PDA

View Full Version : Софийска Английска Гимназия



cherubic
03-24-2009, 16:48
Здравейте! Искам да попитам дали някой от форума учи в тази гимназия или поне дали има добри отзиви за нея. Училището се намира в квартал Борово в сградата на 34 СОУ.
Предварително ви благодаря! :-)

Darkkiss
03-24-2009, 21:24
Здравейте! Искам да попитам дали някой от форума учи в тази гимназия или поне дали има добри отзиви за нея. Училището се намира в квартал Борово в сградата на 34 СОУ.
Предварително ви благодаря! :-)

ех че си зле (това не е борово)

и ако си падаш по наркомани
добре дошла(или отишла)

Blab
03-24-2009, 22:56
http://www.cegbg.com/

на мен ми звучи много глезенко
театрална студия
журналистически клуб
бих учила там, въпреки че е на майната си от нас:Д

afterforever
03-25-2009, 09:30
Здравейте! Искам да попитам дали някой от форума учи в тази гимназия или поне дали има добри отзиви за нея. Училището се намира в квартал Борово в сградата на 34 СОУ.
Предварително ви благодаря! :-)

ех че си зле (това не е борово)

и ако си падаш по наркомани
добре дошла(или отишла)


Ама ако се намира в Борово с кво ще черпиш?

cherubic
03-25-2009, 12:02
ех че си зле (това не е борово)
и ако си падаш по наркомани
добре дошла(или отишла)

Такам.. айде да не ме изкарваш неориентирана
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=c02105543d4c8fd40b5d1b5828dc69d9&tip=1&initsearch=1

Сега, любов, ако това не е Борово ... За такива като тебе пише с едни ГОЛЕМИ букви "ж.к. БОРОВО"
Целувки :-)

cherry_boom
03-25-2009, 13:22
Това е най-тъпото училище, не ти го препоръчвам! Пълно е с някакви надути кифли, наркомани, пияници. Това е най-пропадналото училище в района. Имала съм си доста работа с хора от 34то, големи комплексари са.. По-добре си избери друго :-o

cherubic
03-25-2009, 16:11
Оф, хора, НЕ говоря за 34 училище, а за частната гимназия в сградата на това държавно училище...

Darkkiss
03-26-2009, 01:14
Оф, хора, НЕ говоря за 34 училище, а за частната гимназия в сградата на това държавно училище...

да кажеме че съм израстнал в Бояна и тези квартали там ги знам като 5-те си пръста...
води се красно село(нищо че е близо до пазарчето на борово)

afterforever
03-26-2009, 07:41
Не си струва да учиш там освен ако не искаш да получиш високо самочувствие и никакви знания.

Nfan
03-26-2009, 08:39
Гледам бая хора, дори такива който не познават София, се изредиха да пишат в темата без да мислят. Завърших тази гимназия преди 3 години и мога да кажа, че от частните училища тази е в най-добро състояние. Директорката е най-добрия преподавател по Английски език, персонала е подбран от елитните училища в София и си знаят работата. Това, че ви е яд понеже е платено училище ви прави просто комплексари. Ако обичате само акуратни мнения по въпроса, за да не правиме темата за боклука.

afterforever
03-26-2009, 10:32
Преди 3 години гимназията може и да е била много хубаво училище. Изобщо не ме е яд на платените училища, защото в България може би това е единственият начин да получиш хубаво образование - като си плащаш. Казах, че не струва, поне вече, защото познавам оттам 4-5 човека, които говорят английски по-зле от мен, а аз не говоря английски хич. За човек, който учи в английска гимназия, било то частна или не, да не слага в сег. вр. -s за 3-то лице, не мисля, че говори много добре. А доколкото знам, те имат 6-ци, имат и самочувствието, че знаят ангилйски прекрасно. Не мога да си представя колко знаят хората с по-ниски оценки.