PDA

View Full Version : Сгафих я .. Мнения



Fiki_
03-24-2009, 14:58
Зравейтеее,вчера не бях на у-ще(избягах),неска 1я час пак,преди тва съм бягала само 1 час и то по музика за което казах на майка ми,иии тя ест ми се кара 8-) Та такамм а и днес последните два часа пак избягах .. ии петък майка ми ще ходи до у-ще,ама заради брат ми(учим в 1но у-ще) Тя каза,че ще види и аз как съм..Та според вас класната ще почне ли да дрънка защо понеделник не съм била на у-ще и т.н,въпреки че днес като отидох за 2я тя ми каза: "какво става Вики" и аз "еми беше ми лошо и не дойдох" и тя: "аа аз за бележка говоря" и аз : " утре ще ви я дам" е това е,исках да знам и вашите мнение ! :) Мерси

kalashnik
03-24-2009, 15:11
Май ще има бой вкъщи ако не си намериш извинитена бележка.

afterforever
03-24-2009, 15:13
А ако класната ти каже на майка ти или майка ти разбере от някъде, че си бягала и си си намерила бележка, пак ще има бой.. 8)

Fiki_
03-24-2009, 15:18
:lol: :lol: Никога не са ме били,няма и да ме бият :) Майка ми даже не си е позволявала да ми посегне,защото при мен всичко се оправя с наказание,ама то старото наказание още не ми е истекло пък сега ако има още 1но :(

afterforever
03-24-2009, 15:22
Какво ти е "строгото" наказание... днешните деца не знаете какво значи "строго наказание"...

Fiki_
03-24-2009, 15:32
Какво ти е "строгото" наказание... днешните деца не знаете какво значи "строго наказание"...

1во чети,после пиши :) Не съм написала "строгото" а "старото" :)

stuci_i_miri
03-24-2009, 20:33
на мене ми стана интересно, защо не си ходила на даскало :grin: апак не се притесняваи маика ти сигурно и тя е бягала някога от училище ше се разберете спокс :-D

Darkkiss
03-24-2009, 21:22
Зравейтеее,вчера не бях на у-ще(избягах),неска 1я час пак,преди тва съм бягала само 1 час и то по музика за което казах на майка ми,иии тя ест ми се кара 8-) Та такамм а и днес последните два часа пак избягах .. ии петък майка ми ще ходи до у-ще,ама заради брат ми(учим в 1но у-ще) Тя каза,че ще види и аз как съм..Та според вас класната ще почне ли да дрънка защо понеделник не съм била на у-ще и т.н,въпреки че днес като отидох за 2я тя ми каза: "какво става Вики" и аз "еми беше ми лошо и не дойдох" и тя: "аа аз за бележка говоря" и аз : " утре ще ви я дам" е това е,исках да знам и вашите мнение ! :) Мерси

честито
до 15 годишна щом не си бягала
ще ти е гадно :-)

XceSS
03-24-2009, 21:34
Цепи една бележка за цялата седмица :)

Darkkiss
03-24-2009, 21:37
Цепи една бележка за цялата седмица :)

ол да.....

понеже като са извинени отсъствията те не фигурират в дневника
и като чели класната пак няма да пита...

Mihailova
03-24-2009, 22:29
Не е ли по-лесно да не бягаш?

Wrathchild
03-25-2009, 03:32
А не можеш ли да кажеш на майка ти, че ти е станало лошо например?

Bellatrix
03-25-2009, 07:29
Стига с тия фалшиви извинителни бележки. В нашето училище изключиха поне 10 човека заради това. Не е толкова трудно да се разбере, че са фалшиви.

Goddess
03-25-2009, 09:15
Стига с тия фалшиви извинителни бележки. В нашето училище изключиха поне 10 човека заради това. Не е толкова трудно да се разбере, че са фалшиви.

Зависи си и от учителя. На класната ми й е пределно ясно, че 90% от бележките, които и се дават са фалшиви, но и дума не отваря, само мир да има.

afterforever
03-25-2009, 09:21
Какво ти е "строгото" наказание... днешните деца не знаете какво значи "строго наказание"...

1во чети,после пиши :) Не съм написала "строгото" а "старото" :)

Първо се научи на пишеш, после ми прави забележки. Така както си написала "старото", а не "строгото", си написала и "иСтекло", а не "иЗтекло". Пикла! Спри изобщо да ходиш на училище... заради такива като тебе даскалите са за пансион със специални грижи към менталното здраве.

Fiki_
03-25-2009, 12:00
Какво ти е "строгото" наказание... днешните деца не знаете какво значи "строго наказание"...

1во чети,после пиши :) Не съм написала "строгото" а "старото" :)

Първо се научи на пишеш, после ми прави забележки. Така както си написала "старото", а не "строгото", си написала и "иСтекло", а не "иЗтекло". Пикла! Спри изобщо да ходиш на училище... заради такива като тебе даскалите са за пансион със специални грижи към менталното здраве.

за една буква ще правим панаири..заради такива като мен,у-щето се гордее с учениците си ;) На всяко едно дете му писва понякога да учи..Особенно на мен,след като на ден имам по 6 часа език.Никога не съм си позволявала да бягам и то за цял ден,така че нямаш никакво право да ме обвиняваш.Защо изобщо писа в темата,като не ми помагаш по никакъв начин ?!

pifiella
03-25-2009, 12:03
Зависи каква е класната ти!

BigFakeSmile
03-25-2009, 16:17
намери бележка!
а на майка си кажи че ти е станало мноого лошо...и си отишла у една приятелка (не у вас за да не ти се кара че си си тръгнала)
ако не ти повярва и кажи:какво, вече и не ми вярваш ли??
абе прави шоу...докато не се хване..
:D :P [b]

afterforever
03-25-2009, 16:23
за една буква ще правим панаири..заради такива като мен,у-щето се гордее с учениците си ;) На всяко едно дете му писва понякога да учи..Особенно на мен,след като на ден имам по 6 часа език.Никога не съм си позволявала да бягам и то за цял ден,така че нямаш никакво право да ме обвиняваш.Защо изобщо писа в темата,като не ми помагаш по никакъв начин ?!

Защото не виждам как може да ти се помогне, като си задала въпроса "според вас класната ми ще каже ли на майка ми"! Затова! След като не искаш да правим панаири за една буква, защо се заяде, когато видя, че очевидно не съм прочел правилно? А иначе да, на мвного хора им писва да учат, особено, когато имаме по 5 различни езика всеки ден и трявба за 10 минути да се пренастроиш от единия на другия език. А сещаш ли се, че ти може и златен медал по правопис да пишеш, но аз няма как да го знам, освен като те гледам как пишеш тук. Айде, кажи как да ти помогна? Искаш да знаеш и моето мнение? Понеси си последствията.

EtUr
03-25-2009, 17:42
бележката е най-малкия ти проблем продават се и фалшиви и личният ти лекар няя го бърка ама то зависи от човека де пак за другото нз яко прецакан :(

elle_123
03-25-2009, 18:42
Или намираш бележка, или казваш на майка си колкото се може по- скоро,защото ако смяташ,че класната ти ще и каже е по- хубаво да го научи от теб.

Darkkiss
03-26-2009, 01:09
какво стана с даскалото бе викенце

Fiki_
03-26-2009, 10:06
какво стана с даскалото бе викенце

аа ми нищо,все още.. Дадох бележка,класната нищо не каза,ама утре майка ми нали ще ходи до у-ще .. Пък да се надяваме да забрави :)