PDA

View Full Version : Историята продължава



roadrunner
03-25-2009, 15:37
Здравейте съфорумци :) По-рано пак бях писала тема за моята малка, но тъжна история, за тези, които не си спомнят ето темата:
цък (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=226147&highlight=%EC%EE%FF%F2%E0+%E8%F1%F2%EE%F0%E8%FF)

Ще започна от там,когато ме посъветвахте да говоря с него..Направих го, той доста човешки ме разбра и си поговориме на дълго и на широко иии това стана някъде преди около месец..
Сега си говорим, закачаме се,все още го обичам дори по-силно :? Всичко до тук е ОК.. Мисля,че и той все още има нещо, което крие тайничко.. Карах го да излизаме няколко пъти, но не можеше..
Ии изведнъж вчера ме покани на кафе.. Аз приех естествено,но минала събота уж тръгнах с едно момче да видим какво ще излезе,дали ще потръгне-не го обичам, дори не го харесвам (не ме питайте какво правя с него) :( но го познавам отдавна, много сме преживели и той доста е изстрадал и на него не му върви в пустата любов и за това не искам да го разочаровам, защото знам колко боли, а той взе да хлътва..
Аз му споделих, че сега преживявам любовни мъки и незнам какво може да стане .. И така 2-3 пъти вече го нарекох с името на другия, той не се сърди и нищо ми не каза.
Не съм наясно със себе си, незнам какво да правя.. Да се привържа ли към новото момче, като се има в предвид, че не го и харесвам или да видя как ще протече кафето(като ме съмнява да има такова,защото той е малко безотговорен а + това е и на тренировки)
Продължавам да го обичам все така силно и който каквото и да казва едва ли ще се променя..Но не знам какво искам от него, защото преди исках да сме просто приятели, но сега ми се искат много повече неща..
В училище като го видя ми иде да му се нахвърля ии да го нацелувам :oops: Искам всичко да е като преди или да ги нямаше тези 2-та дни в моя живот :cry: След няколко дни стават 5 месеца от откакто бяхме заедно..

sweet_sorcerer
03-25-2009, 15:42
Според мен няма смисъл да лъжеш другото момче.Като дори не го харесваш,не га залъгвай - най-много той да хлътне още повече и да го нараниш още повече накрая.
За този,който обичаш - тук няма да давам мнение,според мен ти не искаш да го забравиш.
Успех. :)

roadrunner
03-25-2009, 15:48
За този,който обичаш - тук няма да давам мнение,според мен ти не искаш да го забравиш.
Успех. :)

Вярвай ми, искам да го забравя толкова многоооо.. Но е трудно, при положение, че постоянно ми пише в скайп ии в училище постоянно го виждам и си говорим :(