PDA

View Full Version : Ако бяхте на мое място ?!?!



beb4yy
03-24-2009, 19:29
Значи поредния за некой тъп въпрос може би и все пак да започна!?!? Представете си следната картинка човека, който обичате ви мачка по всеки един начин, а вие продължавате да го търсите и да го обичате. Ейто така съм аз немога просто да забрава този човек колкото и да ме мачка просто :? :( отчайвам се ебати мазохиста съм и с който и да излезна да се опитам да завържа нова връзка не не става :booooomb: всички са ми безразлични пффф наистина незнам какво да права и как да го забравя просто като се сетя хубавите моменти и забравям това което ми е причинил на миналия ден ! Всичките ми приятели казват че тва е тъпо и не трябва да съм добра и че не ме заслужава ма кво да направа такава съм и вечно постъпват гадно с мен :-x П.П: на 16 съм да не почнете да питате

myNameIsImmortal
03-24-2009, 19:34
От контекста на темата под мачка разбирам, че те унижава и прочие?!
Или греша?
Оточни за какво точно става въпрос, защото може да те мачка и физически.. или пък да те мачка под формата на натискане и опипване което да ти е неприятно.. много вариации има.

Та без значение какво имаш предвид, щом ти е неприятно трябва или да говориш с него, или да го оставиш.. и казваш, че другите ти са безразлични.. ще намериш такъв, който да не е и да ти грабне вниманието..
.. само времето може да си каже думата.. :-o

AnGel_fReE
03-24-2009, 19:35
аз съм в абсолутно същото състояние и не мога да ти помогна мога само да кажа че знам какво е и напълно те разбирам и бас се хващам че много хора от форума ще ти кажат забрави го не си заслужава но хора не си мислете че е толкова лесно аз от 7 месеца се мача да го забравя и не става :-# :-# :-#

ПС:ако има нещо насреща съм :)

AFT
03-24-2009, 19:40
Да се влачиш след някой, на който не му пука за теб - вече знаеш, че това е някак жалко, нали? Това е първата стъпка - да го осъзнаеш. Ся остава и да направиш нещо по въпроса. Всичко е в главата ти. Ти си се хванала за него като удавник за сламка и докато сама не си наложиш да го пуснеш, нещата ще са си все такива. Няма кво да се тръскаш и ваеш, изтриваш го от скайп,телефон,etc и тръгваш да търсиш негов заместник.

beb4yy
03-24-2009, 19:47
От контекста на темата под мачка разбирам, че те унижава и прочие?!
Или греша?
Оточни за какво точно става въпрос, защото може да те мачка и физически.. или пък да те мачка под формата на натискане и опипване което да ти е неприятно.. много вариации има.

Та без значение какво имаш предвид, щом ти е неприятно трябва или да говориш с него, или да го оставиш.. и казваш, че другите ти са безразлични.. ще намериш такъв, който да не е и да ти грабне вниманието..
.. само времето може да си каже думата.. :-o унижава обижда когато говора дори мило

chelsea
03-24-2009, 19:47
и аз така се чувствах преди около половин година. в последствие разбрах, че нито съм толкова влюбена в този човек, нито ми липсва присъствието му, нито нищо. просто ме беше яд, че не съм успяла да го впечатля толкова, че да започне да се държи адекватно с мен. егото ми беше най-наранено. :D

SmileMoreOften
03-24-2009, 19:49
Въпросът не е аэ или който и да било как би постъпил.
ТИ какво искаш?Искаш ли да продължава да те "мачка"?Харесва ли ти това?Питам дали ти харесва,эащото каэваш,че имаш чувството,че си маэохистка.Ако ти харесва,эначи наистина си.Тогава недей да се махаш от него,эащото ще ти липсва тормоэът.Но ако това не ти харесва,бягай.Сама си го причиняваш и само себе си можеш да виниш.Мисля,че в такава ситуация дори и съвети не ти трябват.Ясно ти е какво трябва да направиш,ако искаш да престане да те тормоэи.3ависи иэцяло от теб работата.Както някой каэа по-горе - първата стъпка и основна е да го осъэнаеш.Ти си го направила като гледам.Раэбираш колко е жалко сама да си причиняваш гадории.Втората е да предприемеш действие,демек да прекратиш контакт с тоэи човек.Това е.Другото не мога да кажа.От тук нататък ти решаваш.

