PDA

View Full Version : рокля



mimsssssss
03-24-2009, 15:12
наскоро пуснах една рокличка в пералнята и имаше на места черни цветове който се разбойдисаха по останалата иначе бяла на цвят рокля.въпроса ми е има ли препарат с които да си направя роклята пак черно и бяло а не бяло черно и на бялото някво замазано синкаво.дамо да не е няква белина че черното ще заприлича на сиво.рокличката е лятна и от стояне в гардероба реших да я изпера не е скъпа така че бих се разминала с нея ама все пак си я ахресвам.мерси на който помогне

pam1
03-24-2009, 15:18
vanish не съдържа белина може да помогне :)

mimsssssss
03-24-2009, 16:07
vanish не съдържа белина може да помогне :)
да махне разбойдисаното ли?тоя беше един розов нали ?ами значи ще питам в магазина за него.мерси.

Infinity
03-24-2009, 16:29
Ами не вениш няма да помогне тука,на мене ми стана така на един анцунг самия той беше черен а канта на него беше бял,но сега вече на нищо не прилича...някакво мръсно бяло към сиво.Еми няма да ти се оправи рокличката имаш късмет,че не си се изръсила за нея поне! :)

mimsssssss
03-24-2009, 18:38
cool doll seriozno li ?eee napravo ma hva6ta qd.ama mislq da probvam vse pak 6toto kato gledam nikoi dryg ne dava idei

pam1
03-24-2009, 18:55
има едно за махане на дъвки и тн пробвай с вениш или иди в магазин за препарати и питай там :)

slim__shadygirl
03-24-2009, 18:57
Ами на мен така ми се беше получило на една блузка,която мн си я обичах и само мрънках и най-накрая баба ми я взе и после ми я върна с нормалните и цветове.Като я попитах какво й е направила тя каза,че я е накиснала в едно легенче с малко прах за пране за около 2 4аса и после нали я е доиспрала и ХОООП магия! :D Ако искаш пробвай и ти

SoFarSoG00d
03-24-2009, 19:51
Уж има,ама аз не съм доволна,имах една розова блуза и по погрешка я бях пуснака с едни дънки,та имаше едно синьо петно,аз пробвах с Вениш и други препарати за петна няколко пъти,ама пак има...

gacka
03-24-2009, 20:28
moje da ti se stori stranno no ti garantiram che e po-dobro ot venish ,znachi zimash si obiknovenno vero za chinii mislq che novex se kazva ama nz 40,50 stotinki stuva slagash na petnata ostavqsh za 4,5 chasa i posle q peresh na men vsichki petna taka m izilizat :)