PDA

View Full Version : На първа среща?



BiboW
03-23-2009, 17:39
Какво трябва да се прави на първа среща с момиче? Подарък или нещо? Давайте идети, тези които имате опит :oops:

AllenWallker
03-23-2009, 17:53
купи и ферари ... ми говорете си ве .... :razz:

BiboW
03-23-2009, 17:55
Да копувам ли някакъв подарък? Не Ферари :D

BaiToq
03-23-2009, 17:56
Няма подаръци,това не е рожден ден.
Отивате на кафе/билярд/разходка,
говорите си,харесватесе/или не,
разхождате се и така.
Ако искаш я целуваш,ако искаш
не я целуваш,това зависи
от много неща-от колко времче се познавате,
допадате ли си...
Не се правиш на клоун,не и говориш
само за Ф1 и за Маса,не пърдиш.

BiboW
03-23-2009, 17:57
Мерси за изчерпателния отговор. Искам още. :)

LizZz
03-23-2009, 18:02
Това ти е достатъчно.
Ае бягай и не му мисли толкова. :Р

fc
03-23-2009, 18:05
Мерси за изчерпателния отговор. Искам още. :)
Също така трябва да си с футболна фанелка.

flower123
03-23-2009, 18:08
на първа среща никави подаръци
държиш се естествено
не се правиш на интересен
не говориш за други момичета пред нея така че да се издразни
никаква формула,никакви коли освен ако тя не подвигне темата
ако ходите някъде,ти ще платиш

BiboW
03-23-2009, 18:10
Благодаря. Може да локвате :)

BaiToq
03-23-2009, 18:16
ако ходите някъде,ти ще платиш
Не е задължително!!!
Ако не може де си го позволи?
Все пак е под 18 и едва
ли има доходи.
За формула можеш да
споменеш,ако тя не реагира-
отминаваш темата.

GossipGirl89
03-23-2009, 18:18
Просто бъди себе си не е много сложно.. Подаръци още на първа среща не са нужни... Ако се познавате отдавна може да й вземеш цвете, но това също не е задължително... Питай я къде й се ходи и така :)

eXpl0d3
03-23-2009, 18:56
Преди срещата отиди на фитнес и после вднага там ,за да имаш големи мокри петна под мишниците и да миришеш "яко" и задължително трябва да си с шорти (от тези хавайките ,които са за плаж)

Също така трябва да чоплиш семки и да пушиш фас да си го захапал като каубой ! (това е важно)

И когато я видиш и викаш "Мараба" и й подаваш ръка (за гепи) след което казваш "Чукни путко!"

След това по време на срещата говори само за недостатъците си! И това колко искаш да я чукаш! Това е 100 % Ефективна среща ! :-o

ifkataAa
03-23-2009, 19:04
В никакъв случай не и копувай подарък за първата ви среща.Ще изглеждаш като ерген от 18ти век :) Просто идете на кафе поговорете си, след това малко на разходка и така.На първата среща се опознайте.Пази си парите за първата годишнина, че ако прилича на мене .. оооо ще се изправиш пред фалит :D

BiboW
03-23-2009, 19:22
Преди...........среща ! :-o

:D :D

Sebastianek
03-23-2009, 19:56
защо по дяволите трябва да й копуваш нещо като не си сигурен дали изобщо ще имаш полза от това :o

ThisIsMe
03-23-2009, 19:59
недей подарък!
още е рано...
излизате
опознавате се
трябва да си себе си

fc
03-23-2009, 20:01
И когато я видиш и викаш "Мараба" и й подаваш ръка (за гепи) след което казваш "Чукни путко!"


Е това е!!! Как не съм се сетил до сега. Смислен коментар най-накрая.

jeko123
03-23-2009, 22:00
Мисля, че eXpl0d3 даде достатъчно изчерпателен отговор, тва е. :lol: :lol: :lol:

valdesbg
03-24-2009, 05:21
Какво трябва да се прави на първа среща с момиче? Подарък или нещо? Давайте идети, тези които имате опит :oops:

Ти на рожден ден ли ще ходиш?

А иначе не стой като дърво с физиономия на преяло морско свинче ( Cellmate тихо)говорете си, на кфе/кола/разходка/билярд etc я заведи и ако си се представил на ниво - ще имаш девойка до себе си.

Успех!

Darkkiss
03-24-2009, 23:39
трябва да се насереш в гащите си
и тя трябва да го усети!!!

BigFakeSmile
03-25-2009, 12:57
ми купуваш и една водка и после следва див необоздан секс :grin:

:D :D шегувам се дее.. :D ми говори й разни неща..усмихвай се...бъди естествен
но недей в старанието си да бъдеш себе си да я изплашиш до смърт с това какъв идиот си(не се обиждай..малко или много всеки е :D )
може да я хванеш за ръка докато си говорите :)
П.П не й купувай подарък моля те.. :shock: :D :D

selenia
03-25-2009, 14:18
Преди срещата отиди на фитнес и после вднага там ,за да имаш големи мокри петна под мишниците и да миришеш "яко" и задължително трябва да си с шорти (от тези хавайките ,които са за плаж)

Също така трябва да чоплиш семки и да пушиш фас да си го захапал като каубой ! (това е важно)

И когато я видиш и викаш "Мараба" и й подаваш ръка (за гепи) след което казваш "Чукни путко!"

След това по време на срещата говори само за недостатъците си! И това колко искаш да я чукаш! Това е 100 % Ефективна среща ! :-o

е гати срещата ще бъде :?

sLaDyRchEt0
03-25-2009, 14:40
Преди срещата отиди на фитнес и после вднага там ,за да имаш големи мокри петна под мишниците и да миришеш "яко" и задължително трябва да си с шорти (от тези хавайките ,които са за плаж)

Също така трябва да чоплиш семки и да пушиш фас да си го захапал като каубой ! (това е важно)

И когато я видиш и викаш "Мараба" и й подаваш ръка (за гепи) след което казваш "Чукни путко!"

След това по време на срещата говори само за недостатъците си! И това колко искаш да я чукаш! Това е 100 % Ефективна среща ! :-o
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sLaDyRchEt0
03-25-2009, 14:40
Преди срещата отиди на фитнес и после вднага там ,за да имаш големи мокри петна под мишниците и да миришеш "яко" и задължително трябва да си с шорти (от тези хавайките ,които са за плаж)

Също така трябва да чоплиш семки и да пушиш фас да си го захапал като каубой ! (това е важно)

И когато я видиш и викаш "Мараба" и й подаваш ръка (за гепи) след което казваш "Чукни путко!"

След това по време на срещата говори само за недостатъците си! И това колко искаш да я чукаш! Това е 100 % Ефективна среща ! :-o
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(S) AINT
03-25-2009, 17:04
Гушкай я и я милвай, постоянно я целувай... така е най-хубаво на първа среща. :mrgreen:

windowlicker
03-27-2009, 20:08
Ако не се познавате не бих препоръчала да я гушкаш и целуваш..
В никакъв случай не се оригвай!
Не плюй.
Направи и комплимент: колко добре изглежда.

Darkkiss
03-28-2009, 04:14
трябва да се насереш в гащите си
и тя трябва да го усети!!!

stuci_i_miri
03-28-2009, 19:55
земи някой пръстен с камък. кажи и че е диамант и няа те занимава само ше ти се натиска :D :D :D няа е майтап... никви подаръци по-добре я почерпи нещо такова. баси на 1-ва среща - подарък. може да реши, че искаш да я купиш

kotetokateto
04-05-2009, 20:33
Аз лично бих се зарадвала на един ПАТФАЙНДЕР :-) :D :D

soul1199
04-05-2009, 21:09
Преди срещата отиди на фитнес и после вднага там ,за да имаш големи мокри петна под мишниците и да миришеш "яко" и задължително трябва да си с шорти (от тези хавайките ,които са за плаж)

Също така трябва да чоплиш семки и да пушиш фас да си го захапал като каубой ! (това е важно)

И когато я видиш и викаш "Мараба" и й подаваш ръка (за гепи) след което казваш "Чукни путко!"

След това по време на срещата говори само за недостатъците си! И това колко искаш да я чукаш! Това е 100 % Ефективна среща ! :-o

е гати срещата ще бъде :? 8-) 8-) 8-) Ако искаш чак пък толкова да й земеш нещо,можеш да и вземеш цвете! :) ще се зарадва.

psychedelic
04-05-2009, 21:24
забелязъл съм, че на първа среща винаги водя момичета на разходка и винаги се опасявам, че няма за кво да си говоря с нея и пак винаги не се изморявам от няколко часовата разходка :shock:

nezavisim
04-05-2009, 21:30
забелязъл съм, че на първа среща винаги водя момичета на разходка и винаги се опасявам, че няма за кво да си говоря с нея и пак винаги не се изморявам от няколко часовата разходка :shock:

братле и аз съм същия просто не учаквах че толкова много ще си говорим и т.н.

а относно до идеята на eXpl0d3 БРАТЛЕ НЗ АМА МЕ РАЗЦЕПИ ОТ СМЯХ НЕ БЯХ СЕ СМЯЛ ТОЛКОВА ОТДАВНА :grin: :grin: :grin: :grin:

pcd
04-19-2009, 13:37
Няма подаръци,това не е рожден ден.
Отивате на кафе/билярд/разходка,
говорите си,харесватесе/или не,
разхождате се и така.
Ако искаш я целуваш,ако искаш
не я целуваш,това зависи
от много неща-от колко времче се познавате,
допадате ли си...
Не се правиш на клоун,не и говориш
само за Ф1 и за Маса,не пърдиш.

точно казано :D :D

PainMonopoly
04-19-2009, 19:26
Никакви подаръци, никакво плащане на сметки.

moon_flower
04-19-2009, 19:41
Отивате на някое място,което и на двамата ви харесва.Зависи от интересите ви.Говорите си,забавлявате се,после я изпращаш донякъде и ако всичко върви добре я целуваш.Това е типичната първа среща.Ако я познаваш по-добре може пък и да измислиш нещо по-оригинално от киното или кафето,но все пак и това върши работа.
А и не се залъгвай да плащаш сметки и т.н.Много от моите познати не обичат момчето да им плаща,както и аз.Чувстваме се длъжни.Най-добре е да си поделите сметката. :) Но не се знае с каква ще излезеш,може пък и да държи ти да и плащаш. :D

chaos_
04-19-2009, 19:44
като те гледам какъв с и,ква ли наувна глупачка ти е вързала.....
Говори за това колко си велик и какви невероятни неща си постигнал до сега в живота....

titinkaa
04-20-2009, 15:26
Никакъв подарък.Просто ще излезнете ще си говорите и накрая ти ще платиш сметката в кафето.Като за начало е това.Подаръци по нататък :)