PDA

View Full Version : Въпроси за бюста



kuklata_90
03-24-2009, 20:37
iskam da pitam ima li nqkvo zna4enie za gurdite dali se spi s sutien ili bez? tova vliqe li po nqkaluv na4i na razmera formata ili kak izglejdat?

i izob6to po kolko vreme e dobre da se nosi sutiena (za6toto edna priqtelka mi kaza 4e e dobre postoqnno)? Ima li zna4enie kakuv e sutiena s ili bez podplunki?

Znaete li nqkakvi uprajnenie za porastvane na gurdite? Poprincip za golemii hubavi gurdi si trqbva trenirane za6toto vsi4ki pluvkini i i gimnasti4ki sa s golemi gurdi. Ta znaete li nqkvi uprajneniq koito da stimulirat razteja?


Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани след 1-ви април

SoFarSoG00d
03-24-2009, 20:48
Хубаво е да носиш сутиен през деня,особено,ако гърдите ти са по-големи,сутиенът ги предпазва от преждевременно увисване.Добре е да избереш подходящ за формите ти сутиен,който в никакъв случай не трябва да бъде прекалено стегнат/малък,зашото това може да доведе до негативни последици.
Според мен е добре да спиш без сутиен.

Snuffles
03-25-2009, 07:30
Хубаво е да носиш сутиен през деня,особено,ако гърдите ти са по-големи,сутиенът ги предпазва от преждевременно увисване.Добре е да избереш подходящ за формите ти сутиен,който в никакъв случай не трябва да бъде прекалено стегнат/малък,зашото това може да доведе до негативни последици.
Според мен е добре да спиш без сутиен.
Да, напълно съгласна. :oops:

Arr0gAnT
03-25-2009, 08:53
"Znaete li nqkakvi uprajnenie za porastvane na gurdite? Poprincip za golemii hubavi gurdi si trqbva trenirane za6toto vsi4ki pluvkini i i gimnasti4ki sa s golemi gurdi. Ta znaete li nqkvi uprajneniq koito da stimulirat razteja?"

не съм съгласна че всички гимнастички и плувкини имат големи гърди даже напротив - специално плувкините имат широки рамене и гърбове ии мускули, а не цици, от упражнения гърдите се стягат и може да изглеждат малко по-големи но не и да пораснат

galu6a
03-25-2009, 10:21
Хубаво е да носиш сутиен през деня,особено,ако гърдите ти са по-големи,сутиенът ги предпазва от преждевременно увисване.Добре е да избереш подходящ за формите ти сутиен,който в никакъв случай не трябва да бъде прекалено стегнат/малък,зашото това може да доведе до негативни последици.
Според мен е добре да спиш без сутиен.
Да, напълно съгласна. :oops:

истина :)

shell
03-25-2009, 15:03
iskam da pitam ima li nqkvo zna4enie za gurdite dali se spi s sutien ili bez? tova vliqe li po nqkaluv na4i na razmera formata ili kak izglejdat? ами има да-хубаво е да се носи през деня като излизаш,иначе вкъщи може и да не носиш,а може вместо него да си сложиш късо потниче,което ще играе същата роля като сутиен,но няма да пристяга толкова :) и не е хубаво да спиш с него,защото тялото ти трябва да си отпочине-все пак това са си ластици,които го пристягат малко или много

i izob6to po kolko vreme e dobre da se nosi sutiena (za6toto edna priqtelka mi kaza 4e e dobre postoqnno)? Ima li zna4enie kakuv e sutiena s ili bez podplunki? това си зависи от тебе и твоята активност-аз го носа само като излизам или играя гимнастика в нас-понякога ми се е налагало да го носа повече от 10 часа друг път нито един :-D

Znaete li nqkakvi uprajnenie za porastvane na gurdite? Poprincip za golemii hubavi gurdi si trqbva trenirane za6toto vsi4ki pluvkini i i gimnasti4ki sa s golemi gurdi. Ta znaete li nqkvi uprajneniq koito da stimulirat razteja? ми не няма-това си зависи от гените ти :!:
а за тия спортистки те ги тъпчат с какво ли не и според мен за това имат такива цици ама се чуда защо аз досега не съм виждала спортиска с големи цици :-o ти всички от тези анаболи почти загубват женското в себе си и заприличват на мъже :smt095

Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани след 1-ви април

lorinka29
03-25-2009, 15:45
Vsi4ko ,koeto pi6e e vqrno!Nito edin sport ne moje da gi ugolemi,no az znam,4e specialno pluvaneto zabavq otpuskane to im i gi stqga! ;) Osven tova vinagi si struva da pluva6!Da,naistina ramenete malko se raz6irqvat no tova e samo pri tezi,koito trenirat mnogo i vseki den!Dva puti sedmi4no e absolutno dostatu4no,a daje i vednuj i ne vodi do raz6irqvane na ramenete!Kakto ve4e kazah pluvaneto stqga gurdite,osven tova belite drobove se razvivat mnogo dobre!Stiga da iska6 i da haresva6 tozi sport,vinagi moje6 da hodi6 i da pluva6 v nai-bliskiq basein! :)

Biskfitka
03-25-2009, 15:47
Хубаво е да носиш сутиен през деня,особено,ако гърдите ти са по-големи,сутиенът ги предпазва от преждевременно увисване.Добре е да избереш подходящ за формите ти сутиен,който в никакъв случай не трябва да бъде прекалено стегнат/малък,зашото това може да доведе до негативни последици.
Според мен е добре да спиш без сутиен.+1

Аз преди имах възпаление....и личната ми лекарка ми каза,че не трябва да се спи със сутиен,за да си ''почиват'' поне за няколко часа... :)

Sladyranna
03-25-2009, 20:27
Лицеви упори помагат за стягането на гърдите
Чувала съм че по 10 на ден е хубаво да се правят..
Разтривки и масажи също помагат

Boot
03-25-2009, 20:40
Аз гимнастичка с цици не съм видяла...

kuklata_90
03-25-2009, 20:54
emi az poznavam 3-4 pluvkini i 1 gimnasti4ka i vsi4ki sa s golemi gurdi. a osobeno gimnasti4kata e mn slabi4ka i ima dosta golemi gurdi. i spored mene kato se trenira ne6to koeto e svurzano po nqkakuv na4in s gurdite e polezno stiga da ne se prekalqva i da ne se piqt mujki hormoni

ThisIsMe
03-25-2009, 21:39
Хубаво е да носиш сутиен през деня,особено,ако гърдите ти са по-големи,сутиенът ги предпазва от преждевременно увисване.Добре е да избереш подходящ за формите ти сутиен,който в никакъв случай не трябва да бъде прекалено стегнат/малък,зашото това може да доведе до негативни последици.
Според мен е добре да спиш без сутиен.
Да, напълно съгласна. :oops:

adkis
03-27-2009, 22:19
Преди време бях при един гинеколог заради проблеми , и поради факта че имам големи гърди го попитах да не би да е някакво хормонално нарушение вследствие на проблема ми и той ми каза така..Пробвали сме на момичета с малки гърди хормони за растеж, но абсолютно нищо не стана..всичко е до ген ако го имаш имаш го ако не си слагаш силикон :/ Това бяха точните му думи..

Sladyranna
03-28-2009, 03:56
Преди време бях при един гинеколог заради проблеми , и поради факта че имам големи гърди го попитах да не би да е някакво хормонално нарушение вследствие на проблема ми и той ми каза така..Пробвали сме на момичета с малки гърди хормони за растеж, но абсолютно нищо не стана..всичко е до ген ако го имаш имаш го ако не си слагаш силикон :/ Това бяха точните му думи..


Науката напредва не се знае до година-две учените с какво ново откритие ще ни изненадат...

Jaffs
03-28-2009, 07:21
Аз гимнастичка с цици не съм видяла...

Хахахх и аз.

А по темата момичетата бяха достатъчно изчерпателни. :)

ПП: И не вярвай на всичко, което ти кажат приятелките. :-D

psychopath
03-28-2009, 07:25
Аз гимнастичка с цици не съм видяла...аз също :-o

mecheto355
09-08-2009, 11:09
на мен сега ми предстои да тренирам плуване но ме е страх гърдите ми да не станат по-малки или пък да спрът да растът така че моя въпрос е този

ameli
09-08-2009, 11:25
абе отде я изкарахте тая праисторическа тема .... ОМГ :?