PDA

View Full Version : училищен психолог



princess85
03-23-2009, 18:49
ходите ли да си говорите..аз лично много обичам..и не ги разбирам тия дето казвагт, че било за психо пфф.. :o

Neftochimic
03-23-2009, 19:12
само един път съм ходил при тоя бастун и то беше когато набих някъв :D

LovelyGirl
03-23-2009, 19:55
То май на всички училищни им трябва :-D
Аз имам чувството,че нашата ще се побърка от най-малкото нещо :-D

Честно казано имам желание да отида(но не бих отишла при нея),би ми било интересно да си говоря с някой неутрален човек по всички въпроси :)
Но мисля да си остана само със желанието :)

afterforever
03-23-2009, 20:35
На нашия психолог му трябва психолог ;)

Е ай ти работи с ненормални цял живот и накрая стой читав...

cherrypezz
03-23-2009, 20:38
имам чувството,че гледат с пренебрежение на всички тези хорица.....

XceSS
03-23-2009, 22:37
Бях ходил при нея един път, ама да я викна на кафе, че немаше с кой :)

Wrathchild
03-24-2009, 04:35
Навремето все висях при нея. Много точен пич, трябва да й звънна един телефон да се видим...
Но в първото ми училище на психоложката й трябваше не психолог, а психиатър направо... По-малоумен човек не бях виждала. Но тя нямаше и образованието за професията, която се водеше, че практикува.

Jumbie483
03-24-2009, 13:58
Антипатичен ми е.. :D

gabi_94
03-24-2009, 15:46
наща психоложка е мноооо зле, то тя и не идва на работа де, виждала съм я веднъж в годината да се подмята по коридора :D , няма особено голям принос

anitram
03-24-2009, 16:30
na6ta ne6to e mn zle trqbv nqkoi da i opravi glavata :shock:

VerryBerry
03-24-2009, 18:59
Нашата психоложка е готина-организира всякакви прояви извън училище,я концерти,я тържества..даже с нейна помощ се спечелиха няколко проекта за обмен на ученици..но някак си не бих й доверила личните си проблеми-нямам й доверие,не знам защо

Rofl4e
03-24-2009, 20:44
всяка година почти по посещавам особено като се сбия с някой ..

Seducti0n
03-24-2009, 21:48
Зависи до голяма степен от психолога.
Ако е пич, не говори празни приказки и наистина може да ти бъде полезен-окей няма лошо-може да се посети и без да има някакъв проблем, но в случай, че е някакъв филмиран тип-просто няма смисъл взаимно да си губите времето. :wink:

Mihailova
03-24-2009, 22:37
Повечето псхолози / говорим училищни / , визирайки моите , са толкова страхливи , че ги е страх едва ли не , да изкажат собственото си мнение .

Wrathchild
03-25-2009, 03:36
Повечето псхолози / говорим училищни / , визирайки моите , са толкова страхливи , че ги е страх едва ли не , да изкажат собственото си мнение .Ами, ако си на консултация при тях, а не просто ей така да си говорите, точно това им е работата - да изслушват и да помагат за твоите проблеми, без да намесват своите.
Спомних си за психоложката в първото ми училище. Една приятелка (бяхме в 1 клас тогава) ходеше при нея. И веднага след края на консултацията се вдигаше телефона и се звънеше на баща й да казва всичко дума по дума едва ли не. Което е леко незаконно...

Mihailova
03-25-2009, 08:12
Повечето псхолози / говорим училищни / , визирайки моите , са толкова страхливи , че ги е страх едва ли не , да изкажат собственото си мнение .Ами, ако си на консултация при тях, а не просто ей така да си говорите, точно това им е работата - да изслушват и да помагат за твоите проблеми, без да намесват своите.
Спомних си за психоложката в първото ми училище. Една приятелка (бяхме в 1 клас тогава) ходеше при нея. И веднага след края на консултацията се вдигаше телефона и се звънеше на баща й да казва всичко дума по дума едва ли не. Което е леко незаконно...
Не , не им е това работата. Не им е работата , когато има проблем , те да мълчат като пукали , заради страха си от директорите , а когато понечим да отидем да се оплачем в дирекцията да им настръхват косите.

