PDA

View Full Version : Какво да правя там долу ?



suitable
03-26-2009, 12:33
Първо ще се оправдая: теми такива много.. Въпреки, че ги разглеждам обстойно, все не намирам отговора на въпрос, който си задавам от много време. Та въпроса ми е относно обезкосмяването около интимните части. Срещал съм да се говори за това, но никой не споменава нищо за обезкосмяването точно най-отдолу (на чатала) - много ми е интересно дали и там може да се получи с кола маска, защото кожата е изключително отпусната и нежна и ме е страх да не стане нещо неочаквано..

cherinka
03-26-2009, 12:59
Квоо??? Къде била нежна кожата и не ставало с кола-маска?????

Навсякъде става с кола-маска, друг е въпроса, че заради чувствителността на някои места боли повече.

Всяка част от тялото може да се обезкосми със самобрсначка, пинсета, кола-маска, епилатор и т.н.

чатал, нечатал, БОЛИ. А понякога - не. :D

Sissy90
03-26-2009, 17:00
Не забравяй, че той е момче и точно най-отдолу сигурно наистина е доста нежна кожата... Аз на твое място не бих пипала космите там изобщо - надали ще са такъв проблем за момичето/момичетата, с които спиш. А ако на теб са ти неприятни... може да пробваш с кола маска, но първо на съвсем малък участък, за да видиш как ще е и ако всичко е наред, може да оскубеш всичко.

maybe
03-28-2009, 09:37
според мен за тези крехки места е по-добре да не предприемаш нищо сам, обърни се към козметичка, тя си знае работата :)

успех ;)

sweetsunshine
03-28-2009, 09:39
Квоо??? Къде била нежна кожата и не ставало с кола-маска?????

Навсякъде става с кола-маска, друг е въпроса, че заради чувствителността на някои места боли повече.

Всяка част от тялото може да се обезкосми със самобрсначка, пинсета, кола-маска, епилатор и т.н.

чатал, нечатал, БОЛИ. А понякога - не. :Dкато е нежна кожата може и рани да му станат,аз си бях правила кола маска на над горната устна(не ми беше за 1 път) и даже част от кожата ми замина и 1 седмица неможе да се оправи...