PDA

View Full Version : Въпрос за хининовата вода



kapinka
03-23-2009, 14:14
Реших да си купя хининова вода, тъй като много помагала ми казахa. Oбясниха ми, че се слага след като се изкъпеш и след това сушиш и може и на суха коса 'когато се сетя' да се пръскам с водата, но се чудя дали няма да ми се омазнява много косата, ако пръскам и на суха и горе-долу дали има наистина добър ефект и до колко време сте го постигнали с водата? :P

LovelyGirl
03-23-2009, 14:33
След като си измиеш косата,слагаш хининовата вода(без да я отмиваш).И това е.Аз не съм чувала да се пръска след това или нещо такова :-o
Според мен,ако я ползваш редовно,ще има ефект.
Аз я ползвах известно време и имаше ефект,но след като свърши не съм си купувала,че все забравям :)
Можеш да пробваш и стимуланта на Икаров.Той също е за бърз растеж ;)

kapinka
03-23-2009, 14:36
Какво точно представлява и каква е цената му и ест. процедурата на нанасяне ?
И мога ли да слагам и стимулант и хининова вода едновременно?

LovelyGirl
03-23-2009, 14:39
Да,можеш да ги ползваш едновременно.
Той струва около 5-6лв.
На суха коса нанасяш стимуланта(втриваш хубаво в корените),отгоре слагаш торбичка на главата и отгоре кърпа и стоиш така час-час и нещо.След това влизаш и се къпеш :)
Аз не го ползвам много редовно,защото все не ми остава време да стоя толкова време,но много хора казват,че помага :)

kapinka
03-23-2009, 14:40
Благодаря много!

А нямаше ли и за нокти някакъв стимулант на Икаров или се бъркам?

LovelyGirl
03-23-2009, 14:42
Май имаше наистина.Продуктите на Икаров са цяла серия,има за доста неща,ако не се лъжа :)

kapinka
03-23-2009, 14:45
МММММММЕРСИИИ за цялото инфо. :smt003

galu6a
03-23-2009, 14:47
Благодаря много!

А нямаше ли и за нокти някакъв стимулант на Икаров или се бъркам?

аз имам такав стимулант то по-точно е масло за ноктите и помага :)

LovelyGirl
03-23-2009, 14:48
А за какво помага :-|
Какво прави?
Айде и аз един път да ви попитам :-D

galu6a
03-23-2009, 14:51
А за какво помага :-|
Какво прави?
Айде и аз един път да ви попитам :-D

ами помага като цяло на ноктите да не са толкова меки ,да не се чупят и лющят.То е в тубичката като лак и си има четчеца.Слагаш около ноктите и може и върху самите нокти и си правиш масаж а може и без стоиш така 20 мин и после с едно памуче го махаш така всеки ден :)

kapinka
03-23-2009, 14:51
Уф, мойте нокти тамън ги пусна и се изпочупат :xщ
Галушке, ти имаш ли снимка на ноктите ти ?

SiSsKkAa
03-23-2009, 14:52
аз я слагам на леко влажна коса,защото като я сложа на суха много ми се омазнява.Имай предвид,че за да има ефект трябва да изразходваш минимум 5 шишенца.и лично мое мнение купувай си тея в шишенцата,а не с пръскалките,защото по добре да напояваш памук и да го втриваш хубаво в корените