PDA

View Full Version : Сигурност в интернет?



provel1
03-23-2009, 13:07
Чувствате ли се сигурни в интернет пространството-в сайтовете за запознанства и т.н.т.?
Притеснявал ли ви е някой или нещо?
Попадате ли често на "добронамерени батковци" над 30год., които очевидно имат по-особени интереси към непълнолетни?

PiruBloodz
03-23-2009, 13:43
Че кой нормален се занимава със сайтове за запознанства?

Dumb
03-23-2009, 14:18
А моя въпрос е: Какво търсят 12/13/14/15 че и /16 в сайтове за запознаства?

StayFly
03-23-2009, 14:18
^Моля те самоубий се!

Dumb
03-23-2009, 14:20
А моя въпрос е: Какво търсят 12/13/14/15 че и /16 в сайтове за запознаства?
ЗАПОЗНАНСТВА БЕ ПИЧАГА!
Не ми се коментира!
Пичага

StayFly
03-23-2009, 14:28
Аз на тебе говоря, бе! Колко трябва да си болен, за да измислиш подобен ник и до Лил Уейн да плеснеш тая изрусена свиня !?

Joc
03-23-2009, 14:31
^Моля те самоубий се!
NE ГО ОБИЖДАЙ БРАТЛЕНЦЕ , ВАПРЕКИ ЧЕ И АЗ ИМ СЕ ЧУДЯ ЗАЩО НЕ ОДОБРЯВАТ ЗАПОЗНАНСТВАТА , СПОРЕД МЕН СА ПОЛЕЗНИ!
изрод, смърт за теб и за мангустата от аватара ти!

Jumbie483
03-23-2009, 14:36
Пфф аз имам регистрация в един сайт за запознанства, ама влизам през месеци.. и то ако се сетя.
Хм определено не ми пука от никой и от нищо в интернет.. Просто не съм от хората, които им пука - както се казва 8-)
Не давам лични данни, който ме познава - ок.. който не ме познава - няма и да ме познава..
наистина не виждам къде е проблема :D

StayFly
03-23-2009, 14:38
Фейк!

Joc
03-23-2009, 14:38
^ проблема е че почнахте да си слагате педераси по аватарите...

който го е страх, да не ходи в гората...


не ме боли и мен кой ме гледа, кой не ме гледа. само 1 е важно: вички да ми дават зилени лапички щоту съм шлядку бебси

stuci_i_miri
03-24-2009, 22:01
абе един път на сестра ми и писа някав там и искаше да звани там нещо, ама аз седнах и го разкарах. оттгогас и напраих скайп да неможе да и пишат без да са абонати, и няа камера за малката :razz: пак 1 саученичка распрая, че някав си праскал чекии пред камерата, като му вдигнала :razz:

SWASTIKA
03-25-2009, 05:47
Темата е абсолютно безмислена.
Мога да кажа излишна.
Ако мислиш, че някой ще дойде и ще те заколи, ей така от сайта за запознанства или пък ще те изнасили - Wrong Way на мисли.
При регистрирането в който и да е сайт за запознанства имаш едни условия за ползване, приемаш ги и така нататък. Не знам какво за теб означава сигурност? Аз до сега не съм получавал съобщение, че ще ми бомбардират профила от Ал - Кайда или, че ще ми изнасилят снимките.
Нищо лично, но от това по - глупава тема за този момент в този раздел - няма.

Кой нормален се ригистрира в сайтовете за запознанства?
Всеки нормален човек, който иска да бъде в час със времето (21 век), има компютър и се радва на добър интернет.
Интернет е масовата комуникация, хиляди хора се женят от интернет и не виждам какво му е странното. В началото се търсихте с писма, после се търсехте с цъкания и смс - и, сега се търсите по скайп.
Айде лека нощ!

Joc
03-25-2009, 14:57
абе дано някой педофил да се изгаври с тебе като мислиш така...

cherinka
03-25-2009, 16:58
^ Как ще се изгаври с него? През монитора?

...

Форума не е ли същото?! Тук-таме свестни аватари и подписи, останалото - тъпи картинки и иджинджифлякани думи и изрази. Само където снимки се разменят единствено АКО ПОИСКАШ от съответния юзър, а в сайтовете за запознанства са изложени като от каталог.

Така както НА ВЪН можеш да видиш всякакви хора и подобия на хора, така и в тия шибани сайтове е така.

Едно време не беше така. 8-)
Морала, ценностите и патриархалността лъхаше от всяка една снимка.
Сега не знам как и с какво се е променило. 8-)

Joc
03-25-2009, 18:30
по голема тъпня от тфа Нема! :-)

исползваш ми лафовете за подпис... :o :lol:

SuNsEt
03-25-2009, 20:00
Посещавам едни и същи сайтове...и те не са много.
Докато си в интернет си защитен до такава степен,каквато си се настроил умствено.Ако целта ти е просто да си початиш с някой ей така от скука,нещата могат да се обърнат в две посоки.Или всичко да е наред,или отсрещния човек да е добър манипулатор и да може да изкопчи информация от теб.Второти би станало ако си достатъчно глупав да му я дадеш.