PDA

View Full Version : просто искам да си излея душата...



bloodyF
03-23-2009, 19:44
здравейте първо!Ако ще пишете тъпи коментари по-добре ги запазете за себе си...искам да си излея душата тук..такамм...щяхме да ходим на екскурзия..обаче с едни момчета от другия клас се мразим и аз споменах,че не бих желала те да идват (не че на някой му пука за мойто мнение ,а и те са 2ма,а аз 1).И приятелката ,която мислех за най-добра започна да ме обвинява преди,че съм искала да съсипя екскурзията,което не е така.И се ядосвам в момента.И хората ,които смятах за най-близки ме предават едва ли не за да не ги помисли някой за пикли,че защитават приятелките си.. :? и като и казах ,че ги защитава тя каза "офф к'во ми се праиш ся...се 1 аз излизам лошата" и излязох от скайп...гадни хора! :cry:

alex4e7o0o
03-23-2009, 20:07
Ами понякога този,който си мислел за най-добър приятел те предава!!

Boyd
03-24-2009, 10:51
Вече всяка история завършва с "и излязох от скайп".. стегнете се бе вещества!

Не са ти приятелки и гледат как да се отърват от клюките, че ти искаш да "не знам какво" екскурзията.

Bimmer
03-24-2009, 13:22
Тогава може наистина да се замислиш дали тя/те са ти приятелки...

Infinity
03-24-2009, 14:19
Ами всъщност,да тя ти е приятелка и би трябвало да те подкрепи,обаче помисли дали наистина не проваляш екскурзията,все пак тя е за всички и е малко кофти едва ли не ти да нареждаш кой да ходи на нея...надявам се да си ме разбрала правилно и си помисли,в крайна сметка никой не ти е виновен,че ти мразиш тия момчета,ако ТИ имаш някакъв проблем с тях ТИ не ходи на тази екскурзия! :)

waaaagh
03-24-2009, 16:33
здравейте първо!Ако ще пишете тъпи коментари по-добре ги запазете за себе си...искам да си излея душата тук..такамм...щяхме да ходим на екскурзия..обаче с едни момчета от другия клас се мразим и аз споменах,че не бих желала те да идват (не че на някой му пука за мойто мнение ,а и те са 2ма,а аз 1).И приятелката ,която мислех за най-добра започна да ме обвинява преди,че съм искала да съсипя екскурзията,което не е така.И се ядосвам в момента.И хората ,които смятах за най-близки ме предават едва ли не за да не ги помисли някой за пикли,че защитават приятелките си.. :? и като и казах ,че ги защитава тя каза "офф к'во ми се праиш ся...се 1 аз излизам лошата" и излязох от скайп...гадни хора! :cry:
За това правиш като мен когато някои те издразни по тоя тъп начин-казваш му в прав текст в лицето :"Шибай се" и си тръгваш

bishop
03-24-2009, 18:42
И ти пука защото? Действително не е редно да предявяваш претенции към тези които ще ходят на екскурзията, но и 'приятелката' не те е подкрепила. Погледни на нещата от слънчевата страна. Броят на предателите около теб току що намаля с 1. Просто я отсвирваш и си пазиш нервите за по важни неща. И аз бих те посъветвал да понамалиш скайпа и да увеличиш реалните контакти. Не е редно оплакване че си се скарала с най добрата си приятелка да завършва с 'и излязох от скайп'.

ПП: Да излезеш от скайп защото си се скарала с някой е все 1 да се нацупиш, да се фръцнеш и да отидеш да се нарежеш. Не се прави.

LudoMlado
03-25-2009, 11:04
Ти па, за една екскурзия ли ше ревеш. Кат имаш проблеми с тия пичове си го казваш както си е, няма кво да усукваш. Пък оная ако не схваща нейн си проблем, не се здухвай заради простотиите на други.

BigFakeSmile
03-25-2009, 16:25
здравейте първо!Ако ще пишете тъпи коментари по-добре ги запазете за себе си...искам да си излея душата тук..такамм...щяхме да ходим на екскурзия..обаче с едни момчета от другия клас се мразим и аз споменах,че не бих желала те да идват (не че на някой му пука за мойто мнение ,а и те са 2ма,а аз 1).И приятелката ,която мислех за най-добра започна да ме обвинява преди,че съм искала да съсипя екскурзията,което не е така.И се ядосвам в момента.И хората ,които смятах за най-близки ме предават едва ли не за да не ги помисли някой за пикли,че защитават приятелките си.. :? и като и казах ,че ги защитава тя каза "офф к'во ми се праиш ся...се 1 аз излизам лошата" и излязох от скайп...гадни хора! :cry:



и ти е гадно заради това??
момиче...имаш проблем! (както ми казваше класната :D )
изобщо не трябва да ти пука какво казват или мислят другите...изказвай си мнението и на който му харесва ок на който не-негов проблем

afterforever
03-25-2009, 16:27
Ми така става като раздавате квалификации за най-добър приятел на всеки, който е решил да се доближи в даден момент до вас. Проблемът си е във вас. Ебати, с кво ти е доказала, че ти е най-добра приятелка чак... :?