PDA

View Full Version : Как убивате ревността



insomnia79
03-24-2009, 09:28
kusate s gajeto .. 4uvstvata ot va6a strana sa na lice v pulna sila .. kak si izbivate ot glavata paranoqta , 4e ne znaete kakvo stava s nego .. kuponi .. novi abonati v skype.. samo si predstavqm da svalq druga i mi stava lo6o .. ne moga hora iztre6tqvam napulno nz kvo da prava .. nezavisimo vsi4ki razvle4eniq i rabota i volq pak se su6toto .. prosto ne iskam da mi e muka tolkova , znam 4e s vremeto 6te mine .. no .. ta prosto mi kajete glavno momi4etata .. kato si go predstavite s druga kak ubivate toq boleznen obraz :s

Moderated by slun4ice
т.1 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани след 1-ви април

Gary
03-24-2009, 09:34
Пффффф, нищо не помага. Аз я давех в алкохол, ма тя излезе много добър плувец. След година-година и половина всичко това отмина. Тъй че - време трябва.

Re5peC7
03-24-2009, 09:37
нещо което не зависи от мен, а от човека до мен и това колко ме взима на сериозно, като е писано да стане ще стане, било то разбирайки за това или не :) като изневери значи не е за мен :)

burberrysummer
03-24-2009, 09:38
:? Само времето и нов приятел ще се излекуват. :-)

insomnia79
03-24-2009, 09:58
nqma li nqkvi trik4eta da boirte do 10 priemrno kato se setite 8-) : :lol: :lol: o4aqna summmmm

dimitar_ak
03-24-2009, 10:12
nqma li nqkvi trik4eta da boirte do 10 priemrno kato se setite 8-) : :lol: :lol: o4aqna summmmm

Най-добре помага да се забавляваш ама от сърце. Излизай често с приятели и не се задържай много сама. Забрави бавната лирична музика. Слушай нещо живо и готино. Ако нямаш приятели с които да излизаш потърси нови, запиши се на някой курс или почни да спортуваш. Подържай външния си вид и се оглеждай за ново момче.

SunSmile
03-24-2009, 11:10
Аз съм много ревнива, адски много! В последната година съм забелязала, че му имам много по - голямо доверие, вяра, че ако нещо някъде стане ще ми каже, както един път... Понякога ревността е до втълпяване. Когато не знаеш къде е човека ти в даден момент започваш да си мислиш "най - лошото"... с коя ли се натиска или др такива..
Не си казвам нищо, просто мисля за странични неща, заспивам. Гледам да си отвличам вниманието. Но когато разбера, че не е имало нищо, з акоето да се притиснявам ми става хубаво, че не съм му правила някакви сцени и не съм му досаждала или пре4ела в даден момент :)

Cellmate
03-24-2009, 11:31
Казвам на ревността "Дай мадафака дай мадафака дай !" (дай-die)

gLoRiToO
03-24-2009, 11:49
Попринцип когато се разделиш с човека с когото си била,поемате по различни пътища и макар те да се преплитат от време на време на трябва да те боли за всичко което той прави със сегашната си приятелка.Просто бъди над нещата,живей си живота,забавлявай се,намирай нещо добро дори в лошите неща и всичко ще си дойде по местата! :wink:

flower123
03-24-2009, 12:15
оф много е гадно това..еми когато на мен се случи нещо подобно,си отвличаи вниманието с някакви други работи.и не си мисли за него ами примерно изкефило те е някое момче в автобуса или т.н-мисли си за него,фантазирай си(не е задължително секс)просто да не мислиш за другия.
разходки,музика(не бавна),приятели,нови занимания,ако изтрещиш много-сборника и задачите :)

evelinka1122
03-24-2009, 12:29
ми аз се правя винаги пред него, че ми е мн весело на първо време, излизам.. спорт с нещо, с което да се разсея :)

HipHopBlond
03-24-2009, 14:49
Много рядко ми се е случвало да ревнувам истински... Мии не знам предполагам трябва да се взимат мерки

StillLovingYou
03-24-2009, 15:51
По-лошото е да ревнуваш и без да сте се разделили. Аз съм много ревнив и съм приел факта, че няма да се променя. Но приятелката ми ме разбира, защото и тя също е много ревнива и си приличаме. Свиква се. А и, ако я нямаше ревността, животът щеше да е много еднообразен, поне според мен :)

selens
03-24-2009, 15:55
Незнам защо но изобщо не съм ревнива .... :?

GabisiTa
03-24-2009, 15:57
Забавлявай се повече - излизай с приятели, тренирай някакъв спорт или си намери хоби, нещо, което да ти запълва времето :)

partychild
03-24-2009, 17:18
както ние си знаем "Напихме се , за да забравим , че сме пияни" :-D :D

beiho
03-24-2009, 18:34
Той не е създаден за теб и не е зависим от теб, така че едва ли би трябвало да те тормози това чувство.Пусни птичката да полети и ако тя се върне при теб, значи си нейният истински господар.

BigFakeSmile
03-25-2009, 13:00
:? Само времето и нов приятел ще се излекуват. :-)


^^ бих казала САМО времето...
аз никак не я подтисках, просто си псувах на воля и ми олекваше :D :D

w0sh
03-25-2009, 13:01
с арсеник

loveiseverything
04-02-2009, 16:44
Абе или си ревнив,или не.Не можеш да убиеш ревността.Може само да се опиташ да не мислиш за това,но пак не става... :?

dark0s
04-02-2009, 17:00
просто винаги си повтаряй че живота е колело,което непрестанно се върти днес и долу утре може да си горе.
Аз също понякога яко се депресирам нищо не ми помага принципно освен да изляза вечерта с колата примерно да покарам из града нощем, не да се праа на рацер просто ей така да си карам спокойно да си слушам музика както пише в подписа ми и така

nicolepcd
04-02-2009, 17:05
Не драматизирате ли прекалено много? 8-)

KimBerLy1912
04-03-2009, 18:39
Не мога да я убия-тя мен ме убива...
Но вече спирам...Няма значение как,но се сдобих със паролата му в скайп (и пощите,и диаболото... :D просто е една и съща) ..Та влязох (не в Диаболо :D ) ..и не открих нищо тревожно...Стабилно се сепнах..изтрих я (щото тя е много цифри) ....И викам вече да спра : ))
Имам доброто намерение...да видим дали ще се получи : ))

FancyGirl
04-03-2009, 22:10
Ревността винаги се ражда с любовта, но не винаги умира с нея...
нещо такова е :?

Re5peC7
04-03-2009, 22:27
с пушката на тати 8-)

GossipGirl89
04-03-2009, 22:38
Еми...поплаквам си малко и после излизам някъде с приятели, за да се разсея и поне за малко да не мисля за това...
Попринцип когато знам, че всичко е загубено и нямам абсолютно никакъв шанс да си го върна, чакам времето да отмие всичко...

HelSy
04-03-2009, 23:31
с остър нож.. жалко е,че е безсмъртна.. :(

та.. боря се с нея всеки ден и ще видим до кога така :? :lol:

H8MACHINE
04-03-2009, 23:43
Не искам да те отчайвам...но просто мисля,че нема как да спреш ревността, нея си я има винаги, требва си време...не слушай кво ти говорят, че ако си хванеш нов приятел и ще забравиш стария...най-много да усложниш нещата.. гледай да избягваш да се виждате, да сте в една компания..просто не мисли за него, не разглеждай снимките ви или нещо такова.Но трябва да мине доста време докато изгубиш секви чувства към тоя човек и да можеш да започнеш наново.И когато вече усетиш, че не те интересува кво прави той, тогава мисли за нов приятел..но незнам, поне аз така правя и е най-удачният за мен вариант:)

Hilary_
04-04-2009, 08:41
Миии и при мен не се получава... :D Ми гледам да мисля за друго макар и да не се получава... пиша и се занимавам с други приятели по скайп-ето... иии незнам... все още се боря с тая ревност... :grin: Който е намерил решение да ми пише... :D

sladkalady
04-04-2009, 09:53
Всичко зависи от човека до теб-ако е спечелил доверието ти няма никакъв проблем :)Но в една връзка винаги има ревност-от една страна това е добре защото да ревнуваш означава ,че си силно привързан към някой и не искаш да го изгубиш,но от друга страна означава страх ,че притежаваш нещо ,което не заслужаваш. С времето нещата могат да се променят.И аз ревнувам понякога,но гледам да не ми личи ,защото когато някой разбере ,че го ревнуват му става хубаво,чувства се добре и тайничко му се иска все така да го ревнуват.
НО ревността не води до нищо хубаво!!!

vampirekiss
04-04-2009, 10:03
Ами с времето всичко се оправя.Аз също съм супер ревнива и понякога едва се сдържам да не избия зъбите на някоя кифла,но все някак успявам да си избия гадните мисли от главата.Гледай някой готин филм,излез и се пошматкай с приятели.Ако си от по-агресивните може да си изкараш яда на боксова круша,а ако нямаш такава-възглавниците вършат работа.

girls_aloud_
04-20-2009, 15:51
Аз не мога да се справя с ревността и изобщо колкото и да се опитвам да търпя, да имам доверие на човека до мен не става :( Единственият начин да ми олекне поне малко е да му кажа какво не ми харесва и какво ме дразни,а ако той не се поправи или аз непрекъснато си намирам поводи да ревнувам нашатаа връзка не би издържала дълго,защото по-добре той да не е до мен отколкото да е до мен и аз непрекъснато да се съмнявам в него :(