PDA

View Full Version : Дали не иска нищо с мен?!?



miss_asi
03-25-2009, 06:18
Вчера вечерта преди се разделихме пред училище,винаги прегръщам приятелите си.Тръгнах да прегръщам и момчето,което харесвам,но той ми каза "Не обичам да ме прегръщат!",а аз съм го прегръщала и преди.Чудех се дали е разбрал,че го харесвам и е решил,че ни иска да ми дава напразни надежде,или бившето ми гадже му е казало нещо,или просто наистина не обича да го прегръщат?!?Каква бихте направили вие ако сте на мое място?Благодарна съм на всеки,който пусне коментар независимо какъв е.Благодаря! :)

curka87
03-25-2009, 06:21
Еми може просто момчето да не е било на кеф...нали казваш, че и преди си го прегръщала...
Но го има и варианта да е разбрал и да не сика да ти дава напразни надежди.Но ние няма как да знаем, защото все пак не го познаваме това момче.
Лично според мен просто не е бил в настроение и за това е реагирал така....няма повод за притеснение. :) Не се шашкай.

valdesbg
03-25-2009, 06:42
Принципно този въпрос е много деликатен. Причините може да са хиляди. Прецени си сама, тук няма как да получиш точен и адекватен отговор.

Gary
03-25-2009, 06:42
Трябваше да му кажеш: "Аз обичам да прегръщам теб!" - това щеше да провокира малко мисъл у него. Пробвай следващия път;)

Bellatrix
03-25-2009, 07:07
Ако бившият ти още има нещо към теб, може да е той.
Или наистина може да не е на кеф.

mickelangelo
03-25-2009, 07:58
ммм по добре не се занимавай с такъв човек ..

hooliganka89
03-25-2009, 09:16
Трябваше да му кажеш: "Аз обичам да прегръщам теб!" - това щеше да провокира малко мисъл у него. Пробвай следващия път;)


+1

(S) AINT
03-25-2009, 17:08
Не те иска според мене [-(

pavelvasilev
03-25-2009, 17:32
...не обичам да ме прегръщат!... - Според мен се е притеснил може би му трябва време за да осъзнае че го харесваш....

...бившето ми гадже му е казало нещо... - Каквото и да му е казал това не трябва да ти повлиява,времето ще покаже и ако продължава да те отбягва и пренебрегва, това само по себе си говори достатъчно за него и в случая той ще е губещия а не ти!

Hysteric_Bitch
03-25-2009, 17:59
Нищо няма да правиш. И аз веднъж отрязах едно момче дето тръгна да ме разцелува за чао, а той на мен ми харесваше и кво.
Сега няма цял разговор да провеждате за това дали му харесва или не да се прегръща. А пък и наистина може нещо да е станало и да не те ще.

Sebastianek
03-25-2009, 18:25
не си се къпала?

ThisIsMe
03-25-2009, 18:29
не си се къпала?

:D стига де и ти пък :D
Бтв ама,че странен индивид-не обичал да го прегръшат.

TheNewReligion
03-25-2009, 18:40
Не искал да го прегръщаш бла-бла. Покажи му, че един такъв отказ въобще не те плаши и следващия път, когато тръгнеш да прегръщаш всички го подмини, усмихвайки се. А причината за поведението му не трябва да те интересува.

sugarbaby_
03-25-2009, 18:44
Може просто да не е бил в настроение ...
Съгласна съм с Gary - следващия път го провокирай по някакъв начин и ще разбереш отговора :)

ifkataAa
03-25-2009, 19:00
Не се впрягай мила, нали ги знаеш какви са момчетата, като не са на кеф и си го изкарват на всичко живо.Сигурно в този момент съжелява, че ти е казал това.Предполагам, че ти е станало много гадно :( Ако го харесваш не чакай, защото може някоя мацка да ти го вземе.Първо флиртувай с него, но не много явно, след това почни по явно и когато усетиш, че той също се заиграва с теб си ти на ход ... започни да го манипулираш, за да признае чувстата си.Ще стане лесно.Колкото и силни и мускулести да са мъжете, една жена винаги може да ги манипулира по интереса си, стига да се научи как става номера :) Късмет :P

MP
03-25-2009, 19:03
Ей психолози,как пък веднага разбрахте,че въобще е заради нея точно?От какво да се е притеснил,като и преди го е прегръщала?Темата е супер безсмислена,просто няма как да знаем защо го е казал,но най-вероятно наистина не обича да го прегръщат.Има една от моя клас,само ме прегръща постоянно,ама не мога да и кажа да се разкара,защото дразни.Все пак ми се води приятелка...

Neftochimic
03-25-2009, 19:43
"Дали не иска нищо с мен"
якото заглавие :razz:
зЛеееееееееееееееее

vlubeno_momi4e***
03-25-2009, 20:04
Ние няма как да знаем... само предположения. А ако наистина искаш да има нещо между вас - просто говори с него и разбери отговорите на всички въпроси. ; ))

cherinka
03-26-2009, 09:04
на твое място бих откликнала "Е, подяволите, какво толкова ти пречи една прегръдка!" ..
Може просто да е бил в кофти настроение...

beb4yy
03-26-2009, 09:44
Трябваше да му кажеш: "Аз обичам да прегръщам теб!" - това щеше да провокира малко мисъл у него. Пробвай следващия път;)


+1 мило да това кажи следващия път