PDA

View Full Version : не е чесно :@



Stela90
03-24-2009, 16:10
днес по господина по български започна да ни изпитва,и заяви че е за оформяне на оценките..по дяволите март месец е още..аз съм 12 клас и сме до май..все пак има още време..бях отсъствала и незнаех за това изпитване а имам една четворка мисля,и две двойки и днес като го помолих да ме изпита другия път отказа и ми писа дже за годината :@ представяте ли си?????да останеш последната година,незнам как да кажа на наште верно е че не учих мн,но нямам ли право на още един шанс ве мамка му :@ омръзна ми от личното отношение на учителите,кога ще се промени тая система и докога децата на учителите и по богатите деца,ще имат по голям шанс от нас.наистина не е чесно

psihqsala
03-24-2009, 16:22
По принцип с 3 двойки има пълното право да те остави на поправителен. :D Но, по дяволите, ако оставим настрана колко потресаващо неграмотно пишеш, като включим и заглавието - ''не е чеСНо'' (това да не ти е глагол от чесън !?), бих казала, че е твърде рано да ви оформя. Още повече, че ти си отсъствала. За да не те нагади чак толкова е трябвало да кажеш, че си отсъствала и не си знаела за днешното изпитване и да настояваш да те изпита в друг ден. Сега при свършен факт с тая трета двойка, ами оправяй се. Накарай го да те изпита още веднъж и изкарай 6, ама направи така, че където те бутне, всичко да си знаеш. Явно е от заядливите учители, такива бол. Кофти малко, защото повечето от нас ще кандидатстват, ами сигурно и ти, изтъкни му това. А, сега се сетих, че в правилника относно учениците има едно такова правило, цитирам го направо : Броят текущи оценки по съответния предмет се определя в зависимост от седмичния брой часове по предмета, заложени в учебния план, а именно:
- за учебен предмет, който се изучава четири и повече часа седмично - три оценки от устни изпитвания и три оценки от писмени изпитвания;
- за учебен предмет, който се изучава три часа седмично – три оценки от устни изпитвания и две оценки от писмени изпитвания;
Предполагам карате БЕЛ повече от три часа седмично. Прави си сама изводите колко оценки трябва да имаш и искай да имаш толкова нанесени в дневника. След като учителите ще се правят постоянно на интересни и казват, че трябва да се спазва правилника на училището, значи и те трябва да спазват правилата спрямо учениците !
Ама да ти кажа на такава като тебе с тоя правопис и аз бих оставила двойка с удоволствие, баш ще си е ''чеСНО'', но айде да не навлизам в тая тема. Намери си начин и се спасявай.

Stela90
03-24-2009, 16:55
v barzinata sam pisala s mn gre6ki znam..kakvo da napravqqqqqq ne mi se u4i i tova lqto

jeko123
03-24-2009, 17:05
Явно ще ти се наложи.

mArMaLaDkA
03-24-2009, 17:05
Седни и учи.Една вечер,вместо да обикаляш барове и дискотеки,се забий у вас и забучи нос в учебниците.Трудно е ,докато се навиеш.Като почнеш да учиш,вече е лесно,че даже и приятно му става на човек.Поговори с човека,кажи,че искаш още един шанс.Ако не помогне разговора...кажи му това,което ти е сложено като подпис.Така ще се зарадваш от ефекта,пък и той като се замисля.

kalashnik
03-24-2009, 17:07
Прати молба до директорката за промяна на оценката. Ще направиш един тест и ще ти поставят нова годишна оценка.

Goddess
03-24-2009, 17:11
12 клас и с такъв правопис и аз бих ти написала 2 - ка.
Един грамотен човек и в бързината ще е грамотен, спрете да се оправдавате с това...

С химикалка ли ти я написа и в дневника ли ?
Ако ти я е написал с молив или пък само в неговия си бележник, учи, вероятно ще имаш шанс за 3-ка...ако това те устройва...

Stela90
03-24-2009, 17:16
ami to4no toq gospodin mi e kazval,4e za pravopis sam za 6 sega 6te kajete,4e se e 6eguval,no ne e.

eXpl0d3
03-24-2009, 17:47
ami to4no toq gospodin mi e kazval,4e za pravopis sam za 6 sega 6te kajete,4e se e 6eguval,no ne e.

То оставаше и да ни ти е добър правописа като си 12 клас... на мен ми излеждаш на 5-6.

Stela90
03-24-2009, 17:52
ami to4no toq gospodin mi e kazval,4e za pravopis sam za 6 sega 6te kajete,4e se e 6eguval,no ne e.

То оставаше и да ни ти е добър правописа като си 12 клас... на мен ми излеждаш на 5-6. i po kakvo sadi6,4e izglejdam na 5 klas

eXpl0d3
03-24-2009, 17:56
ami to4no toq gospodin mi e kazval,4e za pravopis sam za 6 sega 6te kajete,4e se e 6eguval,no ne e.

То оставаше и да ни ти е добър правописа като си 12 клас... на мен ми излеждаш на 5-6. i po kakvo sadi6,4e izglejdam na 5 klas

Всяко изречение започва с главана буква и завършва с определен препинателен знак , също елементарните грешки които допускаш като сАдиш ...

И начй вече по изплозването на шльокавица.

Не казвам ,че аз съм перфектен и не допускам грешки ,но ...

Stela90
03-24-2009, 18:01
off tuk i pravopisa li se gleda bah maamuu breiiiiiiiiii teq puberi :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

plmn
03-24-2009, 18:15
life's cruel.

Goddess
03-24-2009, 18:24
ami to4no toq gospodin mi e kazval,4e za pravopis sam za 6 sega 6te kajete,4e se e 6eguval,no ne e.

То оставаше и да ни ти е добър правописа като си 12 клас... на мен ми излеждаш на 5-6. i po kakvo sadi6,4e izglejdam na 5 klas

Като за начало се пише чесТно.
А правописа е редно да се гледа навсякъде.Българка си и си 12 - ти клас, ще държиш матура...
Като е пуберски форум, дай да си пишем на скайпски.

Господинът ти бе следвало да е доста заблуден.

Boyd
03-24-2009, 19:13
Мисля че и двойка ти е много !? Имаш късмет, че това е най-ниската оценка и не може да ти напише друга!!

Никой не е с привилегии! Аз нито съм богат, нито съм син на учител, но все пак И БЕЗ да уча мога да вържа 4.

Позамисли се над първия ред и по-точно - второто изречение..

sweetsunshine
03-24-2009, 19:36
v barzinata sam pisala s mn gre6ki znam..kakvo da napravqqqqqq ne mi se u4i i tova lqtoзначи може да се свика комисия и да ти дадат тест или да те изпитват(незнам какво точно е) върху целия материал от началото на годината,но имаи в предвид,че оценките които имаш сега все едно не съществуват и колкото си изкараш-толкова ще ти оставят,но при положение,че си за 2,мисля че няма какво да губиш.

girl_in_black
03-25-2009, 20:02
Е това е, на всеки все друг му е виновен!Защо не се замислиш пък веднъж, че може би ти имаш вина за това, което става, а не е въпрос на лично отношение.А въпросът ти "тук и правопис ли се гледа" е убийствен, сети се сама защо.

А и друг път ли си оставала на изпит, та не ти се учи И това лято? :D

Darkkiss
03-26-2009, 01:11
ми не е...