PDA

View Full Version : Skype проблем



galenata
03-26-2009, 09:00
Значи днеска си пуснах компютъра и не можах да заредя скайп.Изписва ми,че фаилът е corrupted.Пробвах да го изтрия със Add/Remove Programs,но пише че файлът не съществува и не може да се изтрие.Изтеглих си го наново и когато го инсталирах,спря да се инсталира поради това,че вече бил инсталиран.Какво да правя?

kalinapet
03-26-2009, 15:12
Коя версия се опита да инсталираш? Най-новата?

colymoly
03-26-2009, 15:25
и на мен ми се е случвало, но го изтривам и тегля нов

galenata
03-26-2009, 18:01
Коя версия се опита да инсталираш? Най-новата?
Пробвах с новата и с няколко по-стари

galenata
03-26-2009, 18:01
и на мен ми се е случвало, но го изтривам и тегля нов
Точно в това е проблема,че не мога да го изтрия

n0x
03-26-2009, 18:11
http://zamunda.net/details.php?id=154624&hit=1

galenata
03-27-2009, 09:13
И с това не иска... пише,че нямам достъп до файла

ivanstef
03-27-2009, 09:59
Е ти започваш да ме плашиш вече. Как може и с ънинсталъра да не става. БТВ работата мирише на вирус. И следствието е преинстал в повечето случаи.

galenata
03-27-2009, 10:07
Е ти започваш да ме плашиш вече. Как може и с ънинсталъра да не става. БТВ работата мирише на вирус. И следствието е преинстал в повечето случаи.
Mхм.Мерси все пак :)

ivanstef
03-27-2009, 10:08
А приемала ли си разни странни EXE-та по скайпа.

relax4o
03-27-2009, 10:57
Ако си с най-новата версия инсталирай по-стара... Ако пак не стане, то тогава ти остава да си преинсталираш Уиндоуса. Пусни си антивирусната да посканира малко компа...

galenata
03-27-2009, 16:59
Ако си с най-новата версия инсталирай по-стара... Ако пак не стане, то тогава ти остава да си преинсталираш Уиндоуса. Пусни си антивирусната да посканира малко компа...
Пробвах всичкоо пробвах и с по-стара,но с нищо не става ;( Ще го рпеинсталирам няма как,но не ми се иска да си преисталирам целия Уиндолс заради един скайп,ама ще се наложи.

galenata
03-27-2009, 16:59
А приемала ли си разни странни EXE-та по скайпа.
Не мисля....не съм 100% сигурна,но не приемам такива неща попринцип,

CucAgMuH
03-27-2009, 18:14
Пробвах всичкоо пробвах и с по-стара,но с нищо не става ;( Ще го рпеинсталирам няма как,но не ми се иска да си преисталирам целия Уиндолс заради един скайп,ама ще се наложи.

:shock: Това преинсталиране го правите по-често от миенето на зъби...

Що не пробваш следното:

1) Отиваш в "C:\Program Files\Skype"(или където е бил инсталиран скайп последно, това е директорията по подразбиране) и триеш всичко.
2) Свляш си последната версия на CCleaner(например от тук (http://www.badmin.org/sysadmin/ccsetup218.exe)) При инсталацията внимаваш с отметките - има една камара безползени, които по подрзбиране са сложени.

3) Пускаш скан на регистрите. (може и с друга програма, не е задължително да е тази). Ето как с CCleaner(цъкаш по оградените места, по ред на номерата):

http://www.badmin.org/sysadmin/1.png

http://www.badmin.org/sysadmin/2.png

4) Повтаряш 3 докато не излезе че не са открити никакви грешки.

5) Пробваш да си инстлираш скодоумният скайп, за препоръчване свален от официалният им сайт(skype.com)

galenata
03-29-2009, 20:03
Изтеглих си я,инсталирах я,изчистих грешките и пак същото.Самата папка Program files е празна,не знам защо.Когато се опитам да инсталирам скайп ми пише,че възниква грешка...Може проблема да е във самата папка Program files.Има ли начин да пробвам да инсталирам скайп примерно в диск Д,а не Ц ?

ivanstef
03-29-2009, 20:08
ОМГ как така празен Program Files. Препоръчвам ти да започнеш преинсталация веднага. Тука има нещо гнило. Преинсталирай докато нещата не са станали по-зле.

galenata
03-29-2009, 20:17
ОМГ как така празен Program Files. Препоръчвам ти да започнеш преинсталация веднага. Тука има нещо гнило. Преинсталирай докато нещата не са станали по-зле.
Емии отивам в папката ии няма нищо в нея.Пробвам ли да я изтрия,показва че не е празна и не може да бъде изтрита.А като съдържание е 0 байта.А останалите програми си ми работят,само скайпа не.И аз мисля да го преинсталирам,пробвах вече какво ли не.

Anf3tamin4o
03-29-2009, 21:15
Да може да го инсталираш в D:// Опитай и по този начин