PDA

View Full Version : Най-хубавото обяснение в любов?



gotina_teenka
03-25-2009, 18:31
Кои са най-милите думи,с които са ви се обяснявали някога в любов? Кой е най-милият жест,който са направили за вас?

aka6a_vamp
03-25-2009, 18:35
Един бивш хич не го биваше в тва и ми каза:
Ти си хуба буба-забавна,цветна,вкусна! 8-) 8-)
Баси кретена беше :D

ThisIsMe
03-25-2009, 18:37
мили думи някои от тези ми ги е казвал:
че много ме обича
че за него съм всичко
че за него съм единствената
че съм неговата истинска любов
че винаги ще ме обича
че никога няма да ме остави
че не си представя бъдещето без мен и т .н
ако това включва и комплиментите,то те са относно външността ми и характера ми.ЗА други не се сещам точно в момента.

mitkom89
03-25-2009, 18:42
Най-хубавото обяснение е щирбукаааааааач

soul1199
03-25-2009, 18:48
ami nai-hybavoto obqsnenie v lubov,be6e predi sed.nqkude,o6e mi e v suznanieto be6e ne6o ot sorta na:obi4am te mn mn mn,tvoqt pogled,tvoita ysmivka,palaviq ti ezik 8-) 8-) glasa,moga da produlja cql den da izrejdam ne6ata,v koito sum vluben.Ti me pleni,nikoga nqma da te zabravq,a haraktera?napravo go obojavam,obi4am te i :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) i posle kaza o6e nqkoi raboti,koito ne si spomnqm :D :D

ifkataAa
03-25-2009, 18:54
Според мен не е важно какво казва, а как го казва.Имала съм много бивши, но само един стигна до сърцето ми.Не го биваше много в обясненията и не каза кой знае какво.Чувала съм и по-мили неща, но като се сетя за това, сърцето ми се разтуптява .. Просто се приближи до мен, прегърна ме и тихичко ми прошепна " Миличка, много те обичам и искам да сме заедно.А ти искаш ли ? " Както сами виждате думите му не бяха от латино американски сериал, но ги каза по начин, който ме направи щастлива, а блясъка в очите му .. той ме накара да се почувствам важна.Жалко, че такава любов отиде на вятъра, заради лъжите и интригите на другите .. :( :(

Sebastianek
03-25-2009, 18:58
любов от съжаление

AFT
03-25-2009, 19:01
Всеки може да съчини някво банално обяснение в любов.

beiho
03-25-2009, 19:12
Всички цветя в градината на сърцето ми изсъхнаха, остана само една роза, която сама краси цялата ми душа, а това цвете си ти, мое нежно, красиво, за теб в сърцето ми винаги ще е пролет, за да не увяхнеш никога!!!!!!!

miShle
03-25-2009, 19:18
Има толкова много казани думи,за които до скоро не си давах сметка .. и по скоро за силата и значението им. Едни от най-милите и истински,които някога са ми казвали ... може би тези :

" milo obi4am teeeeeeeeeeeeeeeeeee i vinagi 6te te obi4am nezavisimo kakvo stava vinagi 6te si v sarceto mi za6toto ti me promeni i ninoga nqma da sym su6tiqt za6toto vinagi 6te te pazq v sarceto si. Osuznah 4e ti si liubovta koqto tyrsq koqto iskam za koqto jaduvam ti si momi4eto na me4tite mi ti si taka jaduvanata strast razpalena ot iskrica nejdnost , ti si me4tata izpluzva65ta se taka umelo ot pregrudkite mi ti si 4owekyt koito otkradna sarceto mi i me ostavi bezjiznen jaduva6t te iskat 6te 4owekyt koito me nakara da se vliubq i nahalno mi otne vsi4ko, 4owekut koito se prevyrna v jivota mi 4oweka kogoto zaobi4ah zavinagi...az sym do teb i vinagi 6te sym i v mislite si i v sarceto si vinagi 6te sym tam do teb za da te pregurna da premahna mykata ti da te obgurna i nikoga da ne te pusna za6to te obi4am za6toto ti si moeto slynce sred mnogo luni za6toto ti edinstvenata istinska i 4ista liubov sred mnogo fal6ivi ti si jenata koqto me pleni s hubostta si i nejnostta si s nejniqt si 4ar i prelest s blestq6tata si usmivka i izly4vane ti si moqta liubov... nakara me da se 4uvstvam jiv da gledam po drug na4in na sveta da razbera kakvo e da si jiv,da osuznaq 4e ti si nai krasivoto momi4e koeto sym vijdal nqkoga da preosmislq cqloto si sy6testvuvane i da stigna do izvoda 4e to e svyrzano s teb ... zn li v jivota na myja ima dve vliubvaniq - purvata liubov i istinskata , purvata mina i znam 4e ti si istinskata ... "

Това всъщност е най-малкото което мога да напиша тук ... Мога да кажа само,че любовта е най-близкото нещо до магия,което да се случи на човек. Тя е приказка ... :)

Enough
03-25-2009, 19:20
ne sa mi se obqsnqvali v luibov

Jaffs
03-25-2009, 19:21
Съгласна съм с AFT. Всеки е способен да измисли стихче, да препише такова или да каже няколко сълзливи банални фрази.
Най-хубавото обяснение за мен е това, което казваш без да си го обмислял, което идва на момента. Най-хубавият жест е да бъде до теб, когато имаш нужда.
Аз лично харесвам несвързаните, защото съм сигурна, че идват от сърцето, а не е нещо, което е отрепетирано.

stuci_i_miri
03-25-2009, 20:04
секи може да се обясни, ама не става с реч дет я четеш във форум или някой ти я подсказва, или си имаш суфльор зад ъгъла да ти нашепва. тряа да е от сърцето, за момчетата (за някои айде от мен да мине) и 2 педи надолу :grin:
Иначе на мене ми казаха: 'Ти си...' :oops:

gLoRiToO
03-25-2009, 21:58
Никога няма да забравя,когато приятеля ми за пръв път ми каза "Обичам те!".Тогава за пръв път бяхме заедно,имам предвид в по интимен план и вече свършихме и той ме гушна и ми каза:"Толкова време съм те чакал,ти ис най-хубавото нещо което ми се е случвало.Обичам те!".Тогава просто бях на 7-мото небе даже и много над него... :smt007 :---)

pavelvasilev
03-25-2009, 22:46
бившата ми приятелка ми каза в един зимен ден - Навън е мрачно и студено,но в моето сърце е слънчево и горещо,защото огъня на дружбата ни гори :) , чувството ми беше неописуемо :oops:

5StaR
03-25-2009, 23:24
Любовта не се изразява(дефакто обяснява) с думи, а с действия :)

Slawi92
03-26-2009, 05:50
лубовта не се казва тя се доказва :)

DjBaloon
03-26-2009, 14:37
думите почти няма шанс да ме впечетллят... винаги са ми говорили мили думи... поради простата причина че винаги гледам се държа добре с хората,повечето момичета около мене са ми викали какво ли не неща... така че са ми леко безразлични
действията ме впечетляват повече,но не искам да изброявам какви 8-)

Shia
03-26-2009, 14:39
http://www.az-jenata.com/?page=article&aid=2853 8-) 8-) 8-)

sweet_sorcerer
03-26-2009, 17:03
Най-хубавото обяснение е щирбукаааааааач
Ти само това ли знаеш?
По темата:Най-запомнящото беше,когато нещо се бяхме скарали с бившия и се "бием" и аз му викам "Ти си луд!', и той "да,по теб!".Не е кой знае какво,ама съм го запомнила,сиг заради тъпата ситуация, в която беше казано. :)

KimBerLy1912
03-26-2009, 17:24
Ами беше добавено към пожеланието ми за именния ден... Много нестандартно,че обича мен и още един член от семейството му (аз не съм му от семейството де...но няма да ви казвам за какъв член от семейството става въпрос,че ще ви стане много смешно :D а същност човека беше искрен) ..
Беше забавно (точно в мой и негов стил) и преди всичко го оценявам именно защото го каза този човек : ) Който по принцип не е такъв от "обичащите" ...
Не тряяше да пиша в тая тема,ама пусто-ще ми се пак да се потопя в спомени :D :D :D :D :D

GaBiIi__
03-28-2009, 08:57
nai hubavoto obqsnenie v lubov e nai iskrenoto i nai hubavite dumi da citirash ako ne gi mislish i oshte po-vajnoto ne gi li chuvstvash... obqsnenieto nqma da ima nikakuv smisul

hrisis
03-28-2009, 09:15
За мен най-хубавото обяснение в любов е това, което е искрено. Няма значение какви думи ще ми кажат, важното е човекът наистина да ги мисли, стига ми само да видя любовта в очите му... :smt007