PDA

View Full Version : психологически проблем (!?)



cherinka
03-25-2009, 12:24
Здравейте.
Имам едно денонощие да преглътна гордостта си.
Да се опитам да не се държа надуто и надменно. Да не показвам безсърдечнот и високомерие. Трябва да подтисна презрението си. Да не показвам и капка враждебност. Да се сдържам с арогантността си..
Как да стане ?! Това са все чувства, които изпитвам към един човек.
Утре вечер е желателно да бъда деликатна. Да покажа уважение и благонамереност. Кокетниченето и сладострастието да не бъдат на висока степен. Трябва да съм целомъдрена и да не проявявам голяма апатия към човека от среща.
С две думи съм посредата на два бряга, като безразличието е изключено, тъй като ако съществуваше поне малка част от него, сега нямаше да пиша всичко това. :) безразличието.. изпитвам го към всеки друг, но не и към него. Безразличие, което във всяка една друга ситуация го постигам лесно, но не и в тази...


П.П. подчертала съм от какво имам нужда за съвет. 8-)
Тежко ми е. Мноо. Но ще запазя всички тези омразни чувства в себе си. Никоя сила на света не може да ме накара да му ги разкрия. Така е по-добре. Просто.. посъветвайте ме как повече да успея да ги подтисна и да не си личи ранимата ми душа. 8-)

w0sh
03-25-2009, 12:53
пий 3 валериана. Помага....

Jesus
03-25-2009, 12:59
Представи си че общуваш с друг човек :)

cherinka
03-25-2009, 13:21
уош, благодаря :-)
но дори и всичките лекарства на света не биха ми помогнали.
Имам нужда от говорене, о съвети, от такава помощ.
Дори утре вечер да изпия три валериана, след време би могло да ми се случи същото нещо, после пак и пак.. и пак.. и пак.. е, че всеки път ли да пия валериани!?!

Jesus, и аз много пъти съм давала този съвет. Както казах в едни ситуации помага, в други - не.
Друго нещо, от което се нуждая, е да има стабилен и уравновесен човек до мен, който изпод масата здраво да го държа за ръка, за да не си изпусна нервите и всички лоши помисли, които тая..

И, все пак, дано това с валериана помогне до няква степен.
Днес през половин час си правя чайчета, белким малко уталожат напрежението. :) Утре ще продължа с тях.
Тая нервност и избухливост, които са отразени върху мен, заради баща ми, не са никак на добре. :(

w0sh
03-25-2009, 13:22
Не мисля че мога да ти помогна защото не си спомням кога за последно съм бил деликатен

Gary
03-25-2009, 14:30
А защо пък трябва да си такава? Сигурна ли си, че това ще ти донесе успех в замисъла?

Jesus
03-25-2009, 14:48
Я си изкажи яростта тук та да ти олекне :)

(S) AINT
03-25-2009, 16:58
Напий се ... :D

beiho
03-25-2009, 17:41
Ти сама го казваш, значи знаеш как точно искаш да бъдеш, аз да те набия ли, че да станеш такава :razz: :D

mitkom89
03-25-2009, 18:22
използвай методите на моя приятел щирбукаааааааач