PDA

View Full Version : Kрая на мъките,но с голяма цена



nVm
03-23-2009, 13:19
И така..писала съм 2 теми относно приятелят ми и това как все сме се карали или по скоро той с мен...Не го оставих,а през цялото време той ми казва как аз съм проблема в нашата връзка и че всичко развалям.Помня,когато всеки път търпях неговото ужасно държание и се надявах на някаква малка ласка,а в отговор получавах,че съм лоша и гадна,радвах се на най-малкото от него въпреки,че да...знаех,че това не ми е достатъчно,болка след болка...търпях и това,че като се ядосваше понякога ме бласкаше.Аз съм човек направил много за него,абе всичко което искаше от мен с изключение на едно,но не е нищо особено..Та аз ще си споделя просто тук,че някъде трябва все пак не мога да го държа в мен..Когато се видяхме миналата седмица (събота) дори аз не съм го питала дали да идвам и нищо такова,а той ми писа да отида искал да говори с мен и аз глупачката уважих негото желание!И тръгнах и след като знаеше,че съм тръгнала ми прати един мръсен смс хубаво ок не ми пречеше.Стигнах сама отидох до тях,без да ме чака.Когато бях вече в тях ме пита защо се държа така гадно с него ? Аз естествено казах незнам,защото никога не го е имало това от моя страна и се държа тогава г/д добре с мен целувки,прегрътки разни такива,после си легнахме да поспим малко,аз не бях спала цяла вечер от нерви,за които е причина той :o . И след това,каквото се слу4и се случи - до тук добре,после го попитах,защо в една игра е добавил някакво момиче без да се карам,нито с такъв тон човешки....Но за него явно не е било нормално казано и се ядоса и почна да вика,мина ми отгоре,хвана ми китките,стискаше ги,болеше ме,молех го да ме пусне,казваше ми,че трябвало да престана да му се карам.. и в този момент гледах така :shock: защото аз не съм му се карала и му го казах и той като го чу това,че аз не съм още повече се ядоса хвана ми лицето и го стисна и него все едно го беше смачкал,пак ме заболя...после поянах да плача все повече и повече и тогава той ме удари по бузата беше шамар,но изключително силно си беше и аз му казах как можа и той "абе някой път ще хвана и ще те набия сериозно ти казвам,ти само ми се караш" :shock: станах и си отидох..за мен тогава приключи всичко.Писа ми,но не се извини обвини ме мен,че аз сама съм си го направила и че за него не съм правила компромиси...Компромис прави ли се като те удари човека,който уж твърди и казва,че толкова те обича :? ? Даже си развалих и здравето заради него,беше ми се наложило преди 3 седмици да ходя на кардиолог и там малко проблеми със сърцето,нередовен съм почти никакъв и много честно сънувам гадни неща,с кръвното вече постоянно и се чудех дали е от нерви и постоянен рев :? ... Вече любовта прерастна в други чувства.. :-k и накрая пак ме обвинява до последно,че аз съм го направила такъв,ами не не съм и за това му казах сбогом,но той не разбира това нещо. :cry: Исках да си кажа сега колко наранена се чувствам и обидена,поне да бях получила едно "извинявай",но няма значение вече... :-k :cry: .. Незнам вече сърцето ми сърце ли е..Човек обича сляпо,после скъпо си плаща :cry:

LuXuRy
03-23-2009, 13:31
Ем, миличка, ти се излагаш, че си му позволила изобщо така да се държи с теб... Момчета с лопата да ги ринеш, а на твоя му бий шута :o Не си скапвай живота, заради него :( Със сигурност ще намериш правилния човек за теб, просто трябва да гледаш напред :-)

Ivanna99
03-23-2009, 13:43
Chetoh ti temata i mi stana tolkova muchno,che momicheta kato teb,che svqstnite momicheta popadat na takiva kreteni..Po tova,koeto si napisala sudq,che osven,che si mn dobra dushichka go i obichash bezkraino,zashtoto chovek,kolkoto i da ne se uvajava(a ti ne mi prilichash na takuv)vse v edin moment mu pisva ot podobno povedenie nai-malkoto inatut se sabujda..V temata ti stava vupros za prekaleno mnogo i vse silni neshta-lubov,bolka,gordost,dostoinstvo,sebeuvajenie!Razbi ram te,che go obichash istinski vupreki che ne si spomenala ot kolko vreme ste zaedno,no moga li da ti preporusham edna izkluchitelno mudra ne mn debela knijka,v koqto osven,che shte preodkriesh sebe si i shte si dadesh smetka za vruzkata si!Tazi vruzka za men lichno e prestanala da sushtestvuva ot momenta,v koito toi e zapochnal da te tretira taka,a ti zaslepena ot svoite chuvstva si dopusnala toi da uspee da te napravi "vinovnata"vinagi i za vsichko!Ponqkoga chovek,kolkoto i da go boli i kolkoto i da obicha trqbva da zastane ne zad drug,a zad samiq sebe si!Vtvoq sluchai stava vupros osven za psihicheskoto si sustoqnie i tormoz,na koito si podlojena i za fizicheski!Haide sega ti mi otgovori-struva li si da se jertvash za podobno sushtestvo,struva li si da se samonakazvash i izmuchvash zaradi nego,za kakvo da go napravish????Qsno ti e nai-malkoto ot svoi si opit bi mogla da otgovorish na vuprosa "bi li mogul chovek,koito istinski obicha da prichinqva bolka,kamo li umishlena na drugiq,sposoben li e ako me obicha"Ako ti ne mojesh shte go napravq az-NE,ne e sposoben i tvoqt priqtel osven lubovta si e zagubil i nai-minimalnoto uvajenie,koeto e redno da ima ostavi kato priqtelka,mi kato chovek kum teb!Zatova vzemi se v ruce,stegni se i produlji napred,ne se qdosvai,ne se samorazrushavai zaradi chovek,koito ne go zaslujava!Vdigni visoko glava i ne ostavqi podoben lentqi da srine samochuvstvieto i samouvajenieto ti do 0!!! :o

nVm
03-23-2009, 13:51
опитвам се вече всякакви контакти да прекратя с него,но най-лошото,е че не разбрах,защо така се държеше с мен....

Ivanna99
03-23-2009, 14:03
Ostavi go..Sled tova koeto ti e prichinil toi ne trqbva da sushtestvuva za teb razberi go!Ne sum chovek,koito ne razbira samojertvite v imeto na lubovta,naprotiv,az silno vqrvam v neq,no v tozi sluchai tova ne e lubov,tova e chista gavra s teb,sus lubqshtoto ti surce,a to e turpqlo vsichko,samo i samo da mu se oburne vnimanie,a to ne stava..Ponqkoga chovek trqbva da vzeme pravilnoto reshenie da se izpravi i da produlji kolkoto i da boli!Zashto se e durjal taka-mi spored men tvoqt chovek prosto si e hvanal,nameril ili kakto iskash go narechi drugo momiche kum koeto da se durji milo i nejno,a kum teb e zagubil dori uvajenie zaradi tova,che ti si go dopusnala da pravi kakvoto si poiska!Nedei,moqta istoriq e kude-kude samo moalnata,emocionalnata bolka i mi trqbva6e izklu4itelno mnogo vreme,za da prevuzmogna vsichko,za da mi se opravi surceto,az dori ne znaeh dali to e sposobno poveche da obicha,zashtoto v moqta vruzka puk bqha strahotno mnogo navurzani neshta,i kontrastni razbiraniq,i stari prizraci,s koito az se boreh i me nakazvaha men za tehni greshki..Abe dulgo beshe misulta mi e,che dori sega sled vsichko imam nova vruzka i taka natatuk,no surceto vse oshte ne moje da zabie sus sushtata sila ot strah da ne bude otnovo razbito na hilqdi par4eta!Ne se li zamislqsh,che habeiki si nervite i davaiki si lubovta na podoben individ(zashtoto za men tova ne e dori chovek,nito jivotno) surceto ti 6te se izhabi za momcheto,koeto naisina shte te obicha i ceni,a ti nqma da si sposobna da otvurnesh,zaradi podoben kutil!Molq ti se,rqdko se palq,no tvoqta tema bukvalno me raztreperi i edno zapomni ot men ne go li prikluchish sega,kato tova sega e ABSOLUTNIQ KRAEN SROK,neshtata shte stanat dalech po-zle dori i ot sega i shte sujelqvash jestoko nai-veche zaradi sebe si!Stisni zubi,vgledai se,potursi si sebeuvajenieto i ne dopuskai nikoi,kamo li podobni hora da te karat po kakuvto i da bilo nachin da zabravqsh tova,che si momiche na mqst i s DOSTOINSTVO!!Tvurde dulgo vreme si go turpqla ako pitash men i si napravila golqma greshka,ne dopuskai golqmata gresha da se prevurna v ogromna i jivotobelejeshta :(

LovelyGirl
03-23-2009, 14:06
Той е просто един страхливец!
Постъпваш правилно като прекратяваш контактите с него.Ще мине време,ще ти олекне,ще разбереш,че не е било нужно да си тровиш толкова нервите заради него.Всичко ще се оправи.
Нормално е сега да ти е трудно,но постепенно нещата ще утихнат.
Просто бъди силна и не се затваряй в себе си.
Но каквото и да става,не прави грешката да се връщаш обратно.Няма смисъл.

nVm
03-23-2009, 14:10
Благодаря много за съвета :-k :cry: доста ми е гадно .. Всичко е така.Всичко отделих за вятъра,опитвам се сега да стисна зъби и да кажа край на всичко.. :cry:

hooliganka89
03-23-2009, 14:14
опитвам се вече всякакви контакти да прекратя с него,но най-лошото,е че не разбрах,защо така се държеше с мен....


Защо ти е да разбираш?Какво има за разбиране?
Липсват му първите седем години и точка.

Gary
03-23-2009, 14:15
Никога, НИКОГА не позволявай на мъж да те удря. Направи ли го - не само,че не те обича, но и не те уважава. Уви, често мъжете се увличаме, демонстрирайки сила, а това е отвратително. Забрави го, но не забравяй урока, за който си платила тази висока цена! Изисквай уважение!!! Иначе няма връзка, а само тормоз!

Ivanna99
03-23-2009, 14:20
Никога, НИКОГА не позволявай на мъж да те удря. Направи ли го - не само,че не те обича, но и не те уважава. Уви, често мъжете се увличаме, демонстрирайки сила, а това е отвратително. Забрави го, но не забравяй урока, за който си платила тази висока цена! Изисквай уважение!!! Иначе няма връзка, а само тормоз!
Po-tochno ot tova ne bih mogla da go kaja,a vupreki vsichko ne sujelqvai za nishto!Napravila si greshka..vajnoto e da se pouchish ot neq I V NIKAKUV sluchai da ne dopuskash podobno neshto otnovo!A sega znam,che se chuvstvash susipana,no povqrvai mi nai-mnogo te boli ot osuznavaneto,che si bila edin vid glupachkata da produljavash da vqrvash i obichash,a ne trqbva imash golqmo surce i si lishi,zapazi go za nqkoi,koito shte go oceni i suhrani,no v momenta kolkoto i razbito da e to-shte namerish chovekut,koito s lubovta si shte go vuzstanovi,no ne sklanqi glava,budi sigurna v sebe si,zashtoto si strahotno momiche,koeto UMEE I ZNAE DA OBICHA,a tova e neshto mnogo vajno i cenno,v dneshno vreme e rqdkost :) :-) Spokoino vsichko shte se naredi,no trqbva da proqvish malko turpenie i silen harakter

nVm
03-23-2009, 14:38
Съжалявам само,че си дадох сърцето на студа и не мога да си го взема обратно дълго време и че попаднах на такъв човек!

Gary
03-23-2009, 14:42
Съжалявам само,че си дадох сърцето на студа и не мога да си го взема обратно дълго време и че попаднах на такъв човек!
Гадно е. Но ще се появи човекът, който ще събере късчетата и ще грейне отново любовта. Трябва време, защото времето наистина лекува. И точния човек. Повярвай ми, казвам го от личен опит.

Enough
03-23-2009, 14:46
predlagam da si mahne6 podpisa .... izbqgai

ifkataAa
03-23-2009, 14:52
Много кофти история, но не можеш да се примиряваш с това положение.И какво !? Ще си прави каквото иска, а когато ти го попитапш нещо ще те бие !? Не миличка, съжелявам, че го казвам, знам че истинските чувства не се забравят, ноо .. ЗАБРАВИ ГО !

Alabalaportokala
03-23-2009, 15:15
Авторката. Преиграваш и доста ни спестяваш. Това го няма никъде. Ти да си мила и добра, а той груб и неблагодарен. И то без да си споменала някаква основателна причина затова. Струва ми се невероятно. За разлика от вас жените ние мъжете сме строго логични и никога не бихме правили такива неща без да има основателна причина и фактор затова. Не се изкарвай божа кравичка !

FlashMX
03-23-2009, 15:23
Абе на колко години е този пикльо?

ThePowerOfLove
03-23-2009, 15:45
Пак доста си го търпяла... Въобще не ти трябва връзка с такъв човек. По-добре сама, отколкото с някой, който не те уважава!

hrisiiiiii
03-23-2009, 16:20
Няма смисъл да се оплакваш на когото и да е. "Твоят човек" те прави за смях, а ти му се поддаваш всеки път. Какво толкова намираш в него, че всеки път се връщаш? Най-добре го остави.. Рано или късно той ще разбере какво е загубил.

nVm
03-23-2009, 16:23
Авторката. Преиграваш и доста ни спестяваш. Това го няма никъде. Ти да си мила и добра, а той груб и неблагодарен. И то без да си споменала някаква основателна причина затова. Струва ми се невероятно. За разлика от вас жените ние мъжете сме строго логични и никога не бихме правили такива неща без да има основателна причина и фактор затова. Не се изкарвай божа кравичка !

А ти всъщност незнаеш нищо за мен!!! :) Нищо не преигравам всичко си казвам и НЕ това го има при мен,защото бях глупава,че търпях лошо отношение и че толкова време се загълвах и очаквах да се промени нещо в него!!!Не ми казвай,че се изкарвам божа кравичка!!Точно заради тази ваша "строга логичност" правите много глупави неща,но не си давате сметка за нито едно нещо!!!! :o

sweet_sorcerer
03-23-2009, 16:23
Авторката. Преиграваш и доста ни спестяваш. Това го няма никъде. Ти да си мила и добра, а той груб и неблагодарен. И то без да си споменала някаква основателна причина затова. Струва ми се невероятно. За разлика от вас жените ние мъжете сме строго логични и никога не бихме правили такива неща без да има основателна причина и фактор затова. Не се изкарвай божа кравичка !
Минали сте мъжете покрай логични...Но и според мен нещо липсва тука.. :?

DevilWish
03-23-2009, 16:25
От хората, които ти писаха може би малцина те разбират.Аз те разбирам и то доста добре.
Имах приятел утре стават 10 месеца, но преди 2 дни го оставих.Той не ме е удрял /за щастие/, но ми е говорил много гадни работи.Болеше ме, защото 10 месеца са си минали ей така и толкова приказки сме изприказвали, че едва ли не щяхме и да се женим.Сега постоянно ме следи и ми се извинява, плаче ,днеска беше от 7 часа сутринта дошъл пред блока /а живее в друг град/ само и само да ме види като отивам на училище, защото знае, че няма да излезна иначе с него . . сега имам още турмоз от него.Така че остави го докато е време, зная ,че е гадно, боли и е трудно, чудиш се защо си използвала най-милите си думи за този човек и защото толкова много си направил за него, защо си бил толкова дълго с него и в крайна сметка нямаш отговор на тези въпроси.И аз се чудя имам ли сърце още или какво се случи.Гадно ми е като го видя, боли ме . . но не може да продължава.
Без него болка ,но пък с него 2 пъти повече болка . .
Дано ти помогнах :С

nVm
03-23-2009, 16:44
От хората, които ти писаха може би малцина те разбират.Аз те разбирам и то доста добре.
Имах приятел утре стават 10 месеца, но преди 2 дни го оставих.Той не ме е удрял /за щастие/, но ми е говорил много гадни работи.Болеше ме, защото 10 месеца са си минали ей така и толкова приказки сме изприказвали, че едва ли не щяхме и да се женим.Сега постоянно ме следи и ми се извинява, плаче ,днеска беше от 7 часа сутринта дошъл пред блока /а живее в друг град/ само и само да ме види като отивам на училище, защото знае, че няма да излезна иначе с него . . сега имам още турмоз от него.Така че остави го докато е време, зная ,че е гадно, боли и е трудно, чудиш се защо си използвала най-милите си думи за този човек и защото толкова много си направил за него, защо си бил толкова дълго с него и в крайна сметка нямаш отговор на тези въпроси.И аз се чудя имам ли сърце още или какво се случи.Гадно ми е като го видя, боли ме . . но не може да продължава.
Без него болка ,но пък с него 2 пъти повече болка . .
Дано ти помогнах :С


:cry: Един човек си е такъв и такъв си остава.Ти добре си направила и аз добре постъпих почти година търпях,ноо край вече писна ми да ми се казва,че съм боклук всеки ден и до тук бях с най-големите мъки по този човек!!

DevilWish
03-23-2009, 16:49
От хората, които ти писаха може би малцина те разбират.Аз те разбирам и то доста добре.
Имах приятел утре стават 10 месеца, но преди 2 дни го оставих.Той не ме е удрял /за щастие/, но ми е говорил много гадни работи.Болеше ме, защото 10 месеца са си минали ей така и толкова приказки сме изприказвали, че едва ли не щяхме и да се женим.Сега постоянно ме следи и ми се извинява, плаче ,днеска беше от 7 часа сутринта дошъл пред блока /а живее в друг град/ само и само да ме види като отивам на училище, защото знае, че няма да излезна иначе с него . . сега имам още турмоз от него.Така че остави го докато е време, зная ,че е гадно, боли и е трудно, чудиш се защо си използвала най-милите си думи за този човек и защото толкова много си направил за него, защо си бил толкова дълго с него и в крайна сметка нямаш отговор на тези въпроси.И аз се чудя имам ли сърце още или какво се случи.Гадно ми е като го видя, боли ме . . но не може да продължава.
Без него болка ,но пък с него 2 пъти повече болка . .
Дано ти помогнах :С


:cry: Един човек си е такъв и такъв си остава.Ти добре си направила и аз добре постъпих почти година търпях,ноо край вече писна ми да ми се казва,че съм боклук всеки ден и до тук бях с най-големите мъки по този човек!!
Много хубаво си решила, че трябва това да свърши.Защото какъвто е и да е няма право да те обижда.НИКОЙ няма право да те обижда.Това си го допуснала един път при този човек, както и да е това, но втори път не го допускай - това е моят съвет.Ако трябва понякога бъди егоист дори, но в умерено количество.И аз се научих, че трябва първо да обичам себе си и тогава вече мога да имам хубава връзка, в която да се уважаваме.Не допускай НИКОЙ да те мачка.Не, не те познавам, но го казвам, защото абсолютно всеки човек трябва да си знае цената ;)

GossipGirl89
03-23-2009, 17:07
Милата :( Добре си направила, че си го оставила - той изобщо не те заслужава ! Не ми се е случвало да ме бие момче, но определено знам какво е и ти влизам в положението за това, че си дала най-доброто от себе си за него... Аз направих същата грешка преди година. Ходих с едно момче близо 2 години и всичко беше ок до един прекрасен момент, в който той беше станал непоносим направо... Държеше се отвратително и разби всичките ми мечти, смаза сърцето ми и изобщо прати по дяволите всичко, което съм правила за него, а преди това се кълнеше, че оценява, че никога няма да направи еди кво си.. Е да ама и до ден днешен не му пука за това, което съм му дала и направила за него. Единствената жертва останах аз. Болката е много голяма, но нека това ти е като обичка на ухото и вече си имай едно на ум... Никога не се раздавай напълно за някого, колкото и да го обичаш и каквото и да ти говори... Просто винаги оставяй по нещо недадено и непоказано... Така хем ще си по-интересна за него, хем след време ако се разделите разочарованието ще е доста по-малко :)

z1n4i7y
03-23-2009, 17:10
Мъжете са такива-казваш им нещо съвсем нормално,пък те го приемат за ревност все едно си им вдигнала грандиозен скандал :? Мисла ,че прекалено дълго си го търпяла да ти прави мизерии.И само не мога да разбера как си е поволил да те удря... :o Забрави го и продължавай нататък :)

nVm
03-23-2009, 18:04
Мъжете са такива-казваш им нещо съвсем нормално,пък те го приемат за ревност все едно си им вдигнала грандиозен скандал :? Мисла ,че прекалено дълго си го търпяла да ти прави мизерии.И само не мога да разбера как си е поволил да те удря... :o Забрави го и продължавай нататък :)

