PDA

View Full Version : Той е почнал да ме избягва



kris4en
03-26-2009, 18:42
реших да си кажа какво ми е...Ами момчето което обичам (бяхме заедно 3 месеца и половина) сега сме само приятели...той искаше да скъсаме,поне останахме приятели...Та ние по принцип доста често си се караме но бързо ни минава.В последните дни когато го моля да излезем той ми казва че имал работа-а по принцип долу горе си подрозбира че излиза с други хора...знам че най-малко иска да се вижда с мен и това направо ме убива :cry: просто правя какво ли не...и грешки понякога разбира се... :cry: та последния път ми каза че нямало смисъл да излизаме защото не съм говорела а мълчала през цялото време и не е интерестно... :cry: :cry: :cry: почва да ме избягва или незнам... :cry: :cry: :cry: Обичам го въпреки всичко! Повечето приятели ми казват че съм глупава да продължавам...искам да чуя и други мнения защото всеки ми казва да направя различно нещо...засега се вода по себе си и нямам никакво желание да остана без него... :cry: :cry: :cry: постоянно плача...боли ме че не разбра,преди не беше такъв... :cry:


Moderated by slun4ice
т.1 и т.7

kotora
03-26-2009, 18:46
Ами, ако се опитваш да разнообразите например... винаги помага в такива ситуации (нямате тема за разговор) идете на кино някъде... или нещо ново или ддз... пуснете въображението си :)

hooliganka89
03-26-2009, 18:54
Извинявай,че ще бъда толкова директна,но момчето те е скъсало и тогава се подразбира,че не те харесва вече.Защо се навираш и му се молиш да излизате заедно?Няма да възвърне чуствата си,а ти само се унижаваш пред него,а тогава не шанса да е малък,ами направо го е хванала липсата.Нищо няма да постигнеш.Тръгнала си в много грешна посока.

Съветът ми е да почнеш да си излизаш с приятелки и изобщо да не търсиш контакт с него,защото не стига,че се унижаваш ами и се нараняваш и момчето много добре го знае и едва ли и на него му е приятно да се намирате в такава ситуация.
Успех!

kris4en
03-27-2009, 18:23
благодаря :( трудно ще е...даже мисля почти невъзможно...обичам го :(

cinderella_gugutka
03-27-2009, 18:45
благодаря :( трудно ще е...даже мисля почти невъзможно...обичам го :(
никой не казва 4е ще е лесно,но трябва да обмислиш фактите
1.скъсал те е ,което озна4ава 4е не изпитва същите 4увства
2.не иска да излизате-предпо4ита други занимания,което озна4ава 4е дори не иска да бъдете ве4е приятели(просто си му омръзнала или нещо такова)
3.колкото пове4е го търсиш толкова пове4е му досаждаш и само влошаваш нещата
4.по този на4ин нараняваш и себе си
5.вси4ко е приклю4ило-трябва да го забравиш и да продължиш напред а това ще е по-лесно ако не поддържаш контакт с него

LittlePrincess
03-27-2009, 18:51
Не му е интересно с тебе. Мисля, че трябва просто да го оставиш, колкото и да го обичаш.

flower123
03-27-2009, 19:18
оф я стига ревали ами се стегнете малко
пък и от кога казваме,че обичаме някой,ако сме ходили с него има-няма половин година?!

elsy
03-27-2009, 19:21
Не го търси повече.

selens
03-27-2009, 20:10
Не го търси повече едва ли ще ти обърне внимание :( Трудно ще е да бъдете дори и приятели защото всеки път когато го видиш че си спомняш за хубавите ви моменти и ще ти става гадно :?

Darkkiss
03-28-2009, 04:15
3 месеца и го обичаш? ма се карате?
:lol:

soul1199
03-28-2009, 09:10
ostavi go,qvno ne iska da te naranqva,za6oto razbira,4e o6e go har.,n6 nqma da se poly4i ve4e m/y vas,po-dobre izlizai s drygi mom4eta,priqteli,zabavlqvai se,ne misli za nego,6e go zabravi6 rano ili kusno :) ne e posledniq na sveta :)

Sebastianek
03-28-2009, 09:24
Аз съм свободен :smt040

kris4en
03-28-2009, 09:28
:D :D мерси ама не съм готова да се представя с друго момче все още :(

Sebastianek
03-28-2009, 09:33
сега сериозно ... не си влюбена в него, а просто си привързана към някои черти от неговия характер, които съм сигурен почти всяко момче ги има ... порсто си свикнала с него. Излизай с приятели "влюбвай" се в други момчета и ще видиш че има къде къде по добри от него 8)

DevilWish
03-28-2009, 10:54
Той сам ти казва, че му е скучно с теб, ако не говориш наистина, а само мълчиш , естествено, че няма да иска да излиза с теб.Правете нещо интересно като сте заедно.Тогава няма да скучае.
ПС - като му показваш, че не можеш да живееш без него той повече ще бяга от теб.

MiMcHeToOo
03-28-2009, 10:59
Приятелство след любов никак не е лесно. На твое място щях да прекратя обажданията си към него, ще чакам по-добри времена.

kris4en
03-28-2009, 19:07
трудно е да показвам само приятелски чувства :( не искам да загубя и малкото което е-поне се виждаме и той ми звъни да се видим,но и двамата си знаем че само приятелски...аз не мога да го приема че съм без него. :( ще е трудно... :cry: :cry: :cry: каквото и да следва-май няма лесни неща :( искам да си останем поне приятели колкото и гадно да ми е че няма да е нищо повече :( :(

stuci_i_miri
03-28-2009, 19:44
иди голичка под якето при него, и няа мое ти откаже нищо... по-добре шлифер някав :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

LUDAKIS1
03-29-2009, 18:33
глей саа аз имам приятелката милата същия случай, само че тя продълви едвали не да се натиска и да се бори ии мога да ти кажа че станаха грозни случки и накрая така се намразиха и двамата че няма накъде повече затва моя съвет е да задържиш поне това ,което е знам хич не е много даже сигурно ти се струва малко ама се е нещо :) пожелавам ти успех :)

moon_flower
03-30-2009, 19:01
Първо - откажи се,защото няма да се върне при теб.Вече не му е интересно,не те обича.Гадно е,но е истина.Тия работи да го преслдваш и да не се отказваш няма да станат.Най-много да усложниш нещата допълнително и да вземе да те намрази,че му се мешаш още в живота.Приеми го...в крайна сметка всички сме минавали през този период,ще намериш друго момче,което ще е подходящо за теб и този ще го забравиш.И да,много е трудно,обаче така става.
И второто...то се е видяло,че няма да се съберете,но ако си има друга приятелка просто не им се пречкай,защото на нея хич няма да и е приятно.Ща кажеш,че не ти пука какво мисли тя.Да,ама и на него няма да му е много весело ако види,че тя се измъчва.
Чисто и просто го зарежи и това е.Веднъж иьгуби ли интерес и както казва,че не му се излиза с теб...втори шанс няма да имаш.

kris4en
03-30-2009, 19:21
никога няма да му преча да си има приятелка-това е сигурно че искам да бъде щастлив,ако не с мен то поне с друго момиче но просто го обичам-това не мога да променя :(