TheNewReligion
03-24-2009, 19:50
Според мен нямаш никакво самоуважение. Момиче, което има поне малко такова не би се държало по този начин. Не трябва да позволяваш на никого "да те мачка". Още по-малко на момче! А най-глупавия аргумент, който може да изтъкнеш е, че обичаш въпросното момче. До тук с критиките.
Опитай се да започнеш на ново. Както можеш да го обичаш, така може и да го забравиш. Бъди упорита в опитите си да престанеш да го харесваш.Успех.

nVm
03-24-2009, 19:54
Не се заминавай изобщо няма смисъл!Аз позволих да ме мачкат и накрая само болка,сигурно ти се струва абсурдно,но спри да го търсиш изобщо!! :cry: аз още си изживявам болката,по гадно е от колкото изглежда. . .Ако бях на твое място по рано щях да разбера всичко,а и при мен се влошиха нещата и късно дойдох на себе си!!Не си губи времето с такъв човек,колкото и да те боли :cry:

beb4yy
03-24-2009, 19:57
Да се влачиш след някой, на който не му пука за теб - вече знаеш, че това е някак жалко, нали? Това е първата стъпка - да го осъзнаеш. Ся остава и да направиш нещо по въпроса. Всичко е в главата ти. Ти си се хванала за него като удавник за сламка и докато сама не си наложиш да го пуснеш, нещата ще са си все такива. Няма кво да се тръскаш и ваеш, изтриваш го от скайп,телефон,etc и тръгваш да търсиш негов заместник.мил съвет да знам че е жалко отдавна го знам

Sebastianek
03-24-2009, 19:59
какво искаш от нас не мога да разбера? :-o

beb4yy
03-24-2009, 19:59
Благодаря на всички и да ще положа усилия но любовта аз трудно я преживявам Пп : може и без да ме нападате и да ме питате какво искам то е ясно какво искам а и всеки има трудни момнти в живота си

lifestyler
03-24-2009, 21:12
всеки, който е обичал и е бил нараняван в последствие, ще ти каже, че времето лекува ( и това е наистина вярно, а не тъпо клише).. не става обаче да седнеш и да чакаш (както сама си се убедила), направи нещо по въпроса. Като за начало спри с болезненото припомняне на спомените, спри с тъжните песни и самосъжаляването. Излизай повече, забавлявай се, промени нещо във външния си вид, намери си ново хоби.. има много неща, които биха могли да те "спасят", животът продължава ;-)

beb4yy
03-24-2009, 21:16
всеки, който е обичал и е бил нараняван в последствие, ще ти каже, че времето лекува ( и това е наистина вярно, а не тъпо клише).. не става обаче да седнеш и да чакаш (както сама си се убедила), направи нещо по въпроса. Като за начало спри с болезненото припомняне на спомените, спри с тъжните песни и самосъжаляването. Излизай повече, забавлявай се, промени нещо във външния си вид, намери си ново хоби.. има много неща, които биха могли да те "спасят", животът продължава ;-) страхотен съвет

stuci_i_miri
03-24-2009, 21:22
маце, напраи така, че той да не иска вече да те мачка. тогас ще си намериш друго занимание - вместо да те тормозят :)

DiabolicalSoul
03-24-2009, 21:28
Значи поредния за некой тъп въпрос може би и все пак да започна!?!? Представете си следната картинка човека, който обичате ви мачка по всеки един начин, а вие продължавате да го търсите и да го обичате. Ейто така съм аз немога просто да забрава този човек колкото и да ме мачка просто :? :( отчайвам се ебати мазохиста съм и с който и да излезна да се опитам да завържа нова връзка не не става :booooomb: всички са ми безразлични пффф наистина незнам какво да права и как да го забравя просто като се сетя хубавите моменти и забравям това което ми е причинил на миналия ден ! Всичките ми приятели казват че тва е тъпо и не трябва да съм добра и че не ме заслужава ма кво да направа такава съм и вечно постъпват гадно с мен :-x П.П: на 16 съм да не почнете да питатеми то всички момичета си падате по боклуци, така че не праиш изключение... 8)

п.с. после не питайте що мъжете се държат така...

valdesbg
03-25-2009, 05:36
Авторке - набий си в малката главичка че ти си най-важния човек на света. Който дръзне да се гаври с теб - шибваш му един шамар и да изчезва обратно откъдето е изпълзял.

Докато не го осъзнаеш и не го приложиш на практика, независимо кой е насреща - майка, баща, брат, гадже, президента, премиера, Бай Торбалан или аз все ще бъдеш мачкана, тъпкана и ще мрънкаш по форуми и пред приятели как мъжете са боклуци.

miss_asi
03-25-2009, 06:26
Да мачкаш и ти не е най-умесния съвет.В същото положение бях.И аз не знам как търпях всичко това.Болеше ми много,страдах двойно повече.Той дали забеляза?! НЕЕ!След 9 месеца почти 10 казах "Край!До тука бяхме.Не мога да търпя да ми мачкаш и унижаваш повече!"Сега съм сама и така ми е добре.Не се примирявай,не позволявай да те мачкат независимо,че го обичаш!!

П.П.:И аз съм насреща ако искаш просто да си изплачеш мъката! :) Нали все пак трябва да се подкрепяме :)

beb4yy
03-25-2009, 06:29
Значи един вид да го зарежа и да не позволявам на никои да ме мачка ! Знаете ли питам се дали всичко с връща :( ...

valdesbg
03-25-2009, 06:31
Значи един вид да го зарежа и да не позволялявам на никои да ме мачка ! Знаете ли питам се дали всичко с връща :( ...

А трябва ли?

Отмъщението е лошо нещо.

Но пък живота ти дава безплатни уроци по всяко време. Дори и раздялата е един такъв.

Punisherrr
03-25-2009, 07:12
Авторке - набий си в малката главичка че ти си най-важния човек на света. Който дръзне да се гаври с теб - шибваш му един шамар и да изчезва обратно откъдето е изпълзял.

Докато не го осъзнаеш и не го приложиш на практика, независимо кой е насреща - майка, баща, брат, гадже, президента, премиера, Бай Торбалан или аз все ще бъдеш мачкана, тъпкана и ще мрънкаш по форуми и пред приятели как мъжете са боклуци.

Съгласна! Най-тъпото нещо е да продължаваш да му ходиш по гъза и да търпиш,надявайки се на нещо... :? Като нещо не е наред - махаш го!

Gary
03-25-2009, 07:42
Авторке - набий си в малката главичка че ти си най-важния човек на света. Който дръзне да се гаври с теб - шибваш му един шамар и да изчезва обратно откъдето е изпълзял.

Докато не го осъзнаеш и не го приложиш на практика, независимо кой е насреща - майка, баща, брат, гадже, президента, премиера, Бай Торбалан или аз все ще бъдеш мачкана, тъпкана и ще мрънкаш по форуми и пред приятели как мъжете са боклуци.
Това е - да не го повтарям!

beb4yy
03-25-2009, 13:27
Авторке - набий си в малката главичка че ти си най-важния човек на света. Който дръзне да се гаври с теб - шибваш му един шамар и да изчезва обратно откъдето е изпълзял.

Докато не го осъзнаеш и не го приложиш на практика, независимо кой е насреща - майка, баща, брат, гадже, президента, премиера, Бай Торбалан или аз все ще бъдеш мачкана, тъпкана и ще мрънкаш по форуми и пред приятели как мъжете са боклуци.

Съгласна! Най-тъпото нещо е да продължаваш да му ходиш по гъза и да търпиш,надявайки се на нещо... :? Като нещо не е наред - махаш го! Може да прозвучи злобно но искам да изпита болката която изпитах не аз да му го връщам или някой друг живота да му го върне!

vesSynkaa
03-25-2009, 15:06
Ако бях на твое място,така щях да му скръцна със зъби,
че да забрави да ми се отваря и да ме мачка по всякакви начини!
Като му скръцна щях да го зарежа и повече да не го търся никога
и ако евентуално той ме потърси отново да му бия шута .

sweet_sorcerer
03-25-2009, 15:10
Авторке - набий си в малката главичка че ти си най-важния човек на света. Който дръзне да се гаври с теб - шибваш му един шамар и да изчезва обратно откъдето е изпълзял.

Докато не го осъзнаеш и не го приложиш на практика, независимо кой е насреща - майка, баща, брат, гадже, президента, премиера, Бай Торбалан или аз все ще бъдеш мачкана, тъпкана и ще мрънкаш по форуми и пред приятели как мъжете са боклуци.

Съгласна! Най-тъпото нещо е да продължаваш да му ходиш по гъза и да търпиш,надявайки се на нещо... :? Като нещо не е наред - махаш го! Може да прозвучи злобно но искам да изпита болката която изпитах не аз да му го връщам или някой друг живота да му го върне!
Все някой някога ще му го върне,don't worry! А ти не мисли за това,а си живей живота без да ти пука за него!

.. DeViL mAy CrY ..
03-25-2009, 16:47
Миличка аз също си мислех така за бившето ми гадже.Бях с него 1 година и 6 месеца като през това време е имало толкова много моменти,когато сме се карали късали и какво ли не.Аз съм му прощавала страшно много пъти както и той на мен.Късали сме около 15 пъти-прощавала съм му.Както теб и аз си мислех че няма никой да ме накара да го забравя.НЕ Е ТАКА.Предтраши се да му кажеш край.Имай силата да му затваряш телефона или да се държиш студено с него като ти се моли да се събертете.Направиш ли го ще ти е много гадно че сте скъсали извесно време но после ще видиш че и без него ще можеш.Илизай и с други хора забавлявай се бъди щастлива,независимо той дали те опреква или не дали ти се обажда и те търси пише ти по скайпа какви ли не неща че си каква ли не.Ако е такаъв като моя бивш много време ще се опитвяаш да се отървеш от него.Гледай само напред не поглеждай това което е било с него,няма смисъл.По тая тема много мога да изпиша.Авторке ако искаш пиши на ЛС :-) Успехи :-)

(S) AINT
03-25-2009, 16:52
Ами изгради си някакъв характер бе!!! Може би даже и не заслужава да го обичаш, излагаш се ! :(

HipHopBlond
03-25-2009, 17:01
какво искаш от нас не мога да разбера? :-o

Mиии, едва ли да й задаваме тъпи въпроси...

BigFakeSmile
03-25-2009, 17:38
малеее...това лятото ми се случи, аз продължих след него, защото ме подлудяваше и не можех да се откажа...заслужаваше си

ама повече никога и за никой няма да го правя

ако наистина го обичаш...разбирам те

beb4yy
03-25-2009, 18:10
какво искаш от нас не мога да разбера? :-o

Mиии, едва ли да й задаваме тъпи въпроси... :D :D Да не искам това

beb4yy
03-25-2009, 18:15
Не си заслужава така е не сме гаджета бяхми силно влюбени и той в последвствие явно ме намрази и са кат знам че тия 10 дена ше хой на екскурзий ала бала нарктици секс алкохол сещате се напрао полудявам от мисълта само и се чуда как да не ми пука и за кво изобщо ми пука :-x като се държи като лайно

moon_flower
03-25-2009, 18:36
Не съм била в такава ситуация,но пък съм се унижавала доста в името на любовта и затова те разбирам.Колкото и да се стремиш щом досега не си успяла да се оттървеш от мислите и чувствата си към този човек ще ти е доста трудно и в бъдеще.Но все пак мисля че с времето нещата ще се оправят.Казваш че си излизала и с друг,но не се получава...може би още не си срещнала подходящото момче. :)

ThisIsMe
03-25-2009, 18:43
Е как може да му позволяваш да се държи с теб,като с нищожество? :?
Паднала си толкова ниско ,че не можеш да осъзнаеш какво става с теб.
защо ти е да си с човек,който те мъчи?абе остави го и си намери някой по-свестен и добър човек!да,трудно е ,ама живота не е детска приказка ,трудности все ще има ,въпроса е да знаеш как да се избавиш от тях.

vlubeno_momi4e***
03-25-2009, 20:22
Не му позволявай да ти причинява това! Тоя човек не заслужа даже да го погледнеш!! Не се занимавай с него.. колкото и да ти е трудно - все пак не е невъзможно!

cinderella_gugutka
03-25-2009, 20:54
разбирам те напълно - и аз бях така.как го забравих ли-еми един ден просто се събудих и осъзнах 4е ве4е ми е писнало да ме наранява така ,после тръгнах с друг и така...

beb4yy
03-25-2009, 21:20
мерси за всичко =D>

mozyk
03-25-2009, 22:53
Значи поредния за некой тъп въпрос може би и все пак да започна!?!? Представете си следната картинка човека, който обичате ви мачка... 1.СТОП !!! 2.ШУТ!!! 3.ПОЧВАМ ДА ТЪРСЯ ДРУГА... И АКО НЕ УСПЕЯ СЕ ДЕПРЕСИРАМ ДО ДЪНО И СИ ПРЪСКАМ МОЗЪКА С ПИЩОВА, ИЛИ С КВОТО МИ ПАДНЕ И УМИРАМ :mad: :mad: :mad: НО ПРЕДИ ТОВА ОБИРАМ БАНКА И УБИВАМ 300-400 ЗАЛОЖНИКА

pi0neer
03-25-2009, 23:01
после да не съм чул жена да каже "аз съм умна"

selens
03-26-2009, 06:02
А удрял ли те е,бутал ли те е в стената :( Ако и това прави по добре да го зарежеш веднага минала съм през това не си заслужава трудно е но няма друг начин

miss_asi
03-26-2009, 07:33
Отмъщението не връща изгубеното.Ако отмъстиш ще се почувстваш ли по-добре?!?Не мисля.

beb4yy
03-26-2009, 09:25
Нека живота му го върне :)

ToniStoraro
03-26-2009, 16:39
Щом е такъв идиот не заслужава добро отношение към себе си, значи първо говори с него и после ако пак продължава го отрежи.

beb4yy
03-26-2009, 19:07
:? Всички ми серат в устата взе да ми писва

HipHopBlond
04-09-2009, 15:57
:? Всички ми серат в устата взе да ми писва

Типичен български коментар :)

Take_That
04-09-2009, 18:09
Ти си позволила той да те мачка..... От темата ти разбирам, че се самосъжаляваш, което е абсолютно грешно!!!!!!!!!!! Проблема ти не е в това, че момчето те унижава или че не те обича, проблемът е в теб самата - ти не искаш да се отърсиш от цялата тази ситуация и от тази любов! Помисли над думите ми!

nebrejnata
04-09-2009, 18:40
наивна си а не трябва буди корава :shock:

naia
04-09-2009, 18:43
ами с времето го намразваш за това което ти е причинявал ....

smiLe49
04-09-2009, 19:50
Май ще се повторя от други теми..Но сериозно не знам как може да търпите такова нещо ?! При условие,че го осъзнавате и разбирате за какво става въпрос...вярно разбирам и,че го обичаш ама по-добре го заеби да спре поне това унижение...достойнство нямате ли,бе хора ?! Дори и да страдаш...страдай сама,не го показвай.Пред него бъди силна.Нима така не страдаш като той е с теб да те прави на боклук ?! Няма какво да се чудиш...ясно е тука,че всички ще те посъветваме да го заебеш...

mechtaq_za_teb
04-10-2009, 04:54
Занимавах се с един такъв, докато не осъзнах, че наранявам себе си. Тогава реших, че е крайно време да се сложи край. Така и стана. Той ме приемаше за даденост. На мен спря да ми пука. И сега той ме търси.

Така че недей позволява на такъв човек да те мачка, а не се занимавай с него! Успех!

lqlqlqqqqqqqq
04-19-2009, 17:22
еми била с в същата ситуация ;( .. знам какво е :( :( .. еми задръж се с някое момче :) .. и се опитай да го забравиш :(( успех

slun4ice_90
04-19-2009, 17:29
Няма как да стоя при такъв. :)