Aми от 6 месеца се превърна в отвратителен човек,само аз останах същата,a За това как си е позволил да ме удари....незнам как ..

sextazy_baby
03-23-2009, 19:12
"Хубавите ябълки прасетата ги ядат..."

myNameIsImmortal
03-23-2009, 19:33
А ти защо не го напи и след това не му намуши един голям вибратор отзад та да не знае откъде му е дошло?
Такива простаци най-много ги мразя.. когато мъж/момче удари жена/момиче, то тогава той не е мъж/момче... тва е най-тъпата постъпка, която може да бъде направена... Просто го забрави.. пълен игнор.. ако трябва някой да го ступа та да се осъзнае малко..
Е такива трябва да бъдат осъждани на безебие... :?

Успокой се и го забрави и повече ней да му мислиш.. недей да чоплиш с нокти в раната и да я разкървяваш повече и повече.. Ще намериш момче, което да бъде пълната му противоположност..!

Успех и не се предавай!

nVm
03-23-2009, 20:13
Незнам дали ще намеря,незнам на кой да се доверя вече :cry:

myNameIsImmortal
03-23-2009, 20:22
Незнам дали ще намеря,незнам на кой да се доверя вече :cry:
а бе ей.. вземи се стегни малко.. вземи и повярвай малко.. всичко става ако имаш вяра и не се отказваш... рано или късно всеки си намира майстора, който е къдърен да оправи проблема!..
Недей да се депресираш, защото всичката тази депресия ти влияе много, ама много зле.. както видях в 1вия ти пост всичките тези неща са от прекаленото притеснение за нещата..
Просто недей да му мислиш толкова.. намери си занимания които те отпускат и те карат да се чувстваш добре.. Просто не се предавай! :)

nVm
03-24-2009, 10:59
Незнам дали ще намеря,незнам на кой да се доверя вече :cry:
а бе ей.. вземи се стегни малко.. вземи и повярвай малко.. всичко става ако имаш вяра и не се отказваш... рано или късно всеки си намира майстора, който е къдърен да оправи проблема!..
Недей да се депресираш, защото всичката тази депресия ти влияе много, ама много зле.. както видях в 1вия ти пост всичките тези неща са от прекаленото притеснение за нещата..
Просто недей да му мислиш толкова.. намери си занимания които те отпускат и те карат да се чувстваш добре.. Просто не се предавай! :)

Вече си намерих занимания,всичко,че даже и ученето си гледам!И той пак ме търси и си мисли,че още сме заедно,а не е така..как да вярвам като още се чувствам тормозена :cry: исках нормален живот с човека,който обичам,но ... ;[[ и всеки ден ми става по зле..постоянно гледам как другите се прегръщат,целуват,а за мен няма никакви ласки :cry: .....

valdesbg
03-24-2009, 11:03
Авторката - драсни ми ЛС, мисля че мога да ти помогна.

По темата нямам какво да кажа.

Wrathchild
03-24-2009, 13:32
Авторката. Преиграваш и доста ни спестяваш. Това го няма никъде. Ти да си мила и добра, а той груб и неблагодарен. И то без да си споменала някаква основателна причина затова. Струва ми се невероятно. За разлика от вас жените ние мъжете сме строго логични и никога не бихме правили такива неща без да има основателна причина и фактор затова. Не се изкарвай божа кравичка !Хохоо, не си срещал такива мъже явно...

beiho
03-24-2009, 19:04
Нямам думи просто, много е неблагородно мъж да бие жена!

nVm
03-25-2009, 08:34
Нямам думи просто, много е неблагородно мъж да бие жена!

........ в началото беше добричък,а сега виждам какъв е наистина..явно просто се е опитвал отначало да ме впечатли.....

