PDA

View Full Version : ОтнОсНо НаЙ-доБрАта ПрИяТеЛка



b0nb0ns
03-26-2009, 16:30
Здравейте! Само да кажа че съм нова и ако объркам нещо не ми се сърдете :) Та искам да попитам разбирате ли се добре с най-добрата приятелка...зарязвала ли ви е...карате ли се...от колко време сте приятелки...чувствате ли се използвани... :?

fluffka1
03-26-2009, 20:02
ами аз лично имам няколко най-добри приятелки, ест че се разбираме, иначе нямаше да сме фр, ама ест и се караме по някога, абе, изобщо..ква е таз тема? :-D ако имаш някакъв определен проблем,кажи да ти помогна,проблеми с приятелката ти ли?

П>С.... 'Приятел е този, който знае всичко лошо за теб, и въпреки това те обича! ;)

mimkap
03-26-2009, 20:23
Еми аз съм най-добра приятелка с едно момиче от горе-долу 3 години.. от 2 години се караме всеки ден, хайде почти всеки ден! И другите кат ни слушат и си мислят че ще се намразим и няма повече да се видим, кат ни гледат как си говорим! Ама след половин час сме си заедно! И така сме си свикнали! Понякога се чувствам изолирана, понякога тя се чувства така ама няма нищо, трябва да поговорите как е простъпила и да и кажеш всичко което мислиш! Така с моята приятелка сме толкова дълга приятелки, може да се караме секти ден и през ден да се бием ама си казваме всички което мислим една за друга в очите, защитаваме се непрекъснато една друга и се подкрепяме! Помагаме си! мНоГо Си Я ОбИчамМ.. ВъПрЕкиИ че нЕ И ГО КаЗвАмМ! :-) :P :-) :-) :-) :-) :-) :-) Pr1qt3lk1 sa t3z1 k0170 s3 kara7 n0 v1nag1 673 sa za3dn0 I vruzka7a 1m 3 p0-s1lna 07 skandal173.. :-) :-) :-) :-) :-) :-P :P :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt055 :smt056 :smt056 :smt057 :smt057 :smt058

lerry1
03-27-2009, 12:57
Еми аз съм най-добра приятелка с едно момиче от горе-долу 3 години.. от 2 години се караме всеки ден, хайде почти всеки ден! И другите кат ни слушат и си мислят че ще се намразим и няма повече да се видим, кат ни гледат как си говорим! Ама след половин час сме си заедно! И така сме си свикнали! Понякога се чувствам изолирана, понякога тя се чувства така ама няма нищо, трябва да поговорите как е простъпила и да и кажеш всичко което мислиш! Така с моята приятелка сме толкова дълга приятелки, може да се караме секти ден и през ден да се бием ама си казваме всички което мислим една за друга в очите, защитаваме се непрекъснато една друга и се подкрепяме! Помагаме си! мНоГо Си Я ОбИчамМ.. ВъПрЕкиИ че нЕ И ГО КаЗвАмМ! :-) :P :-) :-) :-) :-) :-) :-) Pr1qt3lk1 sa t3z1 k0170 s3 kara7 n0 v1nag1 673 sa za3dn0 I vruzka7a 1m 3 p0-s1lna 07 skandal173.. :-) :-) :-) :-) :-) :-P :P :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt055 :smt056 :smt056 :smt057 :smt057 :smt058 на 12 ли си?

lerry1
03-27-2009, 12:57
Еми аз съм най-добра приятелка с едно момиче от горе-долу 3 години.. от 2 години се караме всеки ден, хайде почти всеки ден! И другите кат ни слушат и си мислят че ще се намразим и няма повече да се видим, кат ни гледат как си говорим! Ама след половин час сме си заедно! И така сме си свикнали! Понякога се чувствам изолирана, понякога тя се чувства така ама няма нищо, трябва да поговорите как е простъпила и да и кажеш всичко което мислиш! Така с моята приятелка сме толкова дълга приятелки, може да се караме секти ден и през ден да се бием ама си казваме всички което мислим една за друга в очите, защитаваме се непрекъснато една друга и се подкрепяме! Помагаме си! мНоГо Си Я ОбИчамМ.. ВъПрЕкиИ че нЕ И ГО КаЗвАмМ! :-) :P :-) :-) :-) :-) :-) :-) Pr1qt3lk1 sa t3z1 k0170 s3 kara7 n0 v1nag1 673 sa za3dn0 I vruzka7a 1m 3 p0-s1lna 07 skandal173.. :-) :-) :-) :-) :-) :-P :P :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt055 :smt056 :smt056 :smt057 :smt057 :smt058 на 12 ли си?

PIF
03-27-2009, 13:00
`като те очука живота друго ще говориш за тази твоя приятелка.

BloomF
03-27-2009, 15:19
С най добра приятелка се разбираме и изслушваме.

bloodyF
03-27-2009, 16:47
според мен момчетата са по-добри приятели в някои случаи...

имам си най-добър приятел.Познаваме се от малки и винаги когато имам нужда ме изслушва и ми помага.
А за момиче..имам най-добра приятелка.Обаче понякога като иска да се направи на по-голяма пред другите и ми лази по нервите страшно.. :x


ама въпреки всичко си ги обичам много :oops: :-) :-)

iveetyy
03-27-2009, 16:56
Ми..аз имам няколко приятелки,които смятам за ИСТИНСКИ приятелки.Пък най-добра..сичките са ми най-добри ,но една като че ли ми е по-специална.С нея винаги сме си били така.Откакто се запознахме ,а това беше преди 3 години някъде.Случвало се е да иамме спорове,но до караници много рядко се стига.Все пак различни хора сме и е нормално да имаме различни гледни точки.Винаги обаче се стараем да се държим справедливо една към друго.Изградили сме си нещо много специално ис е надявам никога да не се променят нещата.Въобще към всичките ми приятелки е така.Мноо се радвам за което :]

Converse333
03-27-2009, 18:50
Имах най-добра приятелка.Познаваме се от 9 години.Но тя много се промени,стана голямо лигаве и т.н...И сега нямам най-добра приятелка...Всички са порсто познати-на едно ниво са. :)

nefchi_bs
03-28-2009, 20:02
Ми имам една най-добра приятелка и 8 години сме се 2те..Карахме се всеки ден,докато беше в България,сега по-рядко,но пак се намира за какво :D Никога не сме се зарязвали,били сме скарани,но винаги се сдобряваме :)

vikincety94
03-30-2009, 12:36
Аз имам 5 най-добри приятелки.С едната съм от първи клас заедно,а другите ги познавам от интернет. С едното момиче сме много близки и тя е от друг град,но си ходем на гости..само,че е много далече..другите също са от др. градове но не сме се виждали, а едната е от Чехия и тя щи идва в България а аз догодина ще ходя при нея и така..въобще страшно приятелство..!
Караме се много ясно.Ако не се караме,значи не сми приятелки...!Винаги се сдобряваме..!Имаше един период,който не искам никога да се повтаря,но вече всичко е ОК..!Неразделни сме.Винаги си пишем или говорим по телефоните и така..!
Просто няма хора като тях..обичам ги много и никога няма да намерия фр. като тях! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Dumb
03-30-2009, 12:51
Пишем с малки и големи букви :)

gabi_94
03-30-2009, 13:10
Ами аз си нямам точно най-добра приятелка, но да кажем че имам много добри приятелки. Те са 5, преди бяха повече, но групата ни се разпадна, всеки си пое по пътя и новото даскало. В момента най-близката ми приятелка е от новият ми клас. С нея се познаваме от септември, но я чувствам много близка и не сме се карали засега :-D :)

ElenorRugby
03-30-2009, 13:16
В момента майка й се старае всячески да ни отдели една от друга. При положение,че не се събираме всеки ден.А в компанията й има доста по-"пропаднали" (така да се каже). Нито отивам пияна на даскало,нито пуша (вече!),не правя глупости..Просто тая жена се е озлобила..Както и да е. Продължавам да си обичм приятелката,въпреки че не е същото,като не можем да се видим половин месец..

MaLty
03-30-2009, 13:28
Имам най-добра приятелка.Познаваме се от около 12 години (от яслата).Караме се понякога за глупости ;)

e_r_d
04-01-2009, 17:37
ами с моята най-добра приятелка се познаваме от 8 години но понеже бяхме в различни класове не сме си говорили, в5 клас ни събраха в един клас и тогава започнахме да си говоорим доста.В седеми клас седнахме заедно а после ни приеха и в едно и също училище и така.... Та мисълта ми е че с нея не сме си казвали искаш ли да си станем най-добри приятелки или нещо от сорта(това е супер задъжаващо)просто с нея сме неразделни,споделя ме си и най-важното имаме си доверие, това е една от основните съставки за едно страхотно приятелство, и такааа...
Ще дам един пример: учим в 9-та ФЕГ и през пролетната ваканция има екскурзия до Франция.За съжаление аз не отидох но тя да(даже в момента трябва да пътуват :D )и понеже и двете харесваме романите на Stephanie Mayer тя ще купи някоя от книгите на френски.Аз я помолих да ми вземме и на мен и тя се съгласи(като се има в предвид че книгите не са мн евтини там).Не уточнихме коя книга искам и аз реших че ще се направи че е забравила и няма да ми вземе ,но за мое учудване онзи ден тя дойде при мен и ме попита коя книга искам.Много се зарадвах!
Примерът може да не много хубав,но простно искам да ви покажа на какво се вика истински приятел!!!!!!!!
Мони супер много си те обичам! :smt003 :smt055 :smt039 :smt058 :smt003

sunset_light
04-01-2009, 18:21
Ами с нея сме приятелки от 8 години.Карали сме се доста.Сега изобщо не.Били сме в един клас 2 пъти.От 1-2 и в 5-ти клас.
Беше много яко!
Обичам си я!
Днес цял ден прекарахме заедно!Лигавим се ,смеем се,плачем и всичко.Винаги ми е помагала в лоши моменти,както и аз на нея. :)
Винаги съм й подарявала жестоки подаръци за рожденният й ден,както и тя на мен,но разбира се символични подаръци,не нещо много скъпо без послание. :)
И тя е дъ бест.! Страхотна е!Ходим на плуване заедно,радваме се! И си имаме дори правила. :D

Biskfitka
04-01-2009, 18:47
Ем с мойта бест фр (засега де 8-) ) сме заедно от 9 години и от тогава сме в един клас (като броя и предучилищната де) 8-) Досега НЕ сме се карали :shock: Абе имало е моменти когато не съм я чувствала като най-добра приятелка ама тва е друга тема :Д.... (за която не искам да пиша във форума)

DrunkenLullaby
04-01-2009, 19:07
секти ден
(:

абе бфф чевър форевър.

lipsvashh_mi
04-02-2009, 07:13
с моята най-близка приятелка се познаваме от 4 години и нещо вече...аз повече си я имам за сестра от колкото за приятелка-нещо като част от семейството ми...Много странно,но вчера за пръв път се сдърпахме ама след половин час ни мина..въпреки,че з през тоя половин час си безнях из нас и мн й се нервих...ама така е като за 1в път за тея 4тири години-и ми е някво странно.Иначе супер мн държим една на друга и много се подкрепяме.Тя беше до мен в най-трудният ми период и това мисля,че ни сближи още повече :)