PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата



heyvanko
03-26-2009, 12:57
Искам да ви попитам бихте ли тръгнали с момче,което има акне?

cherinka
03-26-2009, 13:07
Първо, всякакви пъпки, мъпки, големи, малки и т.н. оставят впечатление за нечистоплътност и за недобре поддържана кожа, също така и за нездравословно хранене.
И не опира до външност, а проблема е другаде... така, че не.
Вече друг е въпоса ако настоящия ми партньор се обрине в пъпки или получи акне. Тогава ще обърна света, за да успея да му помогна да се справи с проблема.

Пък и акнето не е до живот, за всичко си има оправия. Друг е въпроса, че човек, който има акне, не прави нищо по въпроса, за да го премахне. Ако е така - абсурд да съм с такъв човек...

mimka_1987
03-26-2009, 13:38
аз лично не мразя папките..........

krasitoOoO
03-26-2009, 14:17
xax..emi da

soul1199
03-26-2009, 14:20
zavisi ot haraktera,ako go haresvam,za6o ne?! :)

hooliganka89
03-26-2009, 14:33
Хахахаха,ужас.
Зависи в каква степен е напреднало.
Моя доста добра приятелка има този проблем,а вече е на 20 години и това е най-големият й комплекс.
И честно да си кажа,наистина отстрани наподобява на лоша хигиена както спомена по-горе някой.

ifkataAa
03-26-2009, 14:41
Зависи от много неща, но ако го обичам, защо не ? Нима мнението на другите е по-важно от моето щастие !?

billytalent
03-26-2009, 14:48
Зависи от много неща, но ако го обичам, защо не ? Нима мнението на другите е по-важно от моето щастие !?

+1

DevilWish
03-26-2009, 15:23
Първо, всякакви пъпки, мъпки, големи, малки и т.н. оставят впечатление за нечистоплътност и за недобре поддържана кожа, също така и за нездравословно хранене.
И не опира до външност, а проблема е другаде... така, че не.
Вече друг е въпоса ако настоящия ми партньор се обрине в пъпки или получи акне. Тогава ще обърна света, за да успея да му помогна да се справи с проблема.

Пък и акнето не е до живот, за всичко си има оправия. Друг е въпроса, че човек, който има акне, не прави нищо по въпроса, за да го премахне. Ако е така - абсурд да съм с такъв човек...
Мдам и при мен е така ;)

Enough
03-26-2009, 15:29
kofti e ;/ az imam toq problem ... opitvam se da go re6avam ... puk i brusneneto na bradata se otrazqva lo6o ... qvno kojata mi e po-4uvstvitelna ... pritesnqvam se dosta ... kajete nqkakuv lek ... preporu4aite ne6to ? iskam da 4uq i drugi mnenie ... puk i imam lo6iq navik da "ubivam" pupkite, koeto mi e ostavilo nqkolko lo6o belega po liceto :/

YouMakeMeFeel
03-26-2009, 15:42
epaaa... za lekove... nqkva kozmetika we chovek.. primerno probvai lepten.. xd` ... vse pak sa 30 lvl i dano ti pomogne ... az ne mislq che ne deistva... 8)

heyvanko
03-26-2009, 16:32
epaaa... za lekove... nqkva kozmetika we chovek.. primerno probvai lepten.. xd` ... vse pak sa 30 lvl i dano ti pomogne ... az ne mislq che ne deistva... 8)
Xxaxa,не мислиш че не действа?Вярвай ми,не действа!От личен опит мога да ти кажа,че точно това най-малко ще помогне...

Killercho
03-26-2009, 16:42
Пич повярвай лек няма! Колкото и лошо да звучи е така.Аз имах пъпки от 6 клас.7 клас беше някакъв ужас.8 клас станаха по-малко.9 почти нямах,а сега съм 10 и нямам,но при мене има друго,че от 8 клас започна да ми излиза много сериозна брада и това спомага доста за пъпките.Така че ще изчезнат с появата на мъжката брада.Споко! :grin:

sweet_sorcerer
03-26-2009, 16:48
Зависи от много неща, но ако го обичам, защо не ? Нима мнението на другите е по-важно от моето щастие !?

+1
И аз съм с вас.

GameMaster
03-26-2009, 16:54
Moje bi ako i az imam 8-) Maitapq se.Bih stiga da ne sa mnogo...

heyvanko
03-26-2009, 16:55
Пич повярвай лек няма! Колкото и лошо да звучи е така.Аз имах пъпки от 6 клас.7 клас беше някакъв ужас.8 клас станаха по-малко.9 почти нямах,а сега съм 10 и нямам,но при мене има друго,че от 8 клас започна да ми излиза много сериозна брада и това спомага доста за пъпките.Така че ще изчезнат с появата на мъжката брада.Споко! :grin:
Чакай малко,с появата на брадата пъпките изчезват...Каква е връзката?То като се обръсна ми излизат пъпки...

cherinka
03-26-2009, 18:32
epaaa... za lekove... nqkva kozmetika we chovek.. primerno probvai lepten.. xd` ... vse pak sa 30 lvl i dano ti pomogne ... az ne mislq che ne deistva... 8)
Ами, ако се навиеш на поста ми, иди си вземи Дефламол. 2.90 е и сутринта като се обръснеш се намажи с него. После следобе някъде пак и ми кажи дали има резултат.
На мен ми помага, само дето не се бръсна, и то не на лицето. 8-)
Но иначе е против пъпки такова, обаче за външна употреба.
Ти какво си ползвал до сега? Ако е само някакви кремове и мазила, всеки би те посъветвал да започнеш с нещо, което се приема перорално, тогава възможността да ти се премахнат е по-голяма. :)

heyvanko
03-26-2009, 18:43
epaaa... za lekove... nqkva kozmetika we chovek.. primerno probvai lepten.. xd` ... vse pak sa 30 lvl i dano ti pomogne ... az ne mislq che ne deistva... 8)
Ами, ако се навиеш на поста ми, иди си вземи Дефламол. 2.90 е и сутринта като се обръснеш се намажи с него. После следобе някъде пак и ми кажи дали има резултат.
На мен ми помага, само дето не се бръсна, и то не на лицето. 8-)
Но иначе е против пъпки такова, обаче за външна употреба.
Ти какво си ползвал до сега? Ако е само някакви кремове и мазила, всеки би те посъветвал да започнеш с нещо, което се приема перорално, тогава възможността да ти се премахнат е по-голяма. :)
Ами аз съм се мазал с повечето кремове,от който можеш да се сетиш - лосиони,кремове,маски и всички тези неща,но кой знае какъв ефект не се е проявил.Все пак разясни ми какво е това перорално?

BloomF
03-26-2009, 18:45
Зависи от акнето :-D Ако са доста и големи пъпки и изобщо момчето има вид, сякаш че не се поддържа - не! Но ако са не толкова пъпки и си личи, че момчето се опитва да спре... появата му(така да кажа) - защо не?! Нормално е да има акне.

relax4o
03-26-2009, 18:46
Ако е чак пък толкова сериозно вземи иди на кожен лекар. Той поне ще ти препоръча нещо съществено(може би)

XTREMEFREERIDE
03-26-2009, 19:10
Защо не.
Ако характера му е хубав.
Ако ме разбира.
Ако е добър и ме уважава.
Защо не?!
Акнето идва и си заминава,
но вътрешната красота остава завинаги.

Insan3rabbit
03-26-2009, 19:24
Защо не.
Ако характера му е хубав.
Ако ме разбира.
Ако е добър и ме уважава.
Защо не?!
Акнето идва и си заминава,
но вътрешната красота остава завинаги.

+1 :)

cherinka
03-27-2009, 07:17
'Перорално' означава нещо, което се приема през устата. ....

tItEufFf
03-27-2009, 07:27
Нормално е да има пъпки...
Аз също имам, въпреки че полагам грижи за лицето си.
Зависи и колко са. Едно момче от класа ми има страшно много пъпки. Големи и с бял връх. Отвратителна гледка е. И при него си личи, че няма абсолютно никаква хигиена - мазна коса с пърхот, кариеси на предните зъби, "приятен" аромат... Но пък момчето си има приятелка. Която в интерес на истина е симпатично момиче, не някаква като него.
Разбира се, че предпочитам момчета с изчистена кожа, но няколко пъпки не биха ми направили проблем.

DemonchY
03-27-2009, 08:40
абе вижте ся зн че на темата пише че е към момичетата въпроса ама се пак да зема да напиша нещо да помогна на хората страдащи от тва :?
първото нещо което ми идва на ум е да се отиде на козметик ... те са специалисти и предполагам знаят най-добре какво да направят ... естествено това трябва да е по време на някоя ваканция тъй като след козметика за няколко дена въпросния човек ще има повече пъпки ;)
другото което ми идва на ум е както казахте кремове маски ала бала... аз нямам акне а само някоя друга пъпка секи нов ден обаче ползвам един крем който много помага казва се Vitassin Cosmetic Cream и много помага повярвайте :grin: :grin: :grin: айде успех на всички и макар и малко отблъскващо това не е толкова лошо ... и най-важното не правете като 1 съученичка която си изтиска пъпка в час и целия клас щяхме да се издрайфаме :shock: :shock: :shock: :smt078

lolitkata18
03-27-2009, 09:46
Напълно нормално е в нашата възраст да се появяват пъпки по лицето.Има много хора,които поддържат добра лична хигиена,но и при тях акнето е факт.Това не бива да те притеснява!За никой акнето няма да е пречка,ако наистина държи на теб!Споко,с времето кожните проблеми ще изчезнат!!! :)

burberrysummer
03-27-2009, 09:51
8) Пъпките са временно като станете на 18-20 кожата се изчиства и ще спре мъката

Hilary_
03-27-2009, 11:12
Зависи относителен въпрос... ако е твърде много и ако започне да се грижи за кожата си може би... след време... иначе ако е немърлив и нищо не прави по въпроса не... :?

renigildo
03-27-2009, 11:44
Твърдо да.Моето гадже миналта година имаше чисто лице, той спи у нас от около 2 месеца по стечение на обстоятелствата, но виждам че поддържа много добра лична хигиена и въпреки това от тази година има акне.Въпреки това аз продължавам да го обичам :smt007 и не ми дреме какво мислят :-P съучениците или който и да е било друг :)

kotetokateto
03-27-2009, 19:27
Зависи от човека-ако си заслужава ДА- защо не :D

elsy
03-27-2009, 19:30
Пфф, що не 8-)

babity
03-27-2009, 20:08
epaaa... za lekove... nqkva kozmetika we chovek.. primerno probvai lepten.. xd` ... vse pak sa 30 lvl i dano ti pomogne ... az ne mislq che ne deistva... 8)

Пак ли ти бе?

Darkkiss
03-28-2009, 04:18
то понякога е чар ;)

deathmyth
03-28-2009, 11:02
Когато харесваш някого истински не мисля,че има значение какъв е на външен вид,важна е душата не вида! 8)

metalcheto
03-28-2009, 17:50
aue hora ne moga da va razbera. sichki vikat che nqma da tragnat shtoto ne poddarjdal higiena. vie ludi li ste az lichno imam papki i ne bih kazal che ne poddarjam dobra higiena. higienata nqma nishto obshto s tova. to se poqvaqva ot puberteta i ne vijdam kak edno aken( koeto e neshto napalno normalno) shte poprechi da tragnete s nego pri polojenie che go obichate. ili pak vi interesuva samo kak izlejda na vanshen vid i kakvo shte kajat drugite. mai e tva seki tva gleda(da mu e chisto liceto kat bebeshko dupe) . ne razbrahte li che v puberteta kojata se omaznqva i izlizat papki. i tova NE ZAVISI ot higienata ti. (momche sam)