selens
03-26-2009, 05:33
Нашата психоложка е готина-организира всякакви прояви извън училище,я концерти,я тържества..даже с нейна помощ се спечелиха няколко проекта за обмен на ученици..но някак си не бих й доверила личните си проблеми-нямам й доверие,не знам защо+1

StillLovingYou
03-26-2009, 10:58
Викали са ме при един такъв преди 3-4 години. Беше пълна тъпня. А иначе мразя да изразявам чувствата и проблемите си пред всеки. Никой не знае какво става в главата ми :smt029

crazymm
03-28-2009, 18:38
Аз, понеже се интересувам от психология, отидох да си поговоря с училищната. Тя не ми обърна почти никакво внимание, каза само: "Ще ми ставаш колежка, а?" И разбрах, че е супер неинформирано същество. От тогава я гледам бая иронично, като я срещна.

Jumbie483
03-29-2009, 10:19
От повечето постове съдя, че училищните психолози не стават.. а ? :D

vesito13
03-29-2009, 10:45
Няма такъв :D

stealthyGirl
04-01-2009, 15:24
От 5-ти до 7-ми клас (преди това нямахме...) беше доста печена и въобще не е била дистанцирана с нас заради работата. Даже с още две приятелки ходехме на СИП при нея и си говорехме всякакви интересни неща за психологията и ни диктуваше от това, което е учила и ни интересува. Аз лично не съм ходила заради някоя глупост (като сбиване), а само за удоволствие, но знам от други едно много гадно нещо, което явно са длъжни да правят (част от работата) - като споделиш какво и защо си направил и те веднага го казват на тия горе (за учителите имам предвид 8-) ), което значи, че което е казано в стаята не си остава там.
Сега пък ни е една... хмм, не знам как да я опиша, но първо много странно изглежда и после ник'во доверие не създава у мен. Нищо лично не бих и доверила, ако се наложи... Въобще не би ми решила проблема или проблема, в който съм се забъркала... :?

sladkish_14
04-01-2009, 15:49
Във старото си училище бях ходила .. Но сега в новото дори не знам , кой/коя е .. Иначе при предишната ми беше много приятно и все пак на 13-14 какво ли съм имала да споделя :?

sexa_na_kompleksa
04-01-2009, 16:37
Ходила съм веднъж в предишното си училище и веднъж в сегашното си. xD И двата пъти не съм ходила по собствено желание, учителите ме накараха. Не ми харесаха и двете - вижданията им, начинът им на мислене...
Иначе членувам в БМЧК и там си имаме психолог. Страхотен човек е, много се уважаваме и разбираме. С него мога да споделя всичко и ми е по-скоро като приятел. : )

Magichkaa_
04-01-2009, 20:13
Никога не съм ходила на психолог.Не,защото е срамно или нещо подобно,а просто незнам..не ми се е отдавала такава възможност.Веднъж само в 6-ти клас направих една глупост и ми четоха конско 2мата заместник-директори и психолога.Бешее многоо забавно.. :D
ИНаче нашата психоложка е много разбран,мил,очарователенчо вен и в същото време строг,организиран човек.Страхотен професионалист е.От както ми се накара в шести клас,нито съм правила глупости,нито съмм се била в училище.Ще я запомня за цял живот!!!
Съшност в моето училище хората,които си разбират от работата са малко,но пък прожесионалистите са уникалнии хора !

MoHuTo
04-02-2009, 08:42
Нашата училищна психоложка е мн готина, аз ходя при нея и не смятам, че е нещо срамно. Тя не е психиатър, а психолог. Лудите ходят на психиатър, не на психолог - правете разлика ;)

Mastta
04-02-2009, 11:28
На нашия психолог му трябва психолог ;)

и на нашия :D

gLypChenCee
04-02-2009, 12:07
Мне.

kukli4kata001
04-03-2009, 20:05
не съм ходила,но ми е много интересно да отида и да си поговорим :) но пък точно при тази,която сега е училищна психоложка,едва ли бих отишла,защото се познаваме и т.н абе не бих отишла,иначе е много печена и готина,ама при нея ще ми е малко неудобно да споделям :D

plmn
04-03-2009, 20:08
ние нямаме :lol: