PDA

View Full Version : WTF !? Не знам какво да правя.



RuKsP1n
03-23-2009, 21:49
Какво става с мен, не знам. Историятя е следната.
Преди няколко дни бях на купон по случай рожденния ден на една приятелка. Имаше страшно много хора, но едно прекрасно момиче ми направи страхотно впечатление. Така се стекоха нещата, че тя попрекали с алкохола (не малко) и в следващия момент вече се целувахме. Познавах я едва от час-два. Не знаех почти нищо за нея, нито тя за мен. Но от тогава не мога да си намеря мястото.Не съм сигурен дали въобще помни, че сме се запознали, камо ли нещо друго, но предполагам, че са и разказали. Имам номера й, и се чудя , дали да не и се обадя или просто да и пратя един смс. Може би се чувства използвана. Може би не и пука. Може би си има гадже......
Толкова много мисли свързани с нея се въртят в главата ми, че на моменти направо блокирам. За първи път си падам по момиче, без да съм я опознал и може би от там идва объркването ми. Предполагам, че е просто нещо мимолетно, но го чувствам твърде силно. Благодаря предварително на всеки който си направи труда да го прочете. Може би просто имам нужда да го споделя с някого, ето че пак зациклям.

Поздрави от един объркан (може би побъркан :D ) младеж =]

Neet
03-23-2009, 22:03
За първи път си падам по момиче, без да съм я опознал
И аз съм в същата ситуация...

По темата... трябва да вземеш решение сам, щото тука след малко ще почнат да ръсят простотии...

DoomShadow
03-24-2009, 04:28
mm oburkva6ta situaciq no ima re6enie :)
ili se pristra6i da i se obadi6 i da pogovorite ili predi tova se pointeresuvai dali ima prqtel dali pomni ne6to ot 4oveka koito e kanil i dvama vi na rd to.tq 6te poznava i neq i teb i 6te moje da ti pomogne :) tei 4e adi uspeh ama spored men po vtoriq na4in ako prou4i6 6te e po dobre :razz:

BaiToq
03-24-2009, 04:45
Готина и странна история.
Дано излезе нещо! :)

valdesbg
03-24-2009, 05:25
Симпатичен си ми и няма да те майтапя.

Затова - звъниш и културно предлагаш да се видите. Ако е съгласна ще я опознаеш и може да ти хареса още повече, и после да се налазите. А може и да не ти хареса... Ама поне ще си я опознал.

А ако каже не - ето ти отговора.

curka87
03-24-2009, 06:36
Ами най-простото нещо ако се притесняваш, че може да си има гадже и това да е било просто една забежка за нея, е да попиташ някой приятел,който е бил на купона. Предполагам, че все някой ще знае дали е заета или не.
След това.....в случай, че е свободна, се престраши и й се обади. Нищо не губиш.Може пък като я опознаеш да се окаже, че наистина си струва и да ти хареса.
Късмет.

valdesbg
03-24-2009, 06:47
curka87 не е добре да разпитва от трети лица. Какво като си има гадже? Няма да го изяде. Звъни културно и провежда приятен разговор като стар приятел :)

Bellatrix
03-24-2009, 06:55
Звънни и, не и пиши смс (по кулурно е) и я покани да излезете някой път двамата на свежи глави (никакви кафета, някъде, където не просто се седи, а се върши нещо). 8)

FlashMX
03-24-2009, 07:05
curka87 не е добре да разпитва от трети лица. Какво като си има гадже? Няма да го изяде. Звъни културно и провежда приятен разговор като стар приятел :)
+1

xpower
03-24-2009, 12:05
Напиши й смс . Ако евентуално не ти върне , след ден - два й звънни и й кажи кой си и я покани да излезете :)

evelinka1122
03-24-2009, 12:47
пиши й смс как е махморлука? :D

evelinka1122
03-24-2009, 12:48
За първи път си падам по момиче, без да съм я опознал
И аз съм в същата ситуация...

По темата... трябва да вземеш решение сам, щото тука след малко ще почнат да ръсят простотии...
:D о виж ти той е Новак, но вече знае :D

Kikincety
03-24-2009, 13:08
пиши и смс и я покани да излезете вижте се и ще разбереш дали има същите чувства като твойте :-P

Sebastianek
03-24-2009, 13:09
изчакай да минат няколко дена и после и звънни говори все едно говориш с приятел тъй ша изглиеждаш готян

Push7heTemp0
03-24-2009, 16:00
Както е била пияна... звъни и по-скоро, щото иначе мож съвсем да те забрави (ако въобще те е запомнила)

bEbsI
03-24-2009, 17:09
Не мисля,че може да очакваш нещо сериозно от такъв типаж момиче/ако търсиш нещо сериозно/.Обаче нищо не те спира да я видиш как е и да и се опадиш.Ако тя има интерес,ще си проличи.

ifkataAa
03-24-2009, 17:15
Вместо да и пишеш смс и звънни.Много по-добре ще е.Онази вечер сте се целували, а днес ти нямаш смелост да говориш с нея :-o Ръководи се от това, че незнаеш нищо за нея и ако те заебе ще ти мине по бързо.Късмет и като и звъннеш не мълчи, а говори и то свързано :)