PDA

View Full Version : Програма която чете на български!!! СПЕШНО



dimi93
03-26-2009, 12:16
Здравейте! Преди години бях попаднал на програма която чете и възпроизвежда сас добър български акцент това което напиешеш. Беше нещо поизведено за слепите и беше много добро и безплатно. МОЛЯ ВИ някой знае ли как се лазва тази програма? Много спешно ми трябва.

CucAgMuH
03-26-2009, 13:40
Да не би да те ядосват съседите? :) Аз пусках една такава програмка да чете Старият Завет в полунощ и заминавах на кафе. След двуседмична терапия съседите вече левитираха, а от съседните блокове започнаха да се разхождат с библии в ръце, цитирайки пасажи. От по-отдалечените краища на квартала имаше хора които твърдяха че Иисус им говорел през нощта :lol: Уплаших се и спрях да правя така...

Иначе програмата която търсиш май е "SpeechLab 2.0", потърси я из data.bg

dimi93
03-26-2009, 15:34
Да не би да те ядосват съседите? :) Аз пусках една такава програмка да чете Старият Завет в полунощ и заминавах на кафе. След двуседмична терапия съседите вече левитираха, а от съседните блокове започнаха да се разхождат с библии в ръце, цитирайки пасажи. От по-отдалечените краища на квартала имаше хора които твърдяха че Иисус им говорел през нощта :lol: Уплаших се и спрях да правя така...

Иначе програмата която търсиш май е "SpeechLab 2.0", потърси я из data.bg

благодаря ти ужасно ама страшно много злато си :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: