PDA

View Full Version : СТИГА VIP BROTHER! СТИГА ИЗМАМИ!!!



pendela
03-24-2009, 10:22
Здравейте,

моля ви погледнете тези два линка:

Колко деца ще починат докато трае VIP Brother?
http://www.teenproblem.net/s/12876.html

Аз не вярвам и не подкрепям VIP Brother!
http://apps.facebook.com/causes/255083/7435311?m=ddfe74a3

какво мислите вие? Смятате ли че трябва да наливаме парите си в разни предавания а те да не стигат до истински нуждаещите се? Изобщо смятате ли че това предаване реално ще даде парите (100% от тях) за благотворителност или те пак ще потънат в нечии джоб?

pendela
03-24-2009, 10:43
Добре де хайде кажи ми ти като дадеш 100 лв на някой, който ти каже че няма какво да яде и после отиде и си купи iPod или пък скокне до близкия ресторант как ще реагираш? В смисъл няма ли да ти е гадно ако те излъжат по такъв начин? Щото в БГ КОЛЕДА нещата са доста по-ясни. Президента стои за всичко и резултатите са публикувани в нета и можеш да провериш какво е купено, колко, откъде, как, защо, кога... а тук нещата не са изобщо ясни и аз имам чувството че със всеки СМС купувам част по част от новата кола на някой от ВИПовете.

guinessgirl
03-24-2009, 11:00
а колко ще починат,ако го няма Vip Brother?
не е ли отговора същия?

все пак ще е някаква помощ и това.

zloto
03-24-2009, 11:18
а колко ще починат,ако го няма Vip Brother?
не е ли отговора същия?

все пак ще е някаква помощ и това.
И аз така мисля. Но само ако опитам да си представя, че няма заблудени душици, които да пращат по 20 смс-а за някой като Милко Калайджиев, а ги пратят за някое дете в нужда например...
Все тая де, парите са си техни, аз нямам право на глас.
Жал ми е за българските майки, за все по-честото раждане на болни деца, или изобщо за невъзможността за някои млади семейства да имат детенце. Не ми се мисли каква ще е статистиката за мен и моите връстници, когато стигнем до този момент. Нооо това е друга тема :?

kristo
03-24-2009, 11:32
Тая "благотворителност" на тъпите реалитити е тотална гавра! Не мога да си представя колко стотин хиляди евро са хвърляни за да се обзаведе къщата с мебели, да се обзаведе студиото с плазми, скъпи кожени дивани, фотьойли... И отделно от тези смси идвам милиони приходи, а само една частичка отива за децата в нужда. Всичко друго потъва в нечии джобове. Така че смешки за пред хората, за да се хващат на евтин популизъм. Ще им дадат някакви 100 000 или там колкото беше не знам(на спечелилите), а самите организатори на предаването имат милиони приходи от него. А и за да влязат в къщата със сигурност на участниците им плащат немалка сума. Тъй че работат е кристално ясна.

kristo
03-24-2009, 11:36
тАп съм признаам си Василке, ти си "убава" поне на задна :D

SiegHeil
03-24-2009, 12:13
Кур за болните от апофиза на лайняната жлеза, кур за болните от синдрома на някой-си, няма да си давам парите на обречени..
Кур и за изкуствените 'звезди' !

SWASTIKA
03-24-2009, 12:24
От сигурен източник мога да кажа колко пари са пръснати покрай цялото шоу?
2, 9 млн. за цялата къща, студиото, и нещата в нея за цялото време.
Имаме едни 250 000, които Господин Славков е взел за да влезне в къщата.
Единствено пари не са взимали Кошлуков и още един човек...
Общо мога да спомена и цифрата 3, 6 млн като цяло.

Това ви го казвам от абсолютно сигурен източник.
Вие си направете сметките! :)

XceSS
03-24-2009, 12:43
От сигурен източник мога да кажа колко пари са пръснати покрай цялото шоу?
2, 9 млн. за цялата къща, студиото, и нещата в нея за цялото време.
Имаме едни 250 000, които Господин Славков е взел за да влезне в къщата.
Единствено пари не са взимали Кошлуков и още един човек...
Общо мога да спомена и цифрата 3, 6 млн като цяло.

Това ви го казвам от абсолютно сигурен източник.
Вие си направете сметките! :)

Милен Цветков ти го прошепна нали...

ULTRA_LEVSKI
03-24-2009, 12:51
"мъжки полов орган" за болните от апофиза на лайняната жлеза, "мъжки полов орган" за болните от синдрома на някой-си, няма да си давам парите на обречени..
"мъжки полов орган" и за изкуствените 'звезди' !
и к у р за теб, видински селянино

DjBaloon
03-24-2009, 13:07
От сигурен източник мога да кажа колко пари са пръснати покрай цялото шоу?
2, 9 млн. за цялата къща, студиото, и нещата в нея за цялото време.
Имаме едни 250 000, които Господин Славков е взел за да влезне в къщата.
Единствено пари не са взимали Кошлуков и още един човек...
Общо мога да спомена и цифрата 3, 6 млн като цяло.

Това ви го казвам от абсолютно сигурен източник.
Вие си направете сметките! :)

прекалено много вярвате на жълтата преса ;]

Joc
03-24-2009, 13:14
пикая на Вип Брата...

raduna
03-24-2009, 13:15
14 хиляди и кусур струва закарването на виповете до сити сентъра с лимузими, те са събрали там 15 хиляди....1000 лева за благотоворителност реално :x

fuklata1
03-24-2009, 15:19
според мен блоготворителния Вип Brother си е много добър ...или поне така ми се иска! имам предвид че ние които си имаме всичко че даже и повече от това,трява да помогнем на децата които нямат нищо. и искрено се надявам вип brother да помогне на децата

Seducti0n
03-24-2009, 15:38
Според моите разбирания благотворителността трябва да бъде безвъзмездна, а в реалити формат като този няма как да стане.
В къщата има няколко истински вип-а, останалите са просто известни /кой повече, кой по-малко/

guinessgirl
03-24-2009, 16:15
"мъжки полов орган" за болните от апофиза на лайняната жлеза, "мъжки полов орган" за болните от синдрома на някой-си, няма да си давам парите на обречени..
"мъжки полов орган" и за изкуствените 'звезди' !
и к у р за теб, видински селянино


изпревари ме ;-)

BornTohate
03-24-2009, 16:17
Всичко е измама .

cherinka
03-24-2009, 16:57
ясно е,че тия предавания се правят с цел вдигане на рейтинга на определени личности/предавания/телевизии и изобщо за евтин популизъм... в случая благотворителността е само повод за това.

някой някъде беше казал,че истинската благотворителност е да дариш пари или други средства БЕЗ да го обявиш никъде... останалото е позьорщина...
Гледал си интервюто с Пешо, а 8-)

ВИП БРАДЪР не го бива.
И вас не ви бива, че обсъждате подобно нещо.

Spider4eto
03-24-2009, 17:15
Ако не се лъжа всеки от участващите вътре са взели огромна сума пари. Ако беше толкова благотвотително колкото го описват нямаше да вземат парите :)

gsh
03-24-2009, 17:24
Кажете ми кви са тия "дарители", щом искат мощните суми за влизане в шоуто ?

psychopath
03-24-2009, 17:27
"мъжки полов орган" за болните от апофиза на лайняната жлеза, "мъжки полов орган" за болните от синдрома на някой-си, няма да си давам парите на обречени..
"мъжки полов орган" и за изкуствените 'звезди' !
и к у р за теб, видински селянино

plmn
03-24-2009, 17:37
не го гледам.

machoka
03-24-2009, 18:13
"мъжки полов орган" за болните от апофиза на лайняната жлеза, "мъжки полов орган" за болните от синдрома на някой-си, няма да си давам парите на обречени..
"мъжки полов орган" и за изкуствените 'звезди' !

батко, ограничен си като новата С-класа на 250 км/ч братле.. усещаш ли колко абсурдни сте и ти, и с класата?!?!

мъжки полов орган за теб братко, да ти влезе по-надълбоко та барем се стреснеш и освестиш малко.

FockidyFockFock
03-24-2009, 18:37
батко, ограничен си като новата С-класа на 250 км/ч братле.. усещаш ли колко абсурдни сте и ти, и с класата?!?!

Абре, Мачо, какво става? К'ви са тия духовити сравнения, лирични обяснения в лИбов и т.н. ? :D

machoka
03-24-2009, 18:44
нали ти казвам, че съм плодовит тая вечер.... май трябва да изтичам до аптеката да се подсигуря, че да не стане някой фал ХАхХА 8-)

а сега сериозно, въпреки всичко не можем да гледаме на всеки в джоба с мисълта 'а дай тая двулевка за децата в беда' или всякакви други нуждаещи се хора. По тая логика целият шоубизнес, до колкото има такъв в България, трябва да 'затвори'. Както и много други такива.

Това не е работа нито на редовият гражданин, нито на Шит Брадър да ги спасява, това трябва да се превърне в държавна политика, защото ние сме изплатили операциите на 200 деца с данъците си. Трябва израелските лекари да се докарат тук, а не ние да ги транспортираме там. Трябва и нужната апаратура да се подсигури. Много неща трябват.

LovEsIckk
03-24-2009, 20:03
И кво като им е платено да влязат?И кво като къщата струвало еди си колко..ми в обор ли да ги сложат?Важното е ,че някакви пари ще се дадат за благотворителност,а това е по-добре от колкото без нищо..Ако искайте пускайте смс-и , то най-лесно да кажеш,че никви пари няма да отидат за благотворителност..Нищо не ти струва да пратиш поне един смс :)

BornTohate
03-24-2009, 20:04
Тоя шитав коментар го чета за н-та път и не цепите и не цепите за що иде реч всъщност .
Дет си вика "предизвиквате ми смях" :booooomb:

SiegHeil
03-24-2009, 20:17
"мъжки полов орган" за болните от апофиза на лайняната жлеза, "мъжки полов орган" за болните от синдрома на някой-си, няма да си давам парите на обречени..
"мъжки полов орган" и за изкуствените 'звезди' !

батко, ограничен си като новата С-класа на 250 км/ч братле.. усещаш ли колко абсурдни сте и ти, и с класата?!?!

мъжки полов орган за теб братко, да ти влезе по-надълбоко та барем се стреснеш и освестиш малко.
Дай да сберем петстотин хиляди че да излекуваме 2ма болни от аномалия на нещо-си(които може би в бъдеще ще са способни да ходят до тоалетна самостоятелно)...
Вместо тея пари да се дадат за стипендии за хора с потенциал...
Да ви го.. у елементарното милосърдие дет го имате, ходете да помагате на слабите че да си притъпите комплексите...

LovEsIckk
03-24-2009, 20:33
Дай да сберем петстотин хиляди че да излекуваме 2ма болни от аномалия на нещо-си(които може би в бъдеще ще са способни да ходят до тоалетна самостоятелно)...
Вместо тея пари да се дадат за стипендии за хора с потенциал...
Да ви го.. у елементарното милосърдие дет го имате, ходете да помагате на слабите че да си притъпите комплексите...
Ако някой ден някой твой роднина или приятел се разболее от някоя кофти болест едва ли ще мислиш така..

SiegHeil
03-24-2009, 20:37
Дай да сберем петстотин хиляди че да излекуваме 2ма болни от аномалия на нещо-си(които може би в бъдеще ще са способни да ходят до тоалетна самостоятелно)...
Вместо тея пари да се дадат за стипендии за хора с потенциал...
Да ви го.. у елементарното милосърдие дет го имате, ходете да помагате на слабите че да си притъпите комплексите...
Ако някой ден някой твой роднина или приятел се разболее от някоя кофти болест едва ли ще мислиш така..
Тва не го прави правилно или полезно ^^

2XL
03-24-2009, 20:42
Ебахти тъпото предаване чесно.. Уж тия за благотворителност влязли, заради децата, а опънаха по 50-60 бона хонорари, че някой и по повече.. Пикая им на благотворителността на такива!