PDA

View Full Version : Упражнения за сваляне на мазнини?



term0t0
03-27-2009, 15:55
тарам-там значи трябват ми упражнения за сваляне на мазнините от дупето и корема..ползвам диетата повече плодове и зеленчуци,без хляб сладки и тестяни,а и без газирани та питам за упражнения и ше питам по колко време трябва да се кара колело за някакъв ефект..смисъл питам километри..щото в града спреш тук спреш там


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на
форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

gsh
03-27-2009, 16:38
:D дупето

term0t0
03-27-2009, 17:15
гъзО

smeshnik
03-27-2009, 17:34
С плодове и зеленчуци НИЩО няма да направиш! Пуай пилешко и свинско чисто месо без тлъстини ;)

term0t0
03-27-2009, 17:45
заешко.. 8-) че баба пратила 2 заека 8-)

SiegHeil
03-27-2009, 18:29
С трева колко сланини толкова и мускулна маса ще свалиш..

term0t0
03-27-2009, 19:05
начи ся да ви кажа..че ям квот има в нас..т.е. кот сготви майка ми тя си готви нормално..та дайте и някви упражненийца

SiegHeil
03-27-2009, 19:09
Сланини се свалят с диета :)
И разни колела, ергометъри, тичания..само че тва не е толкова основно ;)

term0t0
03-27-2009, 19:17
Колело за каране бягаща пътечка лицеви коремни и ония дето са в армия като клоуни дето скачат стигат ли

term0t0
03-28-2009, 07:01
Да не пускам нова теме питам от къде мгоа да си взема стрлички за еклектронен дартс от Варна съм

MP
03-28-2009, 17:23
Ще се опитам да го кажа максимално лесно.Кардио 3-4 пъти седмично по 40 минути и без да ядеш боклуци.И тренировка в зала разбира се.

MP
03-28-2009, 17:24
Ще се опитам да го кажа максимално лесно.Кардио 3-4 пъти седмично по 40 минути и без да ядеш боклуци.И тренировка в зала разбирасе.

term0t0
03-29-2009, 05:47
Ааа тренировката в зала неможе ли вкъщи че време не остава

GREEN_OR_DEAD
03-29-2009, 13:20
Всичко е в храната , забравяш за сладко , хляб , мазнини и ядене след 19.00 часа и ще ядеш повече пилешко, риба , яйца ..... и ще си ОК , ако прибавиш към диетата и тренировки ефекта ще е по-бърз , но и само с диета става. Просто не се тъпчи с боклуци :) :) :) :)

term0t0
03-29-2009, 16:25
Ама вижте сега ако някой ми обясни какво да ям за закуска в у-ще го признавам.И да добавя ,че нашите се връщат към 19:00 часа и немога да ям по-рано,а докато сготви майка ми и става към 20:00.

cunt
03-29-2009, 16:48
излизаш навънка и тичаш ,доколкото можеш
и отделно разбира се трябва диета..наблягай повече на меса,яйца,зеленчуци и такива неща.
в даскало има само БОКЛУЦИ,така че нищо не трябва да ядеш оттам :-D не бе сериозно вземи си някой плод от вас и в даскало го яж,друг вариант не виждам.

a3c1M
03-29-2009, 16:58
То е лесно да са каже не яж, ама сички около тебе кат ядът пици тостове и тъй нататък в теб започва да се пробужда животинското и отиди диетата "у ряката".

cunt
03-29-2009, 18:17
е кой е казал ,че ще му е лесно?
ако искаш да имаш някакви резултати трябва да си постоянен и сериозен,иначе по-добре не се захващай..

a3c1M
03-29-2009, 18:50
Ако не сам на даскало не ми се яде толкоз сутрин ама ако съм ...

Neftochimic
03-29-2009, 20:29
Ако не сам на даскало не ми се яде толкоз сутрин ама ако съм ...

ем нормална.... като гледаш, че останалите ядът, много ясно, че и на тебе ще ти се преяде

bog4eto
03-31-2009, 11:41
отиваш в близката градинка и тичаш ама не бързо,щото се топят мусколи,а бавно-за сланини кат си измориш ходиш известно време и ей и тренировка..друго..тае бо! е тфа е жестоко и помага доста,ако не ти остава време пусни си в нета и ги научи движенията...сутрин,вечер преди лягане правиш сички коремни дет се сетиш по 20 бройки,лицеви,за гъз,правиш упражненията за трицепс,кофички май им викаха...иии ей ти един хубав ден..аам ако имаш време-плуване..тфа е спорта просто :P за храна..значи имам една книга мнооого скъпа та в нея пише да не се смесват белтъчини и въглехидрати в едно ядене,щото знаем,че тялото отделя ензими с които да смели храната и когато примерно си ял само белтъчини е доста п лесно да се преработи :P абе доста интересни неща пише,пробвала съм ги и ефекта не зъкаснява :grin: "Сила за живот" се казва виж,ако можеш да я намериш някъде ;)

MP
03-31-2009, 19:18
отиваш в близката градинка и тичаш ама не бързо,щото се топят мусколи,а бавно-за сланини кат си измориш ходиш известно време и ей и тренировка..друго..тае бо! е тфа е жестоко и помага доста,ако не ти остава време пусни си в нета и ги научи движенията...сутрин,вечер преди лягане правиш сички коремни дет се сетиш по 20 бройки,лицеви,за "задни части",правиш упражненията за трицепс,кофички май им викаха...иии ей ти един хубав ден..аам ако имаш време-плуване..тфа е спорта просто :P за храна..значи имам една книга мнооого скъпа та в нея пише да не се смесват белтъчини и въглехидрати в едно ядене,щото знаем,че тялото отделя ензими с които да смели храната и когато примерно си ял само белтъчини е доста п лесно да се преработи :P абе доста интересни неща пише,пробвала съм ги и ефекта не зъкаснява :grin: "Сила за живот" се казва виж,ако можеш да я намериш някъде ;)

Глупости,спринтьорите да не са дебели като тичат бързо?А бегачите на големи разстояния да не са много здрави,като тичат дълго и по-бавно?Пък и ако тренира в зала и приема достатъчно белтъчини няма да сваля толкова мускул.Така или иначе е неизбежно,но ще трябва да жертва малко мускул.Тае-бо е глупост.Тичането е много по-добро кардио.Всички коремни по 20 не е чак толкова дора идея,3 серии по 20 са достатъчни 3 пъти седмично.За закуска най-хубавото нещо са овесените ядки с мляко,но без захар.Аз ям понякога и мюсли.Не ти трябва чак толкова строга диета,достатъчно е да спреш боклуците : сладкото,тестеното,газиран ото.Много по-добре е да тренираш в зала,вкъщи няма какво да правиш,пък и каквото и да правиш няма дори да се доближава до ефекта от залата.

metalcheto
04-05-2009, 16:03
отиваш в близката градинка и тичаш ама не бързо,щото се топят мусколи,а бавно-за сланини кат си измориш ходиш известно време и ей и тренировка..друго..тае бо! е тфа е жестоко и помага доста,ако не ти остава време пусни си в нета и ги научи движенията...сутрин,вечер преди лягане правиш сички коремни дет се сетиш по 20 бройки,лицеви,за "задни части",правиш упражненията за трицепс,кофички май им викаха...иии ей ти един хубав ден..аам ако имаш време-плуване..тфа е спорта просто :P за храна..значи имам една книга мнооого скъпа та в нея пише да не се смесват белтъчини и въглехидрати в едно ядене,щото знаем,че тялото отделя ензими с които да смели храната и когато примерно си ял само белтъчини е доста п лесно да се преработи :P абе доста интересни неща пише,пробвала съм ги и ефекта не зъкаснява :grin: "Сила за живот" се казва виж,ако можеш да я намериш някъде ;)

Глупости,спринтьорите да не са дебели като тичат бързо?А бегачите на големи разстояния да не са много здрави,като тичат дълго и по-бавно?Пък и ако тренира в зала и приема достатъчно белтъчини няма да сваля толкова мускул.Така или иначе е неизбежно,но ще трябва да жертва малко мускул.Тае-бо е глупост.Тичането е много по-добро кардио.Всички коремни по 20 не е чак толкова дора идея,3 серии по 20 са достатъчни 3 пъти седмично.За закуска най-хубавото нещо са овесените ядки с мляко,но без захар.Аз ям понякога и мюсли.Не ти трябва чак толкова строга диета,достатъчно е да спреш боклуците : сладкото,тестеното,газиран ото.Много по-добре е да тренираш в зала,вкъщи няма какво да правиш,пък и каквото и да правиш няма дори да се доближава до ефекта от залата.

+1 8)

clever
04-05-2009, 18:25
Здравословно хранене-хапвай полезни неща като плодове, зеленчуци ,месо ,млечни продукти...Като ти се дояде нещо сладко като шоколад например-хапни си ,но не прекалявай.Спортувай ,движи се ,разхождай се-бъди активна.Тичане в парка, коремни преси, каране на колело и ще си във форма. :)

Mopmusic23
04-05-2009, 19:06
pi4 qj kakvoto 6te6 oba4e nablegni na ti4ane

:D

Naik1
04-26-2009, 17:04
бурен секс и кардио :) досега писах отговори на теми за фитнес и ме мързи да навлизам в подробности отново.. прави това което те изпотява най-много ;)

term0t0
04-26-2009, 19:32
jebеп ви спортовете..футбола е единствен..плурането не го бивъ..преди тренирах..републикански бях за 9 годишни ама..

sineokiqsladur
01-21-2010, 17:41
Здравейте.
На 18год. съм последно когато се мерих бях 65 кг. 176 .
Притеснява ме това че чувствам се слаб но като се погледна в огледалото и виждам че имам мазнини около корема,отстрани и отзад.
Правя си всеки ден на серии по 20-30 лицеви опори и коремни преси до 100-150 :) но за сега нищо не помага.Храня си се здравословно-пия само вода от 1-2 години , от 1-2 седмици се храня без хляб само сутрин по 2 филийки и понякога по 2 наобяд и солети ,салата от зеле ,супи но не помага нищо :(
Дайте ми съвет какво да направя,да ям за да сваля мазнините :)?
Благодаря предварително :)

ImmortalSportFreak
01-22-2010, 18:23
Най-ефективно за сваляне на мазнините особено на посочените от теб места е багането. :) Но тъй като сега е твърде неподходящо да бягаш навън отиди на фитнес и използвай бягаща пътечка. ;)

sineokiqsladur
01-22-2010, 18:31
Мерси за идеята
еми то незнам фитнес в моя град няма има на около 20км някъде ами ако си тичам на място хиих ще има ли нещо ефект :)?

Myrth
01-23-2010, 07:04
Идеята е да си забързаш метаболизма. Ако не ти се ходи на зала, тренирай двуразово. Тоест - преди обяд горна част на тялото, след обяд - долна. Така ще поддържаш високи нивата на обмяна. Това не е добър вариант за покачване на мускулна маса, но ти не търсиш това.

Нека храненето ти да изобилства от яйца, всякакви видове месо (дори мазно свинско), много салати и много зелен чай. Не казвам да спираш хляба изведнъж, но всякакви тестени глезотийки ограничи до минимум. Прави много много клекове. За горната част на тялото само комплексни упражнения - набирания, лицеви, кофички. Прави ги както много бавно, така и много бързо, редувай типа натоварване. Не се застоявай и залежавай вкъщи, освен ако нямаш много добра причина за това. Ключът към хубавото тяло е многото движение, активният начин на живот. Да отидеш на тренировка и след това да локаш бира пред телевизора не е начина ;]

sineokiqsladur
01-23-2010, 14:18
Благодаря за съвета
Ти спомена бирата хиих аз пия само вода от питиетата,храня се от 2-3 седмици почти само със салата от зеле и супи и чайове пия
ами ако случайно бягам на място по 30мин на ден ще има ли действие докато се пооправи времето защото в този студ на стадиона няма да мога да бягам поне като е на място ще има ли ефект или не :)?

DimovB
01-23-2010, 14:25
спрете да ядете като свине и после да питате как да отслабнете :lol:

sineokiqsladur
01-23-2010, 14:38
Виж аз не ям много дори семейството ми вика че ям малко да съм увеличил храната но не мога повече да ям :) хаха

DimovB
01-23-2010, 14:49
истЕната е в тренировките
тренирай квото и да е, просто се движи и не се застоявай у вас
след време ще забравиш, че си имал проблем с мазнинките

sineokiqsladur
01-23-2010, 15:29
:) Знам ,че като се застояваш започваш да имаш проблеми със тялото,в смисъл да напълняваш ,мазнинки и т.н. но лошото е че като съм на училище не мога да стана и да ходя но за щастие поне вкъщи шетам цял ден ,но иначе благодаря за съвета :) :-P

DimovB
01-23-2010, 15:49
запиши се и ходи да спортуваш някъде,
само движение вкъщи не е достатъчно

sineokiqsladur
01-23-2010, 16:02
Знам но като в града няма фитнес зали :( трябва да ходя на 20км за да отида :(

Naik1
02-16-2010, 20:13
братле неможе никъде да няма някаква дори мизерна зала .. все някакви лежанки и гирички ще има най-малкото - в даскало ;)