PDA

View Full Version : Чувствам се съкрушена



sladky_bonbonche
03-23-2009, 17:55
здравйте влязох в скайпа на приятеля ми с когото ходим от година и половина и видях че е написал на един негов приятел че иска една курва с големи цици да му лапа и да и се изхварли в устата казал е и името познавам я!какво да правя ?? моля ви за помощ какво бихте направили на мое място моля помогнете ми чувствам се сакрушена

т.7 от Правилника!

what3ver

BiboW
03-23-2009, 17:56
Първо го попитай какво е това, и ако стане много зле му тегли една майна :D

BaiToq
03-23-2009, 17:57
Първо го попитай какво е това, и ако стане много зле му тегли една майна :D
Ти ходи да си уреждаш срещата!!!

BiboW
03-23-2009, 17:58
Да бе тва прая :razz:

hooliganka89
03-23-2009, 17:59
Ми питай го за какво става въпрос,друго не знам какво може да се направи в такава ситуация.

My6mYLka
03-23-2009, 18:04
ми да питай го . . . ама да ти кажа честно малко ти си си виновна за дето влизаш така в чужди скайпове . . тфа не е ли неговото пространство 8-) ся ще си мислиш кфо ли не само дето си влязла :? 8-)

flower123
03-23-2009, 18:04
да бе..
"мило влязох ти в скайпа и там..бла бла"
само да ти кажа,че с някои случаи момчетата се правят на интересни един пред друг..
едно е да го искаш,друго е да го направиш
бъди по наблюдателна не мисля,че можеш друго да направиш поне за сега,ако по късно забележиш ,че нещо не е наред,тогава говорете..
но не бързай,сега си още ядосана и емоциите могат да вземат връх
успех :)

cinderella_gugutka
03-23-2009, 18:28
офф,успокой се малко-мом4етата си говорат такива неща независимо дали си имат гаджета и колко време са ходили с тях...тва си е нещо нормално.ама според мен е супер тъпо да му влизаш в скайпа без да знае :? аз не бих го направила.имаш 2 варианта-да си премъл4иш или да му кажеш,той да се вбеси 4е си му влизала в скайпа и да стане голям скандал.избери си сама

myNameIsImmortal
03-23-2009, 18:34
е от толкова време имаш приятел и не знаеш, че момчетата си го говорят тва, както когато се видиш с познат му казваш първо: Здравей..
Това е вродено, няма орказване 8-)
И независимо че си имат приятелки, независимо от колко време, това го има и всеки има "мечти" коя да му лапа и да и се изхвърли в устата, на коремчето и бля бля бля.. Трябва да го разбереш това.. Оня ден например си говорехме няколко приятеля и единия от компанията вика: Мойта като ми лапа е така "без да искам" и го набутвам малко по-навътре.. и след 2 мин казва: Офф тая <името> дали ще гълта яко..
не се тревожи засега.. тревожи се ако реши да осъществява мечтата си или по-точно това, което е казъл на приятеля си.. ;)

Айде успех и ходи му лапай, да не накара друга да му лапа 8-)

slun4ice_90
03-23-2009, 18:49
Абе,може да майтап нещо да го е казал... :shock: Не прави трагедия от това.Разбери за какво точно става на въпрос.

plmn
03-23-2009, 18:54
аз бих ти казал "немаш работа в скайпа ми" и разговора приключва 8-)

rusova
03-23-2009, 18:56
аз бих ти казал "немаш работа в скайпа ми" и разговора приключва 8-)
+++++++++++++ taka si e da.. i kat go pita6 ko nai mngo da ti sa razbo4i ko tursi6 v skypeto mu toi danebi da tur6uva iz tvoq tova zna4i 4e mu nqma6 doverie li... po dobre premul4i toi ako iska 6te ti kaje ako ne si re6avai sama ve4e :)))))))))

ifkataAa
03-23-2009, 18:56
Абе спокойно бе, момчетата са си такива идиоти.А и много често се бъзикат.Все пак той си е писал с негов приятел, не се е съобразявал какво пише.Като се терзаеш нищо няма да постигнеш.Поговори с него и се изяснете. Късмет :)

GossipGirl89
03-23-2009, 18:57
Еми всеки си има някви фантазии бе :shock: Само не ми казвай, че ти не си се заглеждала или не си си мислела за друго момче ? Всеки го прави и е напълно нормално, но както казаха една е да го мисли, друго е да го прави... Така че според мен изобщо не го повдигай на въпрос това пред него щото ще се ядоса за дето си му влизала в скайпа и ще се изпокарате.. А и ти за кво му влизаш в скайпа ? Значи винаги ми е било супер смешно и тъпо като някой фр ми каже "еми аз му дадох паролата за скайпа, за флиртче.ком и за нз си къде за да види, че не си пиша с други" - еми скайпа и сайтовете за запознанства не са ли направени точно с тая цел да си пишеш с някой :shock: Това си е лично пространство, на което всеки има право и никой не трябва да му го нарушава!

myNameIsImmortal
03-23-2009, 19:28
опааа, чакай..... чакай.. нещо сън пропуснал, че си била в неговия скайп.. ..

при такова поведение, заслужаваш тая за която е говорил да му лапа и да й се изхвърли в устата!

cherry_lady
03-23-2009, 19:30
на твое място не бих влизала във скайпа му .. но често мъжете преовеличават ..

ThisIsMe
03-23-2009, 19:40
Попитай го за какво изобщо става въпрос,може да е било на шега.Ако пък не е зарежи го и нека си иде при курвата.

Gary
03-24-2009, 08:00
Не се шашкай, ние момчетата се хвалим и фантазираме доста:) Може би просто се е правил на "мъж" пред приятеля си. Фактът, че си успяла да влезеш в скайпа му говори, че не е сериозно (или че е идиот). Не се вкарвай във филми - не го дебни, ще откачиш. Аз го изпитвам на собствен гръб в момента - прочетох 1 смс на приятелакта ми до нейн колега и сега със се вкарал във филм на ужасите.
Вярвайте си, щото ако не си вярвате, ще се дебнете, а ако се дебнете - ще се хванете:)

sadsad
03-24-2009, 11:02
офф,успокой се малко-мом4етата си говорат такива неща независимо дали си имат гаджета и колко време са ходили с тях...тва си е нещо нормално.ама според мен е супер тъпо да му влизаш в скайпа без да знае :? аз не бих го направила.имаш 2 варианта-да си премъл4иш или да му кажеш,той да се вбеси 4е си му влизала в скайпа и да стане голям скандал.избери си сама
Чак да се вбеси...дал си е паролата, значи все пак трябва да го очаква...И не всяко момче говори такива неща. ;)

kuklichka_bg
03-24-2009, 11:09
ДОРИ И ДА С ВЛЛЯЗЛА В СКАЙПА МУ НЕ МОЖЕ ДА МУ ЧЕТЕШ ХРНОЛОГИЯТА ЗАЩОТО ТЯ СЕ ПАЗИ НА КОМПЮТЪРА.

sadsad
03-24-2009, 11:13
ДОРИ И ДА С ВЛЛЯЗЛА В СКАЙПА МУ НЕ МОЖЕ ДА МУ ЧЕТЕШ ХРНОЛОГИЯТА ЗАЩОТО ТЯ СЕ ПАЗИ НА КОМПЮТЪРА.
Може, може. ;)

Geimara
03-25-2009, 20:32
Скъсай с него или му лапай :) щото явно не е достатъчно !

rusova
03-25-2009, 21:13
ДОРИ И ДА С ВЛЛЯЗЛА В СКАЙПА МУ НЕ МОЖЕ ДА МУ ЧЕТЕШ ХРНОЛОГИЯТА ЗАЩОТО ТЯ СЕ ПАЗИ НА КОМПЮТЪРА.
Може, може. ;)


mmm sori 4e pi6a tuka po drugi vuprsosi .. ama da mi kaje6 kak nqma da e lo6o plss xa hxa axaide de

selens
03-26-2009, 06:08
на твое място не бих влизала във скайпа му .. но често мъжете преовеличават ..
Почти винаги преувеличават :? :?

miss_asi
03-26-2009, 07:36
Я стига си се притеснявала напразно.По-добре го питай,а не се терзай напразно. :?