PDA

View Full Version : Сливици



under_black_sky
03-27-2009, 17:53
Здравейте! От близо месец се появи проблема със сливиците.В началото забелязах леко подуване по шията точно отстрани, но не предполагах ,че са ми подути сливиците и помислих,че това са някакви възли, които са ми се подули на моменти ми се подуват и така това траеше една седмица.На втората седмицаа започна да ме боли и веднага отидох на лекар,предписа ми лечение и то се проточи цели две седмици беше ужасно!Спряха да ме болят, но останаха подути и до момента :( Но не ме болят.Чудя се какво да правя и какво ще става за напред! Дали ще трябва да ги махна, а и не искам,дали да ходя отново на лекар .Смятам,че не трябва :( Бих желала да ми дадете някакви съвети! Благодаря Ви :) :)

s1NNer
03-27-2009, 18:09
От къде си? Ако си от София заминавай в Токуда (http://www.tokudabolnica.bg/) там най-добре ще ти помогнат! ;]

under_black_sky
03-27-2009, 18:13
Да от София съм. Ам там пък какво ще ми направят :( Мен ме е страх от това,което ще ми кажат , за това в момента гледам да се настроя психически за възможните неща :(

s1NNer
03-27-2009, 18:19
Е най-много да ти извадят сливиците ... не е страшно .. ще стойш там най-много 2 дена но после няма да имаш никакви проблеми .. (2дена приблизително! зависи от възрастта .. на племенницата ми ги махнаха за 2 часа и после всичко беще ок .. но тя е на 7 ..) Няма страшно ;]