PDA

View Full Version : ПОДКОЖЕН КОСЪМ,ПОМОЩ!!



zagrijena
03-24-2009, 12:14
Значи моят проблем е следният..Имам 5-6 подкожни косъмчета, които растът под кожата..На краката си ги махам с игличка понякога, но тоя път става дума за друга зона :oops: Та..трябва ли да пробвам пак така, щото малко се притеснявам.. А също едното е станало чак като пъпка и не знам какво да правя :( Моля ви препоръчайте ми как да ги махна ако може без намесата на други хора. Някакъв крем ще помогне ли? Но не ми трябва крем против поява, а за премахване когато вече растът накриво :( Моля ви, помогнете ако знаете някакво решение! Много съм притеснена! :(

bazzil
03-24-2009, 12:31
Ами естествено,че като е подкожен става пъпка ами ти кво очакваш. Ми да с игла ама гледай да е дезинфекцирана, полей я с ракия или с някакъв алкохол преди тва.

Nitroglycerin
03-24-2009, 16:51
Промий мястото и иглата и си извади косъмчетата,гледай да не ги мокриш много-много защото може да се инфектира,има си специални кремове за отстраняване на космите.

ubuntureload
03-24-2009, 18:46
Намажи кожата с крем здраве много обилно направо да си остане 1-2мм слой, нека стои няколко часа така след което кожата ще е омекнала , нягорещяваш една игла със запалка топиш я в спирт и действаш ....

Boyd
03-24-2009, 19:04
Проблемът ти е никакъв пак да ги извадиш с игла. След това спирт или някакъв друг алкохол и готово. Ако го оставиш, ще стане на пъпка и ще избие само..

batkodoki
03-24-2009, 21:33
Значи моят проблем е следният..Имам 5-6 подкожни косъмчета, които растът под кожата..На краката си ги махам с игличка понякога, но тоя път става дума за друга зона :oops: Та..трябва ли да пробвам пак така, щото малко се притеснявам.. А също едното е станало чак като пъпка и не знам какво да правя :( Моля ви препоръчайте ми как да ги махна ако може без намесата на други хора. Някакъв крем ще помогне ли? Но не ми трябва крем против поява, а за премахване когато вече растът накриво :( Моля ви, помогнете ако знаете някакво решение! Много съм притеснена! :(

ПОЛ&ВЪЗРАСТ?!

" подкожни косъмчета" - медицината не познава

LadyDy
03-25-2009, 07:48
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=237965

Ето ти един подкожен косъм! :x