PDA

View Full Version : Гел за вежди??? Червило и спрей за тяло :Д



cherinka
03-25-2009, 13:12
Има ли такова чудо гел за вежди?
Някой ако знае нещо.. марка, цена, да казва. :-)
Другото, което е, трябва ми червено червило. Не много светло, възможно с най-наситен цвят и с много блясък. Да се вижда от километри.
Ето:
http://img216.imageshack.us/img216/1082/naivelik9big.jpg
Нещо подобно на това.
Марка, цена?
Или поне ме насочете към някаква добра марка, пък аз ще ида да разгледам (ДАЙ БОЖЕ да има мостри) и дори да е без блясък, не пречи отгоре да го лепна с безсцветен гланц с много блясък. :)
А спрея за тяло... върти ми се в главата, че с бебешкото олио на Джнсън може да се получи доволен не много лъщящ ефект, как мислите?

pam1
03-25-2009, 13:43
ако искаш веждите да не ти се рошат сестра ми си слагаше на нейните безцветна спирала :) можеш да опиташ :)

galu6a
03-25-2009, 17:22
ами можеш просто да се разходиш по магазините аз лично нямам такивя екстри :)

Pliok0019
03-25-2009, 20:48
Да, дори някои от безцветните спирали си имат специална четчица за вежди.

Лосион за тяло има доста видове. Донсън'с е добре. Аз лично след баня слагам само крем.

cherrypezz
03-25-2009, 20:52
НЕ съм сигурна,но май на Орифлейм имаше гел за вежди....а има един трик,за да не ти се рошат- лак за коса 8-)

sweetsunshine
03-25-2009, 21:01
Веждите може съвсем леко да ги минаваш със спирала,след като си си ссложила на миглите(преди пак да натопиш четката).

Червила на Буржоа има хубави,но незнам дали има червено.

Спрей за тяло-незнам,може лосион на Джонсънс или аз лично използвам на Eucerin хидратира много хубаво и мирише приятно. :)
Сега си купих и хидратиращ крем на Eucerin за лице-адски съм доволна.

stop_looking_at_me
03-25-2009, 21:35
да, гелове има, но аз използвам по-евтин начин... в смисъл, не искам да си давам парите вече чак за такива глезотии. Взимам си четката за вежди... напръсквам я с лак за коса и минавам веждите докато не е засъхнало на четката. След това я миеш с топличка вода, много внимателно и нищо и няма.

Червила много, но толкова наситен цвят и в същото време толкова блестящ няма. Това е някакво наситено червено и от горе някакъв блестящ гланц. Според мен си купи нещо по-евтино. Виж в някой козметичен магазин, но ако не планираш да си слагаш червено червило често, няма смисъл да си даваш парите, като се има в предвид че за около 1 години се развалят. ;)

Хмм спрей за тяло... ами онея спрейчета за през лятото, които те карат да почернееш или по-скоро да покафенееш по-бързо без да те изгори слънцето. Много лъщи... дори като попие. И не говоря за онея за изкуствен тен.

sweetsunshine
03-25-2009, 21:49
^ за олио за тяло за по-бързо почерняване ли става въпрос?

stop_looking_at_me
03-25-2009, 21:58
^ за олио за тяло за по-бързо почерняване ли става въпрос?

ами не знам на български как се казва, все пак не живея в България, но пък на двете които имам (току що проверих) пише "Dark tanning spray" и на другият "Tanning Oil" така че да. :)

masal
03-28-2009, 06:25
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_31_34&products_id=520

Isabelle
03-28-2009, 16:43
НЕ съм сигурна,но май на Орифлейм имаше гел за вежди....а има един трик,за да не ти се рошат- лак за коса 8-)
на Орифлейм има