Gary
03-25-2009, 08:49
........ в началото беше добричък,а сега виждам какъв е наистина..явно просто се е опитвал отначало да ме впечатли.....
Уви, така е. Аз някъде го писах, ма пак ще цитирам Тристан Бернар, щото отговаря много точно на положението: „Любовта е като гъбите. Човек разбира дали е добра или лоша, когато вече е късно.“ Просто внимавай какви гъби ядеш.

coolkiss
03-25-2009, 10:28
Мисли за хубавите моменти, които те чакат от тук напред и не се задълбавай в миналото. Хората се събират и разделят - не прави драми а продължи напред!

vesito13
03-25-2009, 12:16
И така..писала съм 2 теми относно приятелят ми и това как все сме се карали или по скоро той с мен...Не го оставих,а през цялото време той ми казва как аз съм проблема в нашата връзка и че всичко развалям.Помня,когато всеки път търпях неговото ужасно държание и се надявах на някаква малка ласка,а в отговор получавах,че съм лоша и гадна,радвах се на най-малкото от него въпреки,че да...знаех,че това не ми е достатъчно,болка след болка...търпях и това,че като се ядосваше понякога ме бласкаше.Аз съм човек направил много за него,абе всичко което искаше от мен с изключение на едно,но не е нищо особено..Та аз ще си споделя просто тук,че някъде трябва все пак не мога да го държа в мен..Когато се видяхме миналата седмица (събота) дори аз не съм го питала дали да идвам и нищо такова,а той ми писа да отида искал да говори с мен и аз глупачката уважих негото желание!И тръгнах и след като знаеше,че съм тръгнала ми прати един мръсен смс хубаво ок не ми пречеше.Стигнах сама отидох до тях,без да ме чака.Когато бях вече в тях ме пита защо се държа така гадно с него ? Аз естествено казах незнам,защото никога не го е имало това от моя страна и се държа тогава г/д добре с мен целувки,прегрътки разни такива,после си легнахме да поспим малко,аз не бях спала цяла вечер от нерви,за които е причина той :o . И след това,каквото се слу4и се случи - до тук добре,после го попитах,защо в една игра е добавил някакво момиче без да се карам,нито с такъв тон човешки....Но за него явно не е било нормално казано и се ядоса и почна да вика,мина ми отгоре,хвана ми китките,стискаше ги,болеше ме,молех го да ме пусне,казваше ми,че трябвало да престана да му се карам.. и в този момент гледах така :shock: защото аз не съм му се карала и му го казах и той като го чу това,че аз не съм още повече се ядоса хвана ми лицето и го стисна и него все едно го беше смачкал,пак ме заболя...после поянах да плача все повече и повече и тогава той ме удари по бузата беше шамар,но изключително силно си беше и аз му казах как можа и той "абе някой път ще хвана и ще те набия сериозно ти казвам,ти само ми се караш" :shock: станах и си отидох..за мен тогава приключи всичко.Писа ми,но не се извини обвини ме мен,че аз сама съм си го направила и че за него не съм правила компромиси...Компромис прави ли се като те удари човека,който уж твърди и казва,че толкова те обича :? ? Даже си развалих и здравето заради него,беше ми се наложило преди 3 седмици да ходя на кардиолог и там малко проблеми със сърцето,нередовен съм почти никакъв и много честно сънувам гадни неща,с кръвното вече постоянно и се чудех дали е от нерви и постоянен рев :? ... Вече любовта прерастна в други чувства.. :-k и накрая пак ме обвинява до последно,че аз съм го направила такъв,ами не не съм и за това му казах сбогом,но той не разбира това нещо. :cry: Исках да си кажа сега колко наранена се чувствам и обидена,поне да бях получила едно "извинявай",но няма значение вече... :-k :cry: .. Незнам вече сърцето ми сърце ли е..Човек обича сляпо,после скъпо си плаща :cry: Радвай се , че си се отървала от всичко това на време . Постъпила си толкова правилно , че дори не можеш да си представиш . Забрави този човек и продължи напред , заличи го от живота си .
Последната седмица една моя , нека я наречем , позната беше по такъв начин пребита от съпруга си , че и се наложи да влезе в болница , по спешност и беше изрязан далака и сега от около седмица , тя все още е в реанимация . И преди я беше удрял , но тя не правеше нищо , а сега виш до къде стигна ...
С такова момче до теб , както е било преди , кога може да си сигурна , че няма да стане и това с теб ? Не е нужно , от малка да изживяваш един кошмар .

valdesbg
03-25-2009, 12:21
Авторката е доста свястно момиче, лошо че е попаднала на такъв образ...

Нищо де, всичко е поправимо ако се хване навреме :)