PDA

View Full Version : Ба ли го



Presley
03-27-2009, 15:06
3драсти.
Ясно ми е,че е имало много такива теми и че ще има още мнооого,эатва си спестете философстването на тая тема.
Попринцип вестници не си купувам,а ако някой от родителите ми си купи само чета вицовете.Обаче днес си купих,специално эаради статията на първа страница,която има продължение по-нататък.Много яко ме иэнерви.Ама мноооооооого.Сега като се прибрах и я прочетох цялата нервите ми попреминаха,ама като я видях и направо щях да експлодирам.Ей эаради такива малки фусти,които имат стабилен моэъчен дефицит сме в това състояние и все ни хулят,че нямаме морал,че нямаме акъл и т.н.Точно эаради такива.Ама то като се эамислих май те са повече от останалите,доооста повече даже.Жалко.
Статията е оэаглавена: 15-годишната ученичка Ваня:"На 12 години правих секс."Ехаааа,браво,бе скъпа.Очаква те слава,да энаеш.И то каквааааа.
Ще дам няколко цитатчета на МиленчетУ,която също се пише голям капацитет.Белкем понаучите нещо,а..
"От 12-годишна редовно правя секс"
"Само тройка и групов секс не съм правила"
3а първия й път: "Не бих го нарекла точно романтично.Бяхме у тях.Предраэположи ме.Не беше някакъв:Айде събличай се и лягай!Бях решила,че вече искам да правя секс."
"На моите години са смотаняци!Повечето не са виждали женско преэ живота си и не энаят эа какво става въпрос."
"Свирка направих эа първи път на 15 г.Не съм се упражнявала.Идва ми отвътре.Нямам нищо потив."
"3а някои момичета не е никак приятно.Една моя приятелка беше правила свирки насила.На нея все още не й харесва,но гаджето й настоява."
"Не може да се иэлагаш!Ще станеш эа смях.Друго е,когато момчетата останат доволни.След това раэкаэват колко готин секс правиш."
След като майка й научава е в шок и единственото,което каэва е "Много си малка".В отговор на това Миленчето каэва: " Какво да направя?Всички на моята въэраст са така."
"От нашия клас три момичета не са го правили.Едното е дебело.Другото е високо и дебело.Третото...то е нормално,но гроэно."
"Колата беше малка.Мястото не стига и често ми се получават синини."
Миленчето чака да стане топло,эа да си иэпълни една от съкровените мечти - " Секс на капака.Голям мирак ми е."
"Не энам.Не мога да кажа дори дали съм иэпитвала оргаэъм и дали энам какво оэначава това.Може би наистина трябва да се въведе сексуално обраэование.Не эа мен,а эа някои,които са по-неуки в теэи неща."


Гахахаххахахахахахаха...эа по-неуките трябва обраэование.Тя ще си раэбере какво е оргаэъм.Спокоооо,има време.Дано на капака да раэбере.

Ей такива мърли се оправдават с останалите мърли и тяхната тъпотия.
Go go go!

summerlove66
03-27-2009, 15:11
:shock: :shock: :shock:

britneyIvi
03-27-2009, 15:16
Хаха ето това се казва да си пътна хубавица от малка,много й знае устата,но другите там които изброява дебелата и дебелата и високата ще станат хора ,а тя до края на живота си свирки ще прави и сигурно докато умира пак ще прави за да изкара някой лев да я погребат до някой по-немърляв клошар,вече само кухи лейки се въдят в България-срамота

anonimnaa
03-27-2009, 15:33
Потресаващо,но ФАКТ.

Sebastianek
03-27-2009, 15:34
това да не е Мария чалгията като малка? :grin:

jambo_bs
03-27-2009, 15:44
Въпроса е че повечето момчета като мен не ни интересува каква е.На всички ни бушуват хормоните и ни се е*е.Така че не я упреквам

zloto
03-27-2009, 15:47
Просто поредната малка разпоретина, ново попълнение към труженичките на магистралата. :-o

ubuntureload
03-27-2009, 15:50
В моята малка скромна фирма мисля че има свободни работни места (тротоарни плочки) ако проявиш интерес цъкни едно ЛС ще измислим нещо :-)

Jumbie483
03-27-2009, 15:56
8-[

Presley
03-27-2009, 15:58
В моята малка скромна фирма мисля че има свободни работни места (тротоарни плочки) ако проявиш интерес цъкни едно ЛС ще измислим нещо :-)
Аэ ли бе ?

flower123
03-27-2009, 16:03
ех Presley..така е...
това е действителността
не случайно пуснах една тема За или против секса преди пълнолетие

kat4enceto
03-27-2009, 16:18
TOva ot koi vestnik e ?

GameMaster
03-27-2009, 16:18
Boje pulna tragediq. :lol: I malkata fukla si misli che eneshto po tozi nachin? Boje na kade zaminava svetut....Po neinite precenki az shtom sum na 17 i oshte sum devstvena qvno shet sum a) debela b) zadrustena c) debela i zadrustena d) normalna i grozna....hmmm da pomislim.....Ne prosto imam malko zdrav razum predpolagam shte e otgovora ta...Koe e gotinoto da pravish sex na 12 ne moga da razbera? Oshte poveche zashto se vodqt vsichki po tendenciite? 8-) Kakto i da e poveche ne mi se govori po vuprosa.

Presley
03-27-2009, 16:30
TOva ot koi vestnik e ?
168 часа

bonbon4e_to
03-27-2009, 16:32
Ужас

Presley
03-27-2009, 16:35
А,скийте още нещо интересно
http://www.bsxds.com/blog/?p=744

GerYy
03-27-2009, 16:41
Днешната младеж е просто...нямам думи ( добре,че съм успяла да се позапазя малко). Та те на 5 6 7 годинки псуват като дърти каруцари...че секс няма да праят. Според мен е виновна телевизията и семейната среда...друга причина няма.. :?

ThisIsMe
03-27-2009, 16:41
А,скийте още нещо интересно
http://www.bsxds.com/blog/?p=744

лелелееле куха работа :-o

Carlos
03-27-2009, 17:13
А,скийте още нещо интересно
http://www.bsxds.com/blog/?p=744

лелелееле куха работа :-o
извинявай, ама не мисля, че е куха работа. това е трагично! дано не се случва на никого!!!

sladka__droga
03-27-2009, 17:47
:shock: нямам думи .. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

VerryBerry
03-27-2009, 17:58
те такова нещо..мислех за възможно само сред циганския народ...

JenataNaShefa
03-27-2009, 18:23
Подгответе се, тия ще ни управляват един ден :booooomb:

PLuScHeTo
03-27-2009, 19:12
Ужас

Sebastianek
03-27-2009, 19:50
Опитах се да й обесня какво чувствам, а тя ме преби.
:D :razz: :D

dragonfly92
03-27-2009, 20:32
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: УЖАС !!!! незнам какво друго да кажа :-x

mysterious93
03-27-2009, 20:48
А,скийте още нещо интересно
http://www.bsxds.com/blog/?p=744

blqk..semeistvo 6tqla da suzdava na6ta :D deteto samo 6te moga da go sujalqvam..tva 6te e golqm sram..

sugarbaby_
03-27-2009, 20:55
Това е потресаващо ... :? и все пак изобщо не се учудвам :?
От 5-6 годишна възраст почват да се бият и да се псуват , на 12 се прое**ват , на 14-15 стават родители , пушат, пият, друсат се ... пълна трагедия ... без елементарни познания по смислени неща , абсолютно неинтелигентни и безкрайно елементарни , невъзпитани ... без ценностна система и така нататък....

Presley
03-27-2009, 21:03
А,скийте още нещо интересно
http://www.bsxds.com/blog/?p=744

blqk..semeistvo 6tqla da suzdava na6ta :D deteto samo 6te moga da go sujalqvam..tva 6te e golqm sram..
Мамо,эащо и ти имаш такова нещо като на тати дето пикаеш преэ него?
И мамо,эащо всяка вечер иэлиэаш эа работа в 10?

XTREMEFREERIDE
03-27-2009, 21:06
Сами в калта се навираме.

vanilla
03-27-2009, 21:25
Автора, кой вестник тва?

Presley
03-27-2009, 21:38
Автора, кой вестник тва?
Каэах вече - 168 часа

mArMaLaDkA
03-27-2009, 22:26
Аз на Milena_Pld преди редовно й засичах постовете и бях повече от потресена.На 12 почва с вагиналния,на 13-14 с аналния секс. :-o По едно време разправяше наляво и надясно как се изпуснала по време на анален.Пускаше теми "Колко често ви оправят в дупетата".И това,че споделя,че не я бърка,че прави свирки,защото й идвало отвътре...Не мисля,че трябва в темата да се порицава само тази потребителка,защото това не е единичен случай и така,като гледам-надали ще е.Не мога да разбера какъв ще е тоя,който се възбужда от малки момиченца,с недоразвити цици и триъгълник,покрит още с детски мъх.Не виждам какво толкова може да го привлече човек в 12 годишна пикла,освен ако не е някой много комплексиран и с педофилски наклонности .Не е нормално на 13 години да си сменила 8(че и повече) сексуални партньора.Курвенска работа си е.Като толкова ти се прави секс,поне го прави само с един човек,бе дееба!Те не различават чувството,когато им се пикае и когато им идва оргазъм,секс ми тръгнали да правят!И е много повече от недопустимо,особено за момиче тоя начин на живот и това държание!Нали са едни бъдещи дами?!Някой ден ще се оженят,деца ще имат!На какви ценности ще ги научат,бе ,да му се невиди!?И как успяват да си спретват оргии и тройки на по 12-13-14,като са лапетии?!Къде е родителския контрол питам аз.Никой ли не им се обажда да ги попита къде са,никой ли не ги прибира в 20.30,никой ли не говори с тях за тея неща?!?

Относно материала за онова нещо Ваня:
В домовете за сираци,грижата и възпитателския контрол са прекалено ниски.Тея деца няма кой да ги научи като малки на ценностна система,кое е добро,и кое-лошо и резултата е отчайващ,като пораснат.Тези хора цял живот търсят себе си.Това е тръгнало да прави секс на 9 и после започва да проституира,защото е имало първоначално нужда от пари,а впоследствие-на любов и ласка.От богатите перверзници е получавало внимание,грижа,харесвали са го,а то е имало нужда от това. Отговаря много нахално,но това е,защото просто не е научено на елементарно възпитание.То наистина харесва това,което прави и не може да разбере,че е лошо и хората се възползват от него.

ice__kiss
03-28-2009, 06:11
хормони не хормони още е много малка за това :-x

galu6a
03-28-2009, 09:01
еми таак всеки има право да прави какавото си иска ама така се получава като няма контрол :)

Presley
03-28-2009, 10:50
Относно материала за онова нещо Ваня:
В домовете за сираци,грижата и възпитателския контрол са прекалено ниски.Тея деца няма кой да ги научи като малки на ценностна система,кое е добро,и кое-лошо и резултата е отчайващ,като пораснат.Тези хора цял живот търсят себе си.Това е тръгнало да прави секс на 9 и после започва да проституира,защото е имало първоначално нужда от пари,а впоследствие-на любов и ласка.От богатите перверзници е получавало внимание,грижа,харесвали са го,а то е имало нужда от това. Отговаря много нахално,но това е,защото просто не е научено на елементарно възпитание.То наистина харесва това,което прави и не може да разбере,че е лошо и хората се възползват от него.
Права си.
Но момичетата,эа които е статията не са от дом эа сираци,а са с нормални семейства.

zay4e
03-28-2009, 11:51
"Не може да се иэлагаш!Ще станеш эа смях.Друго е,когато момчетата останат доволни.След това раэкаэват колко готин секс правиш."


:shock: :shock: :shock: zna4i ako 12-godi6nite deca ne go pravqt,te se izlagat i stavat za smqh ,lele.............. naistina go pravqt za da se fukat 4e ve4e sa go praveli i ve4e sa "parasnali" :? :? :? :?

Jesssy
03-29-2009, 12:19
Ебати пропадналата работа.
И тъпото е ,че това е само един пример эа всички останали такива.3ащото има много.
Мамка му,толкова е малоумно това,че си мислят,че ако са девствени ще ги вислят эа смотани.Оф,и аэ се ядосвам,ама не можа да променя нищо.Никой не може да промени,то эависи от умствения багаж на човек.И донякъде наистина и от семейната среда и контрола от стр. на родителите.Въпреки че често вкъщи децата са пълната си противоположност от навън...и така родителите дори и не подоэират какво се случва с тях иэвън дома.А и нали энаете,че то не е нужно да нямаш контрол и да си беэ вечерен час,эа да се нае-беш...може и в 10 сутринта да стане номерът.
Ето я истината обаче - правят го,эа да се накефят после като се раэчуе кооолко са опитни и какъв "готин секс правят".. :o

pampers
03-29-2009, 12:28
това е наща младеж...

pifiella
03-29-2009, 13:21
От нашия клас три момичета не са го правили.Едното е дебело.Другото е високо и дебело.Третото...то е нормално,но гроэно."

О боже,нека ги убием с камъни,тия загубенячки,които не са се ебали на 10години......... :? :? :? Останах без думи просто.............. :shock:
А тая малка курва,на 100% е няква богата глезла,където си мисли че е най-великата ебана на 12г. в България

me4eto
03-29-2009, 19:58
:smt119 :smt120 :smt103 :smt104 :smt107 :smt017 извратена работа

taLsunka
03-30-2009, 21:18
pr0sto s1m izwyna kak nqkfy Lape na 12 shet se xwaLu che e prawuLo sex u da 0prekwa dr che ne sa a be os1znau se dr umat 1k1L f taq gLawa za razLuka ot tebe prosto nz kak moje da uma takua xora kouto da se xwaLqt s tfa u to na 12 tfa e za sram e kfo xwaLene :shock: :-o

lovelyone
03-30-2009, 21:20
pr0sto s1m izwyna kak nqkfy Lape na 12 shet se xwaLu che e prawuLo sex u da 0prekwa dr che ne sa a be os1znau se dr umat 1k1L f taq gLawa za razLuka ot tebe prosto nz kak moje da uma takua xora kouto da se xwaLqt s tfa u to na 12 tfa e za sram e kfo xwaLene :shock: :-o
А аэ съм иэумена от олигофренския ти начин на писане.

JenataNaShefa
03-30-2009, 22:55
Като четох и ми се изправиха косите... Не знам дали да ги съжалявам или да се ядосвам... :? :(

d1sconnected
04-04-2009, 21:58
еми тва е положението.... :?
станеш ли на 12 и си девствена още, начи си тъпа сдухла :D
според мен проблема е не само в родителите, но и в телевизията, чалгата и училището.
така е като мама и тате те учат и ти позволяват да си като другите
майка ми никога не ме е подстрекавала да съм като "тълпата"
гледаш по телевизията разни руси каки с цици и дупе на показ как танцуват пред някви мъже и те се кефят и искаш да си като тях
и няма кой да ти обясни, че това не е мн редно, хубаво и тн
никво сексуално образование няма в шибаните ни училища
радвам се, че съм се родила с повече акъл в главата и мама ме е научила на нещо

BeeRy
04-07-2009, 19:13
wow taq e mn zle we kak moje da go pravi na 12 :-D 46% sam sigurna 4e laje :razz: