PDA

View Full Version : Приятел/Приятелка от друга страна



LudoMlado
03-25-2009, 22:47
Та мислих си в последно време и стигнах до извода че или ще съм с Българка или изобщо с никой няма да съм. Просто с тия връзки които съм имал си стигам до извода че по-умно, по-работливо и по-красиво момиче от българското няма. Просто си им е в душата.

А пък в сравнение, канадките тука са жалка работа. Направо ме е гнус да ги гледам, всичките готови за е*ане обаче никоя от тях не знае кво да прави като станат сериозни нещата.

Кво е вашето мнение, кое предпочитате най-мн и защо?

hahavteen
03-25-2009, 22:53
С българин не съм била до сега и не смятам и че ще бъда. Не че имам нещо против - даже напротив. Просто не съм срещнала до сега такъв който да си е струвал или поне не в чужбина. :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-12-2009, 14:44
о.. за канадки и канадци даже не ги сравнявай с българското... сериозно няма просто как да ги сравниш.. тези тука са израснали с burger king и mccdonalds супер са глупави а за работа да ги накараш да ти свършат... апсурт.. и аз не ги харесвам .. хД затова и приятеля ми е румънец... дошъл е малко преди мен а и с него някак си се чувствам все едно съм с българин които не говори български... много си приличаме а и + всичко което той е намирал в румъния като ядене гледане на тв сме го имали в бг и не е толкова голяма разликата, имаме и почти същите обичаи ...;] btw къде живееш в канада?

untouchedbby
05-30-2009, 15:52
Хм .. не знам с какъв ще си продължа живота.Възможността да се върна в БГ е изключително малка,а тук българите се държат така сякаш света е техен.Откакто съм в Америка съм имала само американски гаджета,българите не заслужават вниманието ми.Но знае ли човек ...