PDA

View Full Version : Загубих 90% от приятелите си в училище,защото не крия...



byezz
03-25-2009, 17:53
Загубих 90% от приятелите си в училище,защото не крия собственото си мнение за околните и за случващото се.Опитах се да си ги върна,но всеки ден се явява по някой който да се скара с мене и да ми каже "Аз не желая повече да говоря с тебе""Казвах ти неща,които не съм казвала дори и на най-добрата си фр..."
Още по-лошото е, че училището ми е основно от момичета.
Сама съм вече,по разни мисленици и анкети пишат, че съм такава,такава,такава и такава .... не искам да оточнявам,била съм сама,защото говоря много ... затова година съм сама на чин ...
пФФ не издържам вече ... не искам да уча там,но училището ми се води елитно .. и не мога да зарежа образованието си заради девойките,които не ме харесват,демек всички ...

Fiki_
03-25-2009, 17:56
Еми така ще е,почти всички живеят в лъжа,например: "как съм си съчетала дрехите" " перфектна си" а навън всички се смеят..Затова понякога трябва да послъгваме,въпреки че е най-хубаво да казваме, това което мислим

EtUr
03-25-2009, 18:14
ем то и аз сам тей казвам си сичко ама затова и имам доста Fr явно ти пак баш сичко им кааш 8-)

EJI4eTy
03-25-2009, 18:18
хубаво е да изказваш лично мнение понякога , но не да го натрапваш на всички ... незнам ти какво точно си казала че да загубиш почти всичките си приятели но е трябвало да го осъзнаеш навреме :(

YouCantStopMe
03-25-2009, 18:22
^съгласна съм.

И понякога...
говориш истината и ставаш лоша :wink:

TheNewReligion
03-25-2009, 18:30
Пфффф...Не знам как до сега не си разбрала, че трябва да промениш поведението си. Искреността е хубаво качество, но твоята такава явно граничи с грубост. И някои неща трябва да се премълчават, независимо в каква компания си. Първо търси грешката в себе си, а после в другите.

Mittety
03-25-2009, 18:35
Дебили и балъци сте се събрали тука :)
Всички в този форум ми се струва че сте самотници...
Не коментирам повече за вас :)

Darkkiss
03-26-2009, 01:12
окей

Bellatrix
03-26-2009, 07:06
Ем ти не казвай, че друго си очаквала. Това са момичета, за бога! Щом се обиждат от едната забележка, предполагам са големи кифли. Този род мацки искат само да ги възхваляват.
И бтв за всички, които твърдят, че тя е виновна, о, я стига! Вие като сте с приятели не се ли бъзикате помежду си? С мойте приятели като се почнем става солено :D Един е гей, една няма цици, аз съм нисичка, един друг приятел носи розово, тая мяза на гвоздей... ха-ха... :D И само се хилим и никой не се обижда. Как може изобщо да се залавяте за такива глупости! Един човек, който не е супер комплексиран, умее да се самоусмива, да се шегува с недостатъците си и пак да му е весело!?

waaaagh
03-26-2009, 11:29
Ем ти не казвай, че друго си очаквала. Това са момичета, за бога! Щом се обиждат от едната забележка, предполагам са големи кифли. Този род мацки искат само да ги възхваляват.
И бтв за всички, които твърдят, че тя е виновна, о, я стига! Вие като сте с приятели не се ли бъзикате помежду си? С мойте приятели като се почнем става солено :D Един е гей, една няма цици, аз съм нисичка, един друг приятел носи розово, тая мяза на гвоздей... ха-ха... :D И само се хилим и никой не се обижда. Как може изобщо да се залавяте за такива глупости! Един човек, който не е супер комплексиран, умее да се самоусмива, да се шегува с недостатъците си и пак да му е весело!?
+1 :-)

LittlePrincess
03-26-2009, 12:10
И в моето даскало 90% са момичета, бляк. И в момента в класа ми има почти същия спор. В твоя случай мисля, че се правят на интересни. Вярно, може да си попрекалила малко с критиките, но е по-добре така отколкото да излезеш и зад гърба им да ги обсъдиш с някой друг. Като им харесва да се самозалъгват, че са красиви, умни или каквото и да е, нека. Ти просто не се занимавай с такива глупави хора (: Аз такива проблеми никога не съм имала. С приятелките ми в даскало си казваме всичко дето не харесваме една в друга и няма сръдни.

Converse333
03-26-2009, 12:19
И при мен това се случва много често...Казвам на всички това,което мисля...После се сърдяят. [-(
Но мисля,че е по-добре да си казваме всичко в очите.Незнам,това е моето мнение.

colymoly
03-26-2009, 14:18
ти си много права, по-добре да знаят истинта макар и болезнена, но да не тънат в лъжа \:D/

Jumbie483
03-26-2009, 15:17
Абе да не ти пука..

XTREMEFREERIDE
03-26-2009, 15:41
И аз съм така.
По този начин разбирам кой ми е истински приятел.

(S) AINT
03-26-2009, 18:40
Браво на тебе!!!!!!
Човек винаги трябва да бъде себе си! А пък "приятелите ти" щом са те заебали така, значи изобщо не са ти били такива. Аз ако съм на твое място даже няма да ги спомена повече.

psychopath
03-26-2009, 18:47
нормално...
откровеността си е нож с две остриета...

всички викате "браво" "такива трябва да бъдат всички", но когато някой ви каже нещо, което не искате да чуете...се цупите и сърдите много време и рядко осъзнавате, че така е било по-добре :)

traianat8
03-26-2009, 18:50
Загубих 90% от приятелите си в училище,защото не крия собственото си мнение за околните и за случващото се.Опитах се да си ги върна,но всеки ден се явява по някой който да се скара с мене и да ми каже "Аз не желая повече да говоря с тебе""Казвах ти неща,които не съм казвала дори и на най-добрата си фр..."
Още по-лошото е, че училището ми е основно от момичета.
Сама съм вече,по разни мисленици и анкети пишат, че съм такава,такава,такава и такава .... не искам да оточнявам,била съм сама,защото говоря много ... затова година съм сама на чин ...
пФФ не издържам вече ... не искам да уча там,но училището ми се води елитно .. и не мога да зарежа образованието си заради девойките,които не ме харесват,демек всички ...
radvai se 4e pone si gi imala i az gi imah nqkoga predi da mi zabiqt no6 v garba

rusova
03-26-2009, 18:52
Дебили и балъци сте се събрали тука :)
Всички в този форум ми се струва че сте самотници...
Не коментирам повече за вас :)

+++++ i az ponqkoga taka smqtam i dtsa se 4udq ama ne go doomqvam. xahhax

SounDScaPe
03-27-2009, 07:28
i men po4ti nikoi ne me iska v u-6te no ne se sarda kato teb:D
ne se zanimavai s tqh imai van priqteli :cool:

Охоо.. Като гледам аватарчето малко ме съмнява никой да не те иска. :grin:

По темата: Ще си намериш нови приятели с течение на времето..

KadifWerewolf
03-27-2009, 09:52
Da, trqbva da sme lubezni i t.n., no chesto e nujna i istinata, i ako priqtelq ti ne moje da q prieme ot teb, togava kakuv priqtel ti e.. :-o

BloomF
03-27-2009, 15:23
.

iveetyy
03-27-2009, 17:44
Аве...хубаво е,че не им спестяваш истината ама явно си попрекалила..Виж са..няя лошо кат те питат за съвет за нещо да изкажеш мнение не само за да не им го спестиш,ами за да й помогнеш да не стане за резил пред другите.Ама чак пък за всичко...Са всеки си решава сам за себе си.Твоите приятелки са решили така и така.Дори и да не одобряваш ти си им приятелка и чат пат тяя ги подкрепяш..А и е много важно как точно им я казваш тая истина..тряя си намериш точния подход,чрез който хората да те разберат правилно и да няма сърдити :] ..

weezybaby
03-27-2009, 18:40
Според мене си супер човек..!Най - добре да си го кажеш в лицето а не да се криеш и да се спотайваш като мишкар,щото тва теб те натоварва,а относно девойките и класа като цяло - ще видиш никой няма да го помни това след 1 година,при мен стана така миналата година 1 седмица преди да завършим и кво .. септември всички идват говорят си с мене :) яя спокойно ! :) сладур

Serendipitys
03-28-2009, 08:11
Хубаво е човек да бъде откровен и прям, но понякога е нужно да си затвори устата. Усещай се.

NoTime
03-29-2009, 20:02
ponqkoga taka se slu4va kogato sme prekaleno 4estni , na men sashto mi se slu4i neshto podobno predi vreme no ne sam zagubila fr ,a poskoro bqh dosta otkrovenna i postoqnno gi zabivah na vs duma i qvno im ne e stanalo priqtno da 4uvat istinata.Spored men tfoite fr postypvat taka zashtoto moje bi i na tqh im se iska no samo ti se usmelqvash da govorish kakvoto mislish :)

NoTime
03-29-2009, 20:03
ponqkoga taka se slu4va kogato sme prekaleno 4estni , na men sashto mi se slu4i neshto podobno predi vreme no ne sam zagubila fr ,a poskoro bqh dosta otkrovenna i postoqnno gi zabivah na vs duma i qvno im ne e stanalo priqtno da 4uvat istinata.Spored men tfoite fr postypvat taka zashtoto moje bi i na tqh im se iska no samo ti se usmelqvash da govorish kakvoto mislish :)

eXpl0d3
03-29-2009, 21:20
Трябва да подбираш на кой какво да говориш не винаги да казваш това което мислиш , иначе досега наще да са ме изгонили от нас :-D

sunset_light
03-30-2009, 08:34
Е,не извинявай,много хора твърдят ,че искат за приятели искрени хора.Ето един човек,отхвърлиха го,не са истински приятели.В най-близкото бъдеще ще имаш страхотни приятели!! Ще видиш. ;)
Всичко ще се нареди! А за тях подхилквай се и да не ти пука!Те ще съжаляват много!Ще съжаляват ,че са отхвърлили искрен човек,защото след време ще им писне от лъжи и ще се чудят къде да открият искрени хора.Тогава те ще се почустват кофти и ще се осъзнаят!
:grin: