PDA

View Full Version : Депресирам се когато нямам кой да обичам



love_you_boy
03-25-2009, 21:02
ами когато нямам кой да оби4ам се 4увствам страшно депресирана,страшно самотна,вси4ко ми е страшно сиво и ску4но :( когато съм влюбена има моменти когато направо летя от щястие,след това идват и гадните моменти...но пак има за кой да пла4а и заради кой да се събуждам с усмихва....сега ве4е няма кой да оби4ам и съм страшно депресирана...просто не мога да бъда сама,ужасно е :cry:
и с вас ли е така или аз съм нещо побъркана :(

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

mArMaLaDkA
03-25-2009, 21:14
Аз пък си мисля,че просто ти е скучно.Да,толкова елементарно е.Намери си интересно занимание,запознавай се с нови хора.Купи си канарче,мишка,котка или псе,храни го ,и му давай любовта си.Нямаш си и на представа колко е хубаво,когато се почувстваш зле,да отидеш при домашното животинче и да го помачкаш(не е препоръчително да се прилага върху пернати 8-) ).Я се замисли колко години си издържала преди да срещнеш първото си гадже.Не си умряла,нали?Намирала си си занимание,била си щастлива по един друг начин.Също така можеш да си купиш някоя интересна книга,да запишеш някакъв спорт.Няма по-голямо удоволствие от това,да виждаш как береш плодовете на труда си. ;)

ThisIsMe
03-25-2009, 21:27
От много време съм с приятеля си и одавна не съм изпитвала чувството да съм сама,затова и не си спомням как съм се чувсвтвала в такъв момент.

cinderella_gugutka
03-25-2009, 21:32
това 4увство ми е до болка познато ама...такъв е животът.искаш или не длъжен си да се примириш с фактите и да продължиш напред по някакъв на4ин

pavelvasilev
03-25-2009, 22:00
ами когато нямам кой да оби4ам се 4увствам страшно депресирана,страшно самотна

Най-хубавия лек е да се срещнеш с старите си приятели които малко или много си ги пренебрегвала когато си имала връзка,потърси ги излизай с тях и ще видиш че ще се почувстваш много бързо добре,горе главата !

cherinka
03-26-2009, 09:01
Не е хубаво да оставаш на сае със себе си, защото точнотогава избухваш в некви размисли и разсъждения и т.н.
За това наистина се разсейвай с нещо приятно...
Спокойно, и на мен ми е гадно и тъпо от към тая страна, но примерно като се захванеш с даден проект, който ти влияе добре и т.н. и запълва голяма част от времето ти, просто толкова си задълбочена в него, че ей така без да искаш ще стрещнеш някой настина стойностен човек за теб.
На мен това ми е надеждата в момента.

Просто цялата цака е да ПРАВИШ НЕЩО! РАзлично от това да седиш вкъщи... :) :-)

plmn
03-26-2009, 09:28
всеки има такива периоди, напълно нормално и естествено е.
но все пак мисля, че преиграваш. обичай родителите си, обичай слънцето, дъжда, вятъра ... радвай се на това, че си жива и здрава, че имаш дом, любящо семейство, компютър, интернет, че даже и подоходящ форум, в който може да излееш душата си. 8-) има какво да обичаш и на какво да се радваш, стига да го виждаш и да го цениш.

hooliganka89
03-26-2009, 09:50
Ся ситуацията не е толкова трагична.
Знаеш ли,че можеш да живееш и за себе си?И тази опция я има.
Наистина е хубаво да си влюбен и вечно да хвърчиш в облаците ама не може винаги да е така,защото ако беше това нямаше да е влюбване,а просто част от ежедневието ни и нямаше да е толкова хубаво,ако се случваше постоянно.

BigFakeSmile
03-26-2009, 10:07
не си ненормална...всички са различни
охх аз ако нямаше кой да обичам добре щеше да бъде.. :x
просто не мисли толкова за туй..ше дой поредния 'принц' :D :-P

slun4ice_90
03-26-2009, 14:36
По същия начин и аз се чувствам.Сърцето ми никога вече няма да е цяло,но какво да се прави...След разочарование винаги идва нещо хубаво.При мен нещата стоят по този начин,че не обичам ли някого,значи не живея.Звучи адски ненормално като мен самата.Обаче е така.Не мога без истинска любов. :)

OHI
03-26-2009, 15:14
И аз съм така.. сигурно не търся достатъчно и ми се струва че всеки с който тръгна ще ме предаде... затова мисля да си взема куче и да му се радвам и да го гледам, поне знам че то няма да ме предаде и ще има къде да си изливам излишната обич :D пък за секс-а.. все ще се измисли нещо

DevilWish
03-26-2009, 15:24
ами когато нямам кой да оби4ам се 4увствам страшно депресирана,страшно самотна,вси4ко ми е страшно сиво и ску4но :( когато съм влюбена има моменти когато направо летя от щястие,след това идват и гадните моменти...но пак има за кой да пла4а и заради кой да се събуждам с усмихва....сега ве4е няма кой да оби4ам и съм страшно депресирана...просто не мога да бъда сама,ужасно е :cry:
и с вас ли е така или аз съм нещо побъркана :(
И при мене е така :С много го мразя това, да нямам на кой да се отдавам, даже да е не споделено.До сега имах 10 месечна връзкка, преди една седмица го зарязах, сега съм супер празна.Много ми е тъпо.

lolitkata18
03-27-2009, 10:11
Помисли,сега имаш повече време за себе си.След всяка връзка е нужна почивка,за да осъзнаеш какво искаш,какво е попречило нещата да потръгнат и за да имаш време да намериш наистина този,които ще те прави щастлива,а не поредния.Не се вживявай толкова,срещай се с приятели,забавлявай се и съвсем ненадейно ще се появи отново любовта! :)

britneyIvi
03-27-2009, 14:41
Може да ти е гадно,но ти изпадаш в прекалени крайности,спокойно-тепърва се срещаш и със сладката и със горчивата страна на любовта.Ще има още хиляди разочарования и още повече хубави мигове-за това горе главата и само чакай любовта сама ще дойде,но в никакъв случай не се отчайвай-НЯМА смисъл. ;)

Cellmate
03-27-2009, 14:44
Доста мазохистична нагласа. Перфектно си е да нямаш кой да обичаш. На мен товар ми падна от плещите.

napalm
03-27-2009, 15:06
ами когато нямам кой да оби4ам се 4увствам страшно депресирана,страшно самотна,вси4ко ми е страшно сиво и ску4но :( когато съм влюбена има моменти когато направо летя от щястие,след това идват и гадните моменти...но пак има за кой да пла4а и заради кой да се събуждам с усмихва....сега ве4е няма кой да оби4ам и съм страшно депресирана...просто не мога да бъда сама,ужасно е :cry:
и с вас ли е така или аз съм нещо побъркана :(

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

И аз съм така. Даже още по ми е криво.

GossipGirl89
03-27-2009, 15:18
Ами с мен не е така. Когато съм сама се възползвам от предимствата като например да ходя където си поискам, да правя каквото ми скимне без да се притеснявам, че някой след това ще ми мрънка на главата :) Да си сам не е толкова лошо просто се възпозвай ;)

Jumbie483
03-27-2009, 15:23
Вземи си куче или котка.. И двете показват често любовта си към теб.. Пък и ти ще има кой да обичаш..
Намери си някакво хоби, излизай, спортувай.. просто се разсейвай с неща, които са ти приятни.

FlashMX
03-27-2009, 16:01
ами когато нямам кой да оби4ам се 4увствам страшно депресирана,страшно самотна,вси4ко ми е страшно сиво и ску4но :( когато съм влюбена има моменти когато направо летя от щястие,след това идват и гадните моменти...но пак има за кой да пла4а и заради кой да се събуждам с усмихва....сега ве4е няма кой да оби4ам и съм страшно депресирана...просто не мога да бъда сама,ужасно е :cry:
и с вас ли е така или аз съм нещо побъркана :(

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника


с почти всички е така :D

stuci_i_miri
03-28-2009, 19:57
регестрирай се в повечко сайтове за запознанства. там секи ден си намирай някой нов да си обичаш :grin: :grin:

vlubeno_momi4e***
03-28-2009, 20:11
Всеки има нужда да споделя любовта си... разбирам как се чувстваш..

Cocoa
03-29-2009, 17:00
Да..гадно е и аз се чувствам така искам да се раздам изцяло на един човек ...но уви ме е хванало шубето и не мога да му го кажа ... това е малко по-кофти :? Опитай се да се разсееш :) сичко ще се оправи!

cinderella_gugutka
03-29-2009, 17:24
всеки си има своите гадни периоди от живота :(

aka6a_vamp
03-29-2009, 17:50
Оо Господи..много си зле,съжалявам,ама си е така!ВИНАГИ ИМА КОГО ДА ОБИЧАШ!

Iv4eTy
03-29-2009, 21:37
Вземи си домашен любимец...

Darkkiss
03-29-2009, 22:08
земи си котенце и депресирай него (няма как да ти избяга като др-те ;))

kypo
03-30-2009, 08:48
обичай себе си...

evelinka1122
03-30-2009, 09:06
мн тъпо си са настроила... няма кого да обичам и се депресирам... това са пълни глупости... ти приятели.. роднини нямаш ли? как така нямаш кого да обичаш :shock:

Re5peC7
03-30-2009, 09:21
обичай мене :-)

3oPuTyYy
03-30-2009, 13:46
Що не си вземеш някой домашен любимец..куче или котенце, а може и някоя друга животинка.Ще има кой да обичаш, за кого да се грижиш, с кой да се гушкаш.. :-D А и междувременно можеш да си намериш някакво занимание,защото явно ти е доста скучничко.. :? Нямаш ли приятели с които да обикаляш заведенията 8-)

loveiseverything
04-02-2009, 16:29
Напълно те разбирам. :) И при мен е така.

gabsit000
04-02-2009, 17:14
аз от октомври миналата година няма кой да обичам..ама гледам не съм умряла :D

gLypChenCee
04-02-2009, 17:28
Не си единствена миличка .. :(

xXx_ThePrincess_xXx
04-02-2009, 20:49
Честно казано понякога и аз немога да се разбера тъй като когато съм сама искам да имам половинка а когато имам понякога искам да нямам такава ....
ако питаш мен остани сама за известно време.. иИи зарибявай се от време на време с някой ии ткам :)

myNameIsImmortal
04-02-2009, 21:29
обичай мене :-)
зарежи го него :smt011

Обичай мене :-D

Еми намери си кой да обичаш:
- домашен любимец
- семейството си
- приятелите си

и знам, че говориш за момче, затова 1во трябва да се привържеш към него, след това да се влюбиш и после да споделиш с него думите: обичам те.. :)
Затова не се депресирай, пак ще си намериш някой който хем да обичаш. хем да те обича, щото е гадно само ти да харесваш/обичаш някой, а той теб не :)

ThereIsNoWayOut
04-02-2009, 21:31
От много време съм с приятеля си и одавна не съм изпитвала чувството да съм сама,затова и не си спомням как съм се чувсвтвала в такъв момент.Аз на скоро го изпитах за кратко и е ужасно , дано не се повтаря повече ...