23-2009, 20:45
Ами ако може да не го прави би било добре 8-)

hottie
03-23-2009, 20:46
кое??

Jesus
03-23-2009, 20:47
Аз говоря за приготвено на скара :D

hottie
03-23-2009, 20:50
е хубава работа ! 8-) и да му е сладко на jesus сега :)

hottie
03-23-2009, 20:53
хаха хмм ...ами да, покри се :)

FockidyFockFock
03-23-2009, 20:55
Практикуват петинг с Кристу. :-D

TERRORMACHINE
03-23-2009, 20:56
Практикуват петинг с Кристу. :-Dтва момче нещо се загуби...

Jesus
03-23-2009, 20:56
Защо намесвате кристо ?

BornTohate
03-23-2009, 20:59
Ми много ясно че ако не ме целуне след свирка ше му разкажа играта бе . АХААХА .

BornTohate
03-23-2009, 21:01
Ми много ясно че ако не ме целуне след свирка ше му разкажа играта бе . АХААХА .бтв тва не го разбрах
31. Много агресивно се целува
На нито една жена не и харесва, ако пъхате активно език в устата й и го въртите, сякаш миете бутилка.

мен ми харесва :D

Jesus
03-23-2009, 21:14
Надейте се заяждате с кристо, че лошо ........

kristo
03-24-2009, 00:09
Контузил си е половият партньор и не може да държи мишката, за да влиза у форума...

8-)
Ахмз, извинявай, не исках да бъда груб, не знаех, че толкова те е заболяло :oops:

Disrespect
03-24-2009, 06:45
:razz:

RAWRRR
03-24-2009, 07:55
изискванията ми сa до това дали става или не,всичко допълнително са капризи. :)

TPAKTOPUCTA
03-24-2009, 08:22
ахаххахахаахахахах .... 1000% е вярно и много добре казано

SWASTIKA
03-24-2009, 08:47
Джизъс е извратен и бие манатарки сега... 8-)
Само без да ми осквернявате темата и гледайте да не и пръснете страниците на задна! Забранявам и всякакви опити за биене на манатарки, пеЧУРКИ, пачикрачета и подобни. НЕДОПОСТИМО Е да и скъсате безинтересността, защото започва да тече интерес. :-D

ПС: А сте го направили, а пускам Raybeez да ви слага в дупките антени!

ПС2: Работим към КГБ, всичко си има замисъл!
Панимайш, брато? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kristo
03-24-2009, 11:18
Изкълчената китка боли доста... 8-) 8-)
Виждам, че от опит знаеш...

Бая безсънни нощи си прекарвал май май :-)

stuci_i_miri
03-27-2009, 20:10
понякога говоря по телефона, редовно касам бельо, случва се да заспя :razz: :razz: :grin: :grin: