PDA

View Full Version : За моето изстрадало сърце ..



krisy
03-25-2009, 13:40
Обичам го .. Обичам го толкова много както никога преди .. Трябва някак да забравя за всичко което е било между нас, да забравя за него.. Но как?! .. Всеки ден си повтарям,че мога да свикна без него.. Надявам се да срещна нова любов , но във всеки друг виждам него.. Всяко най-малко нещо ми напомня за това какво е било и никога повече няма да бъде.. Чуствам се толкова самотна,потисната.. Смея се насила. Така се старая да забравя, но немога.. Щом си спомня за преди очите ми се пълнят със сълзи , щом го видя с нея ми идва да избухна в плач..Трябва някак да загърбя миналото и да продължа напред..
Пиша това със сълзи на очи и с молба за помощ,съвет .. Как да го забравя,какво да направя за да спра да се измъчвам.. Просто наистина незнам как да се справя .. Боли ме адски много .. Обичам го .. ;[[[

w0sh
03-25-2009, 13:41
далеч от очите - далеч от сърцето

Mr_Crowley
03-25-2009, 14:12
Пусни си някоя чалгица...ще ти олекне.

hooliganka89
03-25-2009, 14:13
Времето лекува.Не може от днеска за утре да го забравиш.
Трябва ти повече време,тва е.

mickelangelo
03-25-2009, 14:13
Бъди с приятели ... не оставяй сама за дълго .. забавлявай се .... ще ти мине ;)

Gary
03-25-2009, 14:34
Знам, че каквото и да кажа ще продължи да те боли още известно време - при мен мина за 8-10 месеца. Ако можеш - не изпадай в самосажъление, опитай се просто да продължиш. Зная колко ти е гадно в момента, но уви само времето помага. Стреми се да се разведриш по някакъв начин, за да не мислиш. Ако ти помагат сълзите - плачи.

mitkom89
03-25-2009, 14:50
ела у нас 8)

cinderella_gugutka
03-25-2009, 15:02
забравя се с времето-просто свикваш с мисълта 4е ве4е не можеш да го имаш.колкото по-силна воля приложиш за да си набиеш в главата 4е трябва да продължиш без него и 4е щом сте се разделили зна4и не сте били един за друг толкова по бързо ще го забравиш.а за това време гледай да правиш неща които оби4аш и си угаждай,разсеивай се,излизай по 4есто...в на4алото е трудно но повярвай ми ще дойде ден в който даже ще се смееш на себе си колко ти е било гадно за някакво мом4е

vesSynkaa
03-25-2009, 15:04
Еми,ако си решила ,че той е идеала за момче ,
нормално във всеки друг да виждаш него ....
Избий си го от главата,к'вото е било,било ..
Излизай с приятели повече и се разсейвай,
а и както казаха -времето лекува !

miShle
03-25-2009, 18:11
Времето не лекува. С времето се нагаждаш според ситуацията. С времето научаваш себе си да живееш без него. Научаваш се как да ограничаваш мисълта за него,как да подтиснеш всички чувства в себе си, как да продължиш живота си без него. Времето просто те кара да свикваш .. вярвай ми няма начин да го забравиш. Ако това е била онази истинската любов в живота ти винаги сетиш ли се затова - нещо в теб ще потрепва най-малкото което е. Просто вярвай ,че е имало защо да стане и че няма случайни неща. Дори и в момента да ти е трудно да го проумееш казвам ти от опит.. За да си отиде тази любов,това означава че ще дойде по - добра .. Бъркотията и хаоса в живота ти са там,за да ти напомнят,че някъде там има нещо по-добро .за теб. Дай си шанс то да ти се случи :)

beb4yy
03-25-2009, 18:16
далеч от очите - далеч от сърцето Много добре казано

ThisIsMe
03-25-2009, 18:19
Иска се време за да свикнеш.

ToniStoraro
03-26-2009, 16:40
Ще свикнеш с времето. Опит.