PDA

View Full Version : Обезкосмяването отдолу



sexdrugsrocknroll
03-23-2009, 15:28
Такаам..... аз се бръсна отдолу попринцип.
НО ми излизат мънички ... като пъпчици , съвсем безобидни и не чак толкова гнусни, но просто не ми харесва как изглежда с тези пъпчици с кремчета съм опитвала какви ли не, но в крайна сметка при сведващото бръснен ПАК..
ако пробвам с депилатоар, дали ще е по-добре?
.. най-вероятно де ..ама депилатоара по колко време държи без пак да растът ии... ако не това някакъф друг безболезнен начин да ми предложите, защото за коламаски и епилатори не се навивам, много ми е чувствителна тази част... таа... помощ.. :( :(

kapinka
03-23-2009, 15:30
То изобщо ще можеш ли с депилатора да си ги махнеш ??

kuklicka
03-23-2009, 15:39
слабините са доста чуствителна и деликатна зона и според мен депилатоара не е добър избор. Препоръчвам ти кола маска, боли, но след няколко манипулации се свива, а и отпада бръсненето през ден и пъпчиците :grin: :grin:

Infinity
03-23-2009, 15:44
Еми така е,при доста момичета се получава така-веднага след самото бръснене е така,но след това си се оправя :) ..абе кво да ти кажа така е ! :) :)

guinessgirl
03-23-2009, 15:48
То изобщо ще можеш ли с депилатора да си ги махнеш ??

и защо да не може?
аз преди да започна с кола маска така ги махах.
трае колкото ако се бръснеш,ама не боли. и не ми излизаха пъпчици,ама на мен.
други хора са ми се оплаквали,че им излизат обриви.

kapinka
03-23-2009, 15:49
Еми мислех, че депилатоара е за по-тънки косъмчета или ддзн, аз като малка съм пробвала и нещо не ми се получи.Може да е бил скапан и депилатора де..

foreverr
03-23-2009, 16:22
слабините са доста чуствителна и деликатна зона и според мен депилатоара не е добър избор. Препоръчвам ти кола маска, боли, но след няколко манипулации се свива, а и отпада бръсненето през ден и пъпчиците :grin: :grin:+1 от мнооого време си правя сама кола маска и съм много доволна, кар, че имам много малко подкожни косъмчета които не ми пречат.

mimsssssss
03-23-2009, 17:11
вие май незнаете за какво изобщо говорите.депилатоар е вид крем за обезкосмяване,а епилатор е машинката.кой за какво говори оточнете се че нещо не разбрах.по темата към авторката най ефикасно е на козметик с кола маска струва 5лв и тя там или той зависи ще ти обясни за колко време расте и с какво да се мажиш

foreverr
03-23-2009, 19:37
Еми мислех, че депилатоара е за по-тънки косъмчета или ддзн, аз като малка съм пробвала и нещо не ми се получи.Може да е бил скапан и депилатора де..И аз съм прбвала с депилатор и нищо не стана, просто аз лично мисля, че депилатора е за по-ситни и тънки косъмчета, а и за интимните части тва силното нещо дето гори косъмчетата не ми се струва добра идея за онова нежно място!

XTREMEFREERIDE
03-24-2009, 15:46
Според мен с епилатор е най - добре пък незнам. :-o

gabi_94
03-24-2009, 16:13
ми и аз ползвам самобръсначка и става така, просто няма как, с кола маска пробвах веднъж, но не издържах на болката, твърде жестоко беше за мен, имах чувството че ми отлепиха кожата :shock: :( С епилатор ще боли ужасно, така че недей освен ако не си мазохист, с депилатоар пък е същото като бръсначката, може би не излизат пъпки, но крема не е препоръчителен за там долу, може да ти влезе нали се сещаш къде и да ти е гадно, така че недей, най-безболезнено е със самобръсначка, ако търпиш на болка обаче - давай с коламаска, поне няма пъпки.