PDA

View Full Version : Пиърс на брадичката



pipilona
03-26-2009, 09:03
...

jenichka
03-26-2009, 09:07
мисля че ти не си добре!обецата не трябва да си я махаш и слагаш сама защто можеш да си докараш голяма инфекция... :-x :-x :-x кви са тия лапешки прищявки!после като станеш на 40 ще бъдеш с дупка в брадата...ем успех

guinessgirl
03-26-2009, 10:43
после като станеш на 40 ще бъдеш с дупка в брадата...ем успех

тва па..

това,което мислиш да направиш е абсурдно,защото си личи,че има дупка,а и трябва 2-3 седмици след пробиването да промиваш,да мажеш с гелче и т.н и не трябва да сваляш топчето,докато не зарастне един вид.
ше си докараш голяма инфекция иначе.

marin4itu
03-26-2009, 19:25
http://piercing-bg.com/docs/lip.html

А защо не се пробваш да убедиш ваще? Толкова по-спокойно ще ти е...

Sladyranna
03-26-2009, 20:13
Офффф за пиърсинг на устните ли е ставало за въпрос... :o :o :o
Като прочетох "Значи искам да си пробия брадичката(пиърс)" ми стана лошо... Щом маика ти не ти дава не се дупчи. В живота трябва да се правят и компромиси

KadifWerewolf
03-27-2009, 00:13
hahaha ebasi prostotiqta..
ne se ligavete s tova, che infekciite sa opasni

guinessgirl
03-27-2009, 05:06
hahaha ebasi prostotiqta..
ne se ligavete s tova, che infekciite sa opasni

ем,дам,нека долната уста и част от кожата да и се възпалят и ше видиш лигавене..

LovEsIckk
03-27-2009, 08:50
Най-много да стане някоя инфекция :)

Sintya
03-27-2009, 08:51
Зачервено е и боли, нямам как но след 1 - 2 седмици ти минава.

lolipop1
03-27-2009, 10:37
ти си мега зле ... първо ще стои хипер грозно ... второ няма да стане така както ти си я мислиш .. няма да повтарям горните мнения ... но все пак всеки има право на избор ... :shock:

EJI4eTy
03-27-2009, 18:28
на брадичката :D :D :D :D :D ХАХАХАХХААХА ПИЕРСИНГ НА БРАДИЧКАТА - КАКВО ЛИ НЕ ИЗМИСЛЯТ ХОРАТА АХХААХХАХА ... първо се научи злато че тфа е пиерсинг на устната а не на БРАДИЧКАТА ... като прочетох темата си представих с някфа двойна брадичка и surface между двете брадички .. еба му мамата :-D :-D :-D еми успех ... няма как да не забележат хаха - 1. вечерта като сложиш някъф грим няма да личи + това казваш че се прибират вечер съответно на лампа и няма да забележат кой знае колко НО от тфа стават ужасни инфекций
2. пробий се и не махай обицата - няма какво да се направи по въпроса - наказание бой и някфи такива и толку поне обица ще си имаш

NIKY
03-28-2009, 11:09
Като толкова искаш да се пробиваш, първо проучи малко, а не е ми то видях една с таковка айде и аз аз ша са дупча.. пфф

mysterious93
03-28-2009, 11:17
abe po dobre nedei. no kakvoti i da re6i6 molq te samo ne si pravi http://piercing-bg.com/img/lip/plate.jpg ujasno protivno e :D

marin4itu
03-28-2009, 11:50
Между другото като се пробиеш, ако обицата ти е с топче и дискче (смисал да не е халка), е възможно да се получи срастване на дискчето във вътрешната страна на устната ти. Не знам дали разбра, но не намерих снимка.

guinessgirl
03-29-2009, 13:48
ти си мега зле ... първо ще стои хипер грозно ... второ няма да стане така както ти си я мислиш .. няма да повтарям горните мнения ... но все пак всеки има право на избор ... :shock:

оо,обади се 12 годишната,че било грозно. :lol:


Между другото като се пробиеш, ако обицата ти е с топче и дискче (смисал да не е халка), е възможно да се получи срастване на дискчето във вътрешната страна на устната ти. Не знам дали разбра, но не намерих снимка.

редки случаи. ;)

TellMeYourName
03-29-2009, 14:02
после като станеш на 40 ще бъдеш с дупка в брадата...ем успехбате, колко си тъпа :lol:

Ag
03-29-2009, 17:35
после като станеш на 40 ще бъдеш с дупка в брадата...ем успехбате, колко си тъпа :lol:
е как..ти не знаеш ли..и кат пиеш бира и шш ти изтича чак...
пп-копеле адски тъпи сте сички..ама иначе "съвети" дават :razz:

teenems
03-29-2009, 17:55
Най-много да стане някоя инфекция :)

точно .. па и вие вече откачихте ем напраи си на гъза :lol:

sunity06
06-20-2009, 15:00
добре, сега за какво се зъбите, момичето се нуждае от съвет, а не от критики!

Товар което искаш е LABRET, аз самата имам такъв и мн си го обичкам!

Той представлява пиърсинг под долната устна, като отвътрешната си страна има поставена плоска повърхност (дискче), и винт от външната страна (конус, топче, кубче, зарче, динозавърче или каквото вие си пожелаете..). Той също може да бъде централен или страничен. Някои хора предпочитат наименованието lowbret, когато обицата е разположена по-надолу.

В повечето случаи по-подходящо бижу за лабрет се явява халката, тъй като не осъществява никакъв контакт с венците и вредното действие е сведено до минимум, ако не до нула.

В никакъв случеи не си играи да я слагаш и сваляш!!!!

Но да не ти пука, и моите бяха мн против, за тва отидох и си го направих без тяхно съгласие, само се хванаха за главите, за което съм мн благодарна на RUDI от TRIP HOUSE!!!

Boot
06-21-2009, 09:48
Абе ти не виждаш ли, че темата е от преди 3 месеца? Ама е мноооого важно да се похвалиш, че имаш лабретче, евала :lol:

sunity06
06-21-2009, 11:45
Абе ти не виждаш ли, че темата е от преди 3 месеца? Ама е мноооого важно да се похвалиш, че имаш лабретче, евала :lol:

просто някой се интересуваме от това, и айде без да се отваряш, да не ти хлопна вратата под нуса

Boot
06-21-2009, 13:28
ОАО!
ебаси яката си 8-)

Pedigree
06-21-2009, 13:57
Абе ти не виждаш ли, че темата е от преди 3 месеца? Ама е мноооого важно да се похвалиш, че имаш лабретче, евала :lol:

просто някой се интересуваме от това, и айде без да се отваряш, да не ти хлопна вратата под нуса

:razz:

HardcoreSyndrome
06-21-2009, 14:00
Как човек да не се изсмее злобно, а ? 8-) :lol:
Някой отговори са повече от глупави!
Ай, sunity06...научи се да пишеш бе. Да те питам на НУСА имаш ли обичка? Ам...

guinessgirl
06-21-2009, 17:48
Абе ти не виждаш ли, че темата е от преди 3 месеца? Ама е мноооого важно да се похвалиш, че имаш лабретче, евала :lol:

просто някой се интересуваме от това, и айде без да се отваряш, да не ти хлопна вратата под нуса

само аз ли не го разбрах тва? 8-)

cLaDyRcHe
06-21-2009, 19:54
да не ти хлопна вратата под нуса
леле! :razz: :razz: :razz: