PDA

View Full Version : Най-сетне дъх



beiho
03-25-2009, 19:07
Най-сетне се чувствам лек като перце, казвам всичко, каквото ми дойде на устата, защото получавах същото от моята приятелка.Сега даже съм на път да разруша връзката ни, но и да страдам след ова, може би това ще е най-доброто в сегашния случай.Писна ми да се караме по скайп или да се сърдим помежду си за глупости, каквото ще да става, да става по-бързо.Тя си ми беше единствена досега и едва ли ще обичам друга, но само си причиняваме тормоз и усещам, че тя вече не чувства толкова близки чувства към мен, не ме прегръща или целува или аз да го правя, не получавам нищо.Щом съм я дразнел, без да усещам, вече ще го правя нарочно.Да ме намрази, да ме ненавижда, но да не ми казва лъжливи глупости, че ме обича, когато аз й се сърда, всъщност и това не прави вече!Приемам вината за всичко, което съм сторил и ще сторя срещу самия себе си и не искам никакви упреци от форума, тъй като не знаете какви смесени чувства има в сърцето ми!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :? :(

MP
03-25-2009, 19:10
Прекалено лесно е просто да скъсате...

ifkataAa
03-25-2009, 19:21
Казваш, че е била единствена, а сега се опитваш да спечелиш омразата и ? :-o За ден-два не можеш да я забравиш, повярвай.Във всяка една връзка има трудни моменти, но да се предадеш не е решение.Това ще ти донесе само болка, която ще донесе нови проблеми.Седнете и поговорете като големи хора.Не по скайп, а лице в лице.За да сте заедно, трябва да има чувства по между ви.Не се правете на пу*ки, а се сдобрете.Обясни и, че това което прави те наранява.Какво като си момче, да не би да нямаш чувства :? Кажете си каквото ви е на сърцето .. Пожелавам ти късмет и една дълга връзка, която да ви носи само щастие :)

Nonetoo
04-01-2009, 10:44
И според мен няма да я забравиш лесно. Опитай се да оправиш отношенията между вас, излезте заедно, обясни й всичко и не се предавай толкова лесно. От мен късмет и успехи за в бъдеще! :)

nicolepcd
04-01-2009, 11:32
Ква любов беше, пък сега се оказа, че нещата не били толкова добре :-o Щом усещаш, че си омръзвате, или обнови връзката ви, или пък прекрати всичко... :? И един съвет - с която и да продължиш, не й взимай скайпа... той винаги прави нещата още по-зле :?

myNameIsImmortal
04-01-2009, 11:34
И според мен няма да я забравиш лесно. Опитай се да оправиш отношенията между вас, излезте заедно, обясни й всичко и не се предавай толкова лесно. От мен късмет и успехи за в бъдеще! :)
след като прочетеш и другите му теми, свързани с това как им са итношенията и че за нея пораждането на кавга е равно на това да си сресеш косата, тогава пак се върни тук и кажи какво да направи ;)

Относно втора:
Понякога наистина трябва да се направят големи саможертви и в твоя случай можеби това е решението. Все пак можеш да се видиш с нея, като и кажеш, че не можете да продължавате с тези караници за някакви дреболии и като ти вдига скандали, поне да има смелостта да го прави пред теб, а не по скайп.. Можеш да и кажеш или да сложи край на баналните изпълнения или ти ще сложиш край на връзката ви.
Момичета по тоя свят - бол.. има ги всякакви и винаги можеш да намериш 2 пъти по-свесна от предишната, затова както правят дегустаторите на вина, така и ние трябва да правим - Да вкусваме от всичко.. затова поизчакай още малко и ако нещата не се пооправят - голямата ножица в действие и това е :)

Желая ти успех! :)

Gary
04-01-2009, 11:39
Моят опит сочи, че трябва да потърсиш късмета си с друга. Връзката явно е изчерпана - поне според нея. И не си мисли, че няма да обичаш повече - за твое щастие ще се убедиш, че грешиш.

darla
04-01-2009, 11:46
ама ти май ни се караш,а? 8)

ivcheto0o
04-01-2009, 11:49
ne moga da povqrvam 4e tova e napisano ot mom4e v smisal 4ustvata ti sa tokova iskreni i qvno mnogo q obi4a6... moje vrazkata vi ve4e da se e iz4erpala i 4usvata da sa se promenili , NO ot kolko vreme hodite ? :)

kypo
04-01-2009, 12:26
е*а ли я поне?

LovelyGirl
04-01-2009, 12:44
Ето по-нова тема на автора - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=239242 .
По всичко личи,че все още са заедно хората,не давайте акъли :D

ImmortalForever
04-02-2009, 13:54
Благородно, но твърде лесно!

Soy_tu_mujer
04-02-2009, 14:04
Аз съм в почти същото положение. Няма да успееш да я забравиш... Поговорете. Тогава ще вземете някакво решение заедно. И двамата сигурно сте уморени от такива караници и подобни неща... Сигурно и на нея не й е лесно. Просто поговорете, но тези неща, тези спорове и караници ще продължат.. ако спрат, ще е само за известно време. От опит знам. Затова поговори спокойно с нея и после решете какво ще правите...
Но хората, които казват, че е лесно... Не е лесно. Не е лесно да минаваш през едно и същи скандали отново и отново и все за излишни,безсмислени неща. Да се опитвате отново и отново и пак без успех. Ако говорят, ако ще и няколко пъти, но нищо не се промени (както и предполагам) ... имате 2 избора: да се разделите и да се опитате да го преодолеете или да търпите, надявайки се, че ще бъдете по-компромисни един с друг...
Помисли си - искаш ли да си с този човек, искаш ли проблемите да продължат, дали ще продължат и как ще се чувствате...
Дали не е повече затормозяване или любовта ви надделява?
И знай само едно - раздялата не е край на всичко. Не се намразвайте. Също така знай, че живота продължава, каквото и решение да вземете. Успех и много щастие :)

Lyubeto
04-02-2009, 21:32
ХОРА СПРЕТЕ С ТОЗИ СКАЙП! Карали се били по скайп OMG !! :razz:

BaiToq
04-03-2009, 05:52
Просто си превъзбуден
и афектиран.
Ще се оправиш.

MartyParty
04-03-2009, 05:59
Случва се.Не е голяма философия просто да и кажеш,че не искаш да сте повече заедно,защото не го чувстваш както преди.Защо са нужни толкова скандали,късане на нерви и губене на време в безкрайни размишления...?

ThisIsMe
04-03-2009, 07:53
С омраза и отмъщения нищо няма да постигнеш.Говори с нея и си изяснете дали да продължите или не!