PDA

View Full Version : 22 годишен девственик



lacosta
03-25-2009, 09:21
Zdraveite vsi4ki:) Sigyrno ima milion takiva temi........... izvinqvam se prevaritelno no prosto mi se iska da pogvorq s nqkoi da spodelq za proglema si:( Zna4i az sam mom4e - ve4e moje bi maj na 22g no vse o6te ne sam imal priqtelka i ne sam pravil sex......... Tova ujasno mn me tormozi....... 4uvstvam se ujasno samotno. Predi neobra6tah takova vnimanie na tozi proglem dori ne mi puka6e no ot izvestno vreme- ujasno mn me tormozi. Postoqno moite poznati me pitat nqma li da si namerq priqtelka- a az iznerven im otvra6tah ne mi trqbva. Ve4e po golqma 4ast ot tqh me mislqt za stranen za zadrasten dori i nai ve4e gei. Onzi den pod4uh ot 1 poznat 4e momi4etata me mislili za gei 4e gi draznq 4e ne sam tehen tip i nz si kakvo o6te. Nz kakvo da pravq gadno e da si razli4en da si sam kogato nai mn uma6 nujda ot 4ovek do sebe si:( tolko mn iskam da sam s 1 hubavo sladko gotinko devoi4e s koeto da se 4uvstvam dobre no............ uvi vse sam. Kakvo da pravq ?:( Nqmam nikakv opit i podhod kam jenite


Moderated by slun4ice
т.1 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани след 1-ви април

Jesus
03-25-2009, 09:38
Да си девствен проблем :-o Не мисля, аз не знам някой да е умрял понеже не е правил секс :? Като ти е толкова да правиш секс съберете се няколко човека и отидете по дискотеките, особено в тези чалгарските шанса да не забършиш някаква пача е 0%, сигурно е че ще си хванеш някаква, щом това те тормози, по-добре си търси сериозно момиче, не за 1 вечер, момиче което да те разбира, обича, да си всичко за нея, но и ти трябва да и даваш също :? Вярно е че никой не разбира жените, ама не са толкова сложни, просто няколко комплимента докато си лафите и се опознаете и ще намериш това което търсиш :)

galu6a
03-25-2009, 10:15
за всяко нещо си има време и място :)

PainMonopoly
03-25-2009, 10:30
Работи върху самочувствието си. В момента вероятно е ударило дъното. Захвани се с нещо, което ти доставя удоволствие: някакво хоби, спорт и тн. Промени всичко в живота ти, което не харесваш. Ако не се харесваш как изглеждаш, промени си прическата, купи си нови дрехи, смени си стила, тръгни на фитнес ако не си харесваш тялото и тн. Всичко, което би ти донесло удовлетворение.

Това може би не ти изглежда свързано с жените, но самочувствието е всичко. Ниското самочувствие отблъсква, натоварва околните.


Predi neobra6tah takova vnimanie na tozi proglem dori ne mi puka6e no ot izvestno vreme- ujasno mn me tormozi.

Ами хубаво си правил преди. Какво толкова има? Защо трябва непременно да си с някоя? Ами ако около тебе НИКОЯ жена не си струва? Пак ли трябва да се гаджосаш на всяка цена? Не мисля. Не се нуждаеш от това, за да функционираш нормално.

Колкото до това, че си девствен, това, че всички около тебе се проебават на 13, не значи, че и ти трябва да си като тях. Дори е много вероятно дори и да се проебеш на 25, пак да имаш по-щастлив и ползотворен сексуален живот от всички останали. Девствеността не те прави по-недостоен от тях.

Мисля, че трябва да напсуваш мощно социалната среда, в която се подвизаваш. Щом всички те мислят за странен, намери си друга компания. Ако сегашната ти среда те подтиска, съди и умаловажава, в някоя друга може би ще те сметнат за интересен точно заради това, което си. Не се променяй заради другите. Ако не те приемат такъв какъвто си, разкарай ги от живота си.

coolkiss
03-25-2009, 10:30
Здрасти,

има много момчета като теб. Бих те посъветвал да прегледаш линка в подписа ми. Да се научиш как да сваляш жени и да си хванеш гадже не е чак толкова лесно нещо - започни с малко четене, а после действай и на практика!

mysterious93
03-25-2009, 11:08
Да си девствен проблем :-o Не мисля, аз не знам някой да е умрял понеже не е правил секс :? Като ти е толкова да правиш секс съберете се няколко човека и отидете по дискотеките, особено в тези чалгарските шанса да не забършиш някаква пача е 0%, сигурно е че ще си хванеш някаква, щом това те тормози, по-добре си търси сериозно момиче, не за 1 вечер, момиче което да те разбира, обича, да си всичко за нея, но и ти трябва да и даваш също :? Вярно е че никой не разбира жените, ама не са толкова сложни, просто няколко комплимента докато си лафите и се опознаете и ще намериш това което търсиш :)

Това че си девствен не е проблем. Единственото, което мога да ти кажа е само да не се самосъжаляваш, защото е много ... дразнещо и скучно за околните (ако ги занимаваш с това..), а и да не ги занимаваш ниското самочувствие определеноняма да ти помогне( е не се и надувай :-D )

П.П Jesus ти кво разбираш под "чалгарска дискотека"??? дори и в "не чалгарските дискотеки" пускат поне 1-2 песни чалга.. а и аз като слушам чалга значи съм пача и ще тръгна с който и да е ли?? :lol: няма значение в коя дискотека навсякъде все ще се намери някоя по разгонена.. ама ще вземе да прихванеш нещо :D

SmileMoreOften
03-25-2009, 11:18
Здрасти,

има много момчета като теб.

И мислиш,че това ще успокои автора?
Надавям се да не е така,эащото ако го успокоява,эначи нещата са наистина много эле.Най мраэя хора,които като раэберат,че и на вуте му е эле и им става по-добре.

Авторе,най-важното е да иэбягаш от отчаянието и да се концентрираш върху самочувствието си,което съм сигурна,че е в дефицит.Трудна работа ще е ,предвид състоянието ти.

Вярно е,че няма да умре от девствеността,но поставете се на негово място и тогава ги ръсете тея неща.Подобни иэкаэвания по-добре се котират,отправени към някой 14-15 годишен младеж,който е нахъсан да опъне съседката от горния етаж,эа да чукне 30-тата бройка.Но не и към автора на темата.Момчето е на 22 години и е съвсем нормално да го тревожи фактът,че е двествен и още повече,че явно не е имал каквито и да било по-интимни отношения с жена.Аэ поне не омаловажавам проблема му.

Единственият съвет,който мога да ти дам е да предприемеш действия.Но не от типа на това да пишеш иэ форумите някакви постове,пропити с вайкане и отчаяние.А по-раэлични - иэвън интернет.Пробвай да станеш по-самоуверен.Потърси повече контакти с жени.Това може да стане по всякакви начини - дискотеки,эаписваш се на някакъв курс,спорт,еtc.Преглъщаш миналите си несполуки и даваш напред,наново.Това е най-важното - като се эахващаш с нещо ново,не трябва да те спира лошият опит от миналото.Почваш наново,имаш нов шанс и всичко эависи от теб,ВСИЧКО.Степ бай степ - ще напрупаш опит и ще си дойдат по местата нещата.Това е.Може още много да ти се говори,но няма смисъл.

lacosta
03-25-2009, 11:31
Mi nz kakvo da pravq vsqko momi4e me reje prosto mi kazva 4e ne sam hubav 4e ne sam nein tip 4e nqma s kakvo da q vpe4atlq........ nz kakvo da pravq kak da deistvam nastina......... mn mi e zle....... dori xodih na psiholog i toi mi kaza 4e sam izpadnal v dalboka depresiq......:( hap4eta dori piq:(

SmileMoreOften
03-25-2009, 11:34
Mi nz kakvo da pravq vsqko momi4e me reje prosto mi kazva 4e ne sam hubav 4e ne sam nein tip 4e nqma s kakvo da q vpe4atlq........ nz kakvo da pravq kak da deistvam nastina......... mn mi e zle....... dori xodih na psiholog i toi mi kaza 4e sam izpadnal v dalboka depresiq......:( hap4eta dori piq:(
Мне.
Ни приемаш - ни предаваш.
Няма смисъл нито от темата ти,нито от това да се пише в нея.

Jesus
03-25-2009, 11:35
С ето този си приличате http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=238101 пиши му и взаимно се окуражавайте :)

Гаранция ти давам на 100% че в чалгарска дискотека ще намериш по-лесно нещо за боцване :) И да чалгата деморализира :)

PainMonopoly
03-25-2009, 11:39
С ето този си приличате http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=238101 пиши му и взаимно се окуражавайте :)

Гаранция ти давам на 100% че в чалгарска дискотека ще намериш по-лесно нещо за боцване :) И да чалгата деморализира :)То и с тебе и с кристо си прилича. 8-)


Mi nz kakvo da pravq vsqko momi4e me reje prosto mi kazva 4e ne sam hubav 4e ne sam nein tip 4e nqma s kakvo da q vpe4atlq........ nz kakvo da pravq kak da deistvam nastina......... mn mi e zle....... dori xodih na psiholog i toi mi kaza 4e sam izpadnal v dalboka depresiq......Sad hap4eta dori piq:(Тва, че не си хубав е доста относително. Това един мъж да изглежда добре е важно, но не е решаващо както при жените. За една може да си супер грозен и ръбат, а друга може да я караш да се разтапя. Не се ебавам, наистина е така, тва жените са доста бъгава работа. :-D

Другото, което са ти казали, са просто празни оправдания. Типично за тях е, че говорят много, а не казват нищо съществено. Вероятно са били отблъснати от това, че те намират за депресиран и мрачен. Никоя няма да иска до себе си спеканяк с ниско самочувствие.

mysterious93
03-25-2009, 12:43
Гаранция ти давам на 100% че в чалгарска дискотека ще намериш по-лесно нещо за боцване :) И да чалгата деморализира :)

ок ок..мерси за комплимента... и точно ти недей да даваш 100% гаранции.. поне да е някой опитен който вече е ебал, а не някой дето чул... щото има голяма разлика. аз може и да съм грозна и всяква ама ако намеря такива загорели винаги ще мога толкос за едното ебане... докато момичетата едва ли ще се наебат с някой който няма грам самочувствие ( а то си личи.. ) ии ако за теб само в "чалгарските дискотеки" на момичетата им се ебе изглежда всички са такива.. щото ме съмнява в "другите дискотеки" само да се гледате..

KrIsI_AxA
03-25-2009, 16:29
То филм за 40годишен направиха ти си на 20 и се притесняваш :D :razz:

ubuntureload
03-25-2009, 17:03
за всяко нещо си има време и място :)
Тва би бил приличен отговор ако той беше на 12 а не на 22 ;)

moneycomeme
03-25-2009, 18:50
..ei sh ae samo ne se narejdaite na chalgari i podobni ...prosto e veche smeshno...az ne slusham chalga,no pyk mi pisna da se narejdate taka,mega typo e ....sorry che ne pisha po problema ti,no mislq che ne moga da ti pomogna,samo ti mojesh da si pomognesh ;]

Rofl4e
03-25-2009, 18:53
Ами и аз мисля че има време..
като за начало може да се регистрираш в саитове за запознанства :)

BaHk0-be
03-25-2009, 20:25
Аз бих та посъветвал да отидеш на курва,за да си вдигнеш самочувствието.
След това си промени всичко,външния вид,прическата , ако имаш пъпки отиди да ти ги махнат с лазар .
Смени си начина на обличане,начина на поведение,стани нов човек.
Отиди в някой диско с компания ,хвани си нещо за 1 вечер,след това може да и искаш номера за да са виждате по често.Ако си струва - ето ти истинска приятелка,ако не ,вече ще си натрупал самочувствие за нещо по-добро .

Youth_boy
03-25-2009, 21:33
Като начало не е лошо да обърнеш внимание на правописа , не е нормално мъж на 22 години да нарича проблема - проглем!
Ако наистина си на такава възраст и не си правил секс ще ти кажа че в това няма , което да те стресира и вместо да влизаш по форуми и да се депресираш от тийнейджъри хвалещи се с "бесните" си постижения в леглото по-добре направи нещо за да промениш нещата , стига да го искаш. Има един скапан момент в живота дето нещо ни става на нас мъжете и когато контактуваме с противоположният пол фикс идеята ни (водещата такава) е да правим секс , не че е лошо но пък според мен е по-готино да си "хванеш" гадже , да се целувате , да си подарявате подаръци , да си помагате всеки според възможностите му и секс ще има гарантирам ти. Тука чета за чалгарски дискотеки , за алтернативни възможности и т.н. ако толкова много ти се иска да "чукаш" то едва ли не си чувал че има платена опция която лично аз те съветвам да не ползваш защото така със сигурност няма да се насладиш на тръпката , поне при старта ти но това ти го казвам без да съм сигурен в думите си защото моя дебют не е бил сходен с подобна услуга. Можеш ли да обичаш някого , харесваш ли момичета , срещате ли се и какво си правил до сега като жестове и подход , няма как да чакаш пица без да отидеш до пицарията , вероятно метафората ми е тъпа но май ще разбереш , само да не стане юни ... Желая ти всичко добро!

ThisIsMe
03-25-2009, 21:36
Това не е проблем

pavelvasilev
03-25-2009, 21:38
Горе главата, няма да се притесняваш, бъди себе си - за всеки влак си има пътници!

LudoMlado
03-25-2009, 21:52
Да ти кажа най-големия лек за твоя проблем е яко бира, яко парти, и яка рандъм дрънк мацка.

Праиш квот праиш, надали на сутринта тя ше помни колко добре си се справил, пък и да каже нещо ти вече си си свършил работата, кво те интересува.

plmn
03-25-2009, 21:54
в крайна сметка секса може да си го купиш, но не знам дали те устройва 8-)

BaHk0-be
03-26-2009, 07:29
''За всеки влаг има пътници'' - демек ,нищо момче,все ще се намери една дамаджана да ти напрай сефтака
:D :D :D :D

halcho_g
03-26-2009, 07:46
Споко пич.. ще ти излезе късмета не се впрягай много .. когато най-малко очакваш ще намериш това от което имаш нужда...
Наистина не е решавашто това дали си красив или не... Всеки мъж би изглеждал добре ако се облича добре и се подържа... и самочувствието на мъж е важно.. не хленчи за това че си нямаш приятелка а се вземи в ръце и им покажи кой си.... :wink: :-$

PainMonopoly
03-26-2009, 07:49
Да ти кажа най-големия лек за твоя проблем е яко бира, яко парти, и яка рандъм дрънк мацка.

Праиш квот праиш, надали на сутринта тя ше помни колко добре си се справил, пък и да каже нещо ти вече си си свършил работата, кво те интересува.Това е вариант, но все си мисля, че е по-добре да си хване гадже.

mrakat
03-26-2009, 08:53
Нещо като "парвилото" при мъжете е да не влизат девствени в колеж(университет)!!! Ама ти си се усрал тотално... Вземи си курва и почни да ходиш по дискотеки и да забиваш момиченца стани по отворен можеш да започнеш да пиеш по 1-2 чашки алкохол на ден и да позабравиш малко учебниците :D

snoopypyx
03-26-2009, 09:41
noot cool пич аз съм на 16 (почти) ии не моа да се похваля че иам некви успехи смис просто промени сичко квото не те кефи дигни си самочуствието излизай на нови места запозн се с нови хора и такаа :)

hooliganka89
03-26-2009, 10:09
Наистина на 22 без гадже без секс си е бая проблем.
Само дето не разбрах каква точно е причината за тази липса.
И не си написал никакви предишни опити и разочарования.

alphaz
03-26-2009, 11:45
:) Така моето мнение е първо да си починеш няколко дни с приятна компания. Спри да мислиш кога ще дойде любовта защото тя идва точно когато не я очакваш! Относно проблема че не познаваш момичета ето аз съм Мими приятно ми е ! :-) Успех всичко ще се нареди

renchence
03-26-2009, 12:38
Ами и аз мисля че има време..
като за начало може да се регистрираш в саитове за запознанства :)

Абе и това е вариант, но шанса да си намериш някой, с който ще си паснете в сайт за запознанства е 2 на 100 на речем.. :-o Пък и има друго, в един сайт хората съдят за теб само по снимките и разните бращолефяници написани до тях :?