PDA

View Full Version : Нова граматика



UnaBletoLoVeU
03-26-2009, 13:18
http://vbox7.com/play:d2514d43 :shock:

StayFly
03-26-2009, 13:22
По- скоро тъпи шаврантии.

cherinka
03-26-2009, 15:17
Абе, ако не беха тия медии и тия сайтове с качени клипове на тия тризначки и въобще ак не беше тоя шибан форум, хич нямаше и да знам кои са те, още повече колко ТЪПИ Са. Еби му майката...
човек да не ви покаже нещо и вие после цял живот ще го дъвчете това.

Все едно е някакво историческо събитие, с което трябва да сме горди, щом вече толкова време не се спира да се говори за тия малоумни подобия на хора.

ОСТАВЕТЕ НИ НА МИРА!
НАПРАВЕТЕ СИ СОБСТВЕН ФОРУМ И ТАМ СИ ПОКАЗВАЙТЕ ТИЯ ТЪПОТИИ!

ПОДЯВОЛИТЕ,, ЗАЩО ТРЯБВА ДА СЕ ДАВА ГЛАСНОСТ НА ПОДОБНО НЕЩО!!!!!!!!!!

ОЩЕ ПОВЕЧЕ, ЧЕ КЛИПА Е ОТ 100 ВЕКА И ГО ИМА НА ОЩЕ ПОНЕ 50 МЕСТА ИЗ ТОЯ ФОРУМ !!!!!!!

afterforever
03-26-2009, 15:20
^Съгласен!

TheRestorer
03-26-2009, 18:20
Черинке не те схванах какво имаш предвид.Става ми ясно - какви мъдри и интелигентни хора печелят биг брадър.Просто България!

UnaBletoLoVeU
03-26-2009, 18:34
Оф к'во мрънкате за всичко, лелеее. Малко ли тъпи теми има, че бучиш за още една. На теб като не ти е интересно, на друг може да му е. [-(

raduna
03-26-2009, 21:22
мдааа....
току-що дойде мамЕто при мен да сподели възмущение, че преди малко гледала шоуто на Слави и там (има някаква игра явно пак) поставили на участниците задача, да отидат (май с кола, не съм сигурна) на мястото където е убит Ботев. И тя казва, че никой не е знаел и едни тръгнали към Шипка, други към връх Ботев, трети към Карлово и Калофер и изобщо някакви безумни мисли, коментари и предположения! Хора, които не знаят къде е бил убит Христо Ботев! :(
Беше в потрес горката и вика: "Даже и 2 студентки...!" :lol: тук много ми стана смешно...тя още не може да разбере, че вече да си студент не е критерий за нищо и, че има хора, които пишат "ас сам".

така, че така ще е и по-зле ще става - свиквайте с новата граматика и се приобщавайте към нея, защото, който се цепи от колектива...... :D