PDA

View Full Version : ексфолиант за подкожни косъмчета ?



pitan4icata
03-24-2009, 15:02
Изчетох доста теми ама никой не посочи кое наистина помага срещу подкожните косъмчета. От крема на Veet против подкожни никой не доволен, за други кремове специално с такова действие не видях.Така стигнах до заключението, че най- ефективно е с ексфолиант, да ама то хиляда вида, кои за лице, кои за друго, направо се обърках вече, ясно е че се иска търкане. Някаде видях, че някои ползват кафе за ексфолиант (т.е се къпят с кафе) айде някой ако е ползвал подобно нещо да ми разясни малко. Какво кафе трябва да е ?Мога ли да зема нескафето и да се натъркам с него ? Колко? Как? Къде по точно ? или други бабини рецпти за изтаняване на кожата,за омекотяване..
И все пак ако някой има друго решение за проблема с подкожните косъмчета ... чакам да го сподели :)

Sissy90
03-24-2009, 18:46
Не с нескафе, а с нормално кафе, което вече е било ползвано (това, което е останало в кафеварката/кафе машината, след като е сварено кафето).
А иначе аз като си мина краката с епилатора, ги масажирам малко с ексфолиант за тяло на Ейвън (друг не съм пробвала, но от този нямам оплаквания за сега). Мисля, че върши работа - доста по-малко подкожни косъмчета имам откакто го ползвам.

pitan4icata
03-25-2009, 11:03
я кажете други марки ексфолианти