PDA

View Full Version : Как да си стегна и смаля дупето :)



AlaBalaa
03-26-2009, 15:56
Здравейте момче на 15год съм и не си харесвам задника го кажем как мога го стегна и го смаля защото мисля скоро почна бягам тва ще помогне ли? или дайте препоръки плс :)

justifymysoul
03-26-2009, 16:21
Само ако спортуваш ще махнеш излишното !!!!!!! Че даже и ако мягаш и скачаш на въже ще ти се утрази и на коремчето !!! :)

vilety7
03-26-2009, 16:52
искам да попитам нещо, но плс не ми се смейте :oops: четох някъде, че тази мазнина която имаш на дъто като спортуваш може да си остане и да се стегне... и да си с голямо стегнато дъ... :o не ми се вярва ама искам да се уверя :-D защото и аз имам същия проблем и искам да си смаля и стегна дупето..

AlaBalaa
03-26-2009, 17:22
ем не знам аз ще бягам и ся на фитнес ходя

Nitroglycerin
03-26-2009, 18:47
искам да попитам нещо, но плс не ми се смейте :oops: четох някъде, че тази мазнина която имаш на дъто като спортуваш може да си остане и да се стегне... и да си с голямо стегнато дъ... :o не ми се вярва ама искам да се уверя :-D защото и аз имам същия проблем и искам да си смаля и стегна дупето.. Да вярно е,мастната тъкан се превръща в мускулна и после свалянето е много трудно,

Изключи мазнините от менюто си,поемай по 2000 килокалорий на ден (отзад на етикета на храните пише колко килокалорий има) Продължителни кардио тренировки докато стопиш дупето и после клекове за стягане.

brokeninside13
03-26-2009, 18:52
кардио тоест пътеката, колелото и другите теакива с крака дето са с тичане нали? :)

brokeninside13
03-26-2009, 19:06
И кардиото помага ли за бедрата. Имам големи бедра и същото ли е като с мазнините по дупето? :-o
И колко време да правя кардио защото чета че понякога не помага кардиото...... :-o :o

Nitroglycerin
03-26-2009, 19:32
И кардиото помага ли за бедрата. Имам големи бедра и същото ли е като с мазнините по дупето? :-o
И колко време да правя кардио защото чета че понякога не помага кардиото...... :-o :o 40 мин кардио упражнения вършат идеална работа за сваляне на мазнини,по-добре не да се забиеш в мръсния фитнес,а да потичаш в парк ,тъй като и средата оказва влиание.

nyx
03-27-2009, 19:15
наистина кардио-упражненията са най-ефикасни!Само че като бягаш първо топиш,тогава стягаш,така смятам аз,за това наистина фитнеса е на 2ро място...най-ефикасно е бягането! :) аз наскоро започнах да бягам по 40 минути през ден,едновременно с фитнеса.да видим какъв ще е резултата...а относно големите бедра-ако са мускули...sry :) ако са отпуснати споко а бягане ще ги стегнеш и оформиш!

Shenkito
03-27-2009, 19:29
Прави секс по 4 пъти на ден и за една седмица ще си свалила кила :D

Boyd
03-27-2009, 20:04
Тичане по час-час и половина на ден, сутрин на гладно!

AlaBalaa
03-29-2009, 06:46
ами нямам възможност сутрин на гладно да бягам ^^
ся как възможно ли е
примерно
отивам да бягам на стадиона
след това на фитнес ?

Nitroglycerin
03-29-2009, 07:50
ами нямам възможност сутрин на гладно да бягам ^^
ся как възможно ли е
примерно
отивам да бягам на стадиона
след това на фитнес ? Така ще надебелееш,като се пренатовариш ще израходваш повече енергия и за да я възстановиш тази енергия ще ти трябват по-големи количеств храна и така тренировката няма да има абсолютно никъкав смисъл дори ще даде обратен ефект.

Cve7y
03-29-2009, 10:44
а с клякане също ще се стегне нали ? :-o

m3talmania
03-29-2009, 14:32
Тичане по час-час и половина на ден, сутрин на гладно!
Тая енергия за бягането къде ще я вземе?? Хората препоръчват по накой малък шоколад преди натоварване, те на гладно викат...

mArMaLaDkA
03-29-2009, 15:44
Абе как ще бяга на гладно,бе?Вие нормални ли сте!?Да вземе да припадне!Осъзнавайте се какви глупости пишете!Ако ще само една ябълка да изяде преди тренировка,пак е по-добре,отколкото на гладно.

AlaBalaa
04-01-2009, 07:49
ами хубаво примерно
4часа следобяд отивам да бягам преди това съм изял едно шоколадче примерно
бягам 30-40 мин
след това на фитнес
става ли така ?
и след фитнеса трябва ли се наям или да постоя малко така на гладно :-o

hisy
05-04-2009, 10:43
ми..тичай..

batkodoki
05-04-2009, 17:41
Здравейте момче на 15год съм и не си харесвам задника го кажем как мога го стегна и го смаля защото мисля скоро почна бягам тва ще помогне ли? или дайте препоръки плс :)

велосипед!

но стой далеч от трафика в големите градове!