PDA

View Full Version : Не съм вярвала че учител може да постъпи така



LoVeLiFe
03-24-2009, 09:57
Днес се случи . Даже още рева докато пиша :-# . Свърших часове и излязох от стаята . Облякох си якето и минах покрай от 1 от двете огледала . Спрях се да си оправя косата - просто бях леко разрошена -не съм някакъв фешън дет само за косата си мисли. В този момент докато си оправях косата минаваха 2 учителки. Едната ми беше позната само като физиономия, а другата въоще не я познавах - ясно бяха от втората смяна (средна степен) . Онази, която въобще не познавах ми изкрещя '' Спрете се с тея огледала бе '' и ме бутна . Ударих си главата в стената . С мен бяха и част от моите приятели . 1 от тях ми сподели как се казва и по какво предава. Оказа се че е учителка по БЕЛ в средна степен . Въпроса е какво да правя ? Унижението не се търпи ! Как не се прибих и аз не знам ! :shock: Искам да се оплача на директорката или поне на класната, но трябва да се вземе и нещо друго впредвид - майка ми преподава в същото училищеи и пак по бел , само че в горна степен, където уча и аз.
Сигурна съм че ако кажа на класната, тя ще каже че онази неволно го е направила . И онази ще потвърди . Не знам ! Моля ви помогнете ми !

Jumbie483
03-24-2009, 11:00
Оф и мен днес една ми се прави на много отворена.. само, че аз не съм от тези, които си мълчат (особено срещу учители)
Просто иди при директорката, кажи на майка ти, кажи на класната.. Майка ти поне трябва да ти повярва на теб, че тази те е блъснала, а не е станало неволно..
Просто вдигни училището във въздуха, докато тази не се извини или някой не направи нещо. Няма да си мълчиш срещу такива, я :?

stuci_i_miri
03-24-2009, 11:33
въй... напрао незнам как мойе да има такива учителки още :x едно време като бях в 4-ти клас имах учителка по Трудово сега (даже незнам дали още го има тоя предмет) госпожата много се заяждаше с мене и имаше навика да ме удря с пръстените (доста големи бяха) по главата 1-2-3 пъти се случи на 4-я път се ядосах и и се развиках - мн ми накипя и я бутнах и си излязох - направо в кабинета на директорката оттам званя в на Тати :D и тои след 5 минути доиде. Директорката извика оная пача и баща ми като и се развика само дето не я наби - пак оная се насра. Татко каза 'Аз сега ако те цапна по главата ти ко ше напраиш ма, овца?!'. Сетне се говори с директорката и оная я сложиха да преподава на друг клас :D :D е така постъпих аз. Ама ти при положение че си имаш свидетели и тая не ти преподава няма ко да се притесняваш 8) или отивай при директорката или я разбери къде живее и я причакай в тъмното! бутни и няколко точилки в главата и няа поиче да имаш проблеми 8) 8) :D

Terorist
03-24-2009, 11:37
stuci_i_miri егати олигофрена сте и ти и баща ти
Кой знае какви изцепки е имало в час, ама нали вече под възпитание се разбира да ти дадат 5 лева и бегай...

stuci_i_miri
03-24-2009, 11:48
чшшшшшшш :o мн кротък си бех даже. Даскалката беше пред-пенсиониране, пак удряше повечето деца не само мене. Апак ако твоя баща не би постъпил така - да се застъпи за тебе начи ти тряа се замислиш над някои неща. и ако няма да дадеш някои съвет на момичето за ко пишеш въобще бе? абе терорист, върни се в даскалото на Осама, че да те понаучат как да свързваш думичките в изречения :grin: :razz:

EtUr
03-25-2009, 17:35
и ко толкоз ти има е се едно не побъркваш даскалите в час

EJI4eTy
03-25-2009, 18:27
е че как трябва да те бутне че да си удариш главата в стената при положение че си пред огледалото :D :D :D ... не мога да си го представя някак си ... пък кажи на майка си - щом и двете са по БЕЛ вероятно ще се познават и да се оправя там или я спъни докато е из коридорите :D поне ще и го върнеш

sweetsunshine
03-25-2009, 18:37
Ами оплачи се на директорката.Има и свидетели-ще могат да потвърдят,че те е бутнала нарочно.

Бтл:Аз имам една по английски,която пред целия клас ми казва да ходя да съ блъскам главата в стената,за да си успокоявам нервите...казва ми,че съм клюкарка,лъжкиня и се заяжда непрестанно с мен,само защото с едно момче се бяхме сбили(силно казано) просто тои ми хвана крака аз паднах,след тва ми счупи нокътя аз вече му се изнервих съвсем ритнах го леко около 4-5 пъти при положение,че той се защитаваше и тя идва и взе да ме дърпа,щеше да ми скъса сутиена,искаше да ни предлагат за наказание,ходихме при директорката,тя е изкъгала,че съм го съборила на земята и съм щяла да го пребия и пред директорката нарочно вика те и двамата са отлични ученици,обаче добре че имам готина класна и тя и преди е имала проблеми с тази и не ни предложи за наказание.Просто на тази якакта съм и набрала и има много изцепки които можа да кажа на директорката,ама да ме обижда така пред целия клас(на 54-56 години е ) просто писна ми вече от изкукали даскали!
Казвай какво е направила и да не ти дреме,нека се научат как да се държат.(имала съм даскалка,която даже ми беше казала"ако не бяхме в училище щях да те пребия от бои" като същевременно ми дърпаше блузата...

SuNsEt
03-25-2009, 19:22
Ооо...остави,няма смисъл.На бас,че ако само споменеш на непознатата госпожа,че майка ти преподава в горна смяна,ще ти се мазни всеки път щом те види или поне няма да те закача.Остави я,според мен не е било никакво унижение,ти просто така си го възприела.На мен ако някоя госпожа ми каже така,просто няма да й обърна внимание.Какво разбира тая дърта чанта?Дори не ме познава... :)

YourFavouriteDrug
03-25-2009, 20:03
Ооо, много умно от нейна страна да ти каже коя е и по кво преподава.

Действай с директорката ;)

Axe_vs_Sword
03-25-2009, 21:42
В крайна сметка, за какво са сложени тея огледала?

Darkkiss
03-26-2009, 01:05
so do I

john95
03-26-2009, 04:36
Nie Imame 1 gospoja po angl. deto vseki 4as kato nqkoi i "pre4i" =>
Otsystvie, posle zabelejka i nakraq 3ika (za da nqma kakvo da popravq6 :X) => i Posle klasnata kazva kvi sa tiq masovi otsystviq po angl.
A kato vidi i ocenkite i zabelejkite (rofl) :D

ThisIsMe
03-26-2009, 06:30
В крайна сметка, за какво са сложени тея огледала?

точно.Нали за това са там.

Bellatrix
03-26-2009, 06:56
В крайна сметка, за какво са сложени тея огледала?

точно.Нали за това са там.
+1. Казваш на директорката и вашите. Мисля, че те ще се оправят доста добре с проблема.

MaLty
03-26-2009, 08:32
Оф и ние имаме една такава..само дето не ме е бутнала..тя да смее..

afterforever
03-26-2009, 08:37
Отиваш при директора, след като кажеш на майка си, за да не я поставят в шах, като й кажат. Отиваш с твоите приятели и заявяваш, че ако не понесе отговорност за некоординираните си действия, ще има последствия и ще се оплачеш на по-високо ниво (това, ако се направи на интересна и изкара теб виновна). Инспекторати и глупости. Бахти дрислата. :-x :-x :-x Аз, ако имах такава учителка, щяха да ме дават по новините за детската престъпност :-o :-o :-o

StillLovingYou
03-26-2009, 11:21
Правата лопата...

LittlePrincess
03-26-2009, 12:02
Еми като има огледала ще се гледаме, разбира се. В мойто у-ще все едно са го направили моден салон - всяка тоалетна с огледало, че в на момчетата е по-голямо от на момичетата :D И в много от коридорите също има огледала. Кажи на майка ти - учителка е в твоето у-ще, имаш свидетели. Няма да търпиш някаква даскалка да те блъска